תפילת בנים על אבות מנוקד

הנושא בפורום 'טקסטים' פורסם ע"י אסנת כהן, ‏6/11/05.

1. אסנת כהן

אסנת כהן משתמש פעיל

תודות :
    30
    נקודות:
    39
    זו תפילת אבות על בנים ולא בנים על אבות.

2. moty777

moty777 משתמש רשום

תודות :
    1
    נקודות:
    19
    תפילת בנים על אבות מנוקד

יש דבר כזה תפילת בנים על אבות???

3. אסנת כהן

אסנת כהן משתמש פעיל

תודות :
    30
    נקודות:
    39
    תפילת בנים על אבות מנוקד

כן, היה לי פעם טקסט כזה.
    תוקן על ידי maof ב- 14/12/2006 9:26:10

4. cgk

cgk משתמש רשום

תודות :
    0
    נקודות:
    7
    תפילת בנים על אבות מנוקד

כן יש תפילה של בנים על אבות, אפי' לוקסי יש את זה בגרפיקה יפה

5. cgk

cgk משתמש רשום

תודות :
    0
    נקודות:
    7
    תפילת בנים על אבות מנוקד

אולי בכל זאת יש את זה למישהוא? אני עדיין זקוק לזה מאד אודה לכל מי שיוכל לעזור לי

6. זענטער

זענטער משתמש רשום פרסום וקופירייטינג

תודות :
    0
    נקודות:
    17
    תפילת בנים על אבות מנוקד

יש לי את זההיה לי פעם גם בווארד (או דגש, מישהוא זוכר?) אם אמצא אשלח לך בל"נ.

7. cgk

cgk משתמש רשום

תודות :
    0
    נקודות:
    7
    תפילת בנים על אבות מנוקד

לזענטער שיחי'
    רב תודות חסכת לי שעת עבודה אני מאד מודה לך הלואי שאוכל להחזיר לך כגמולך הטוב, רק סתם מעניין, אני ניסיתי לסרוק מאיזה ספר וזה יצא לי עם הרבה נקודות
    שחורות כי זה מסידור קטן,  ושלך מאד ברור רק כשנסיתי בקורל להפוך את זה לביטמט שחור לבן אז פתאם הגיעו הרבה נקודות שחורות, אז עשיתי אנדו והדפסתי אזת זה
    ככה, רק מענינן אותי איך הפכתי את זה המנקודות השחורות לכ"כ חלק
    תודה אם תענה לי ותודה על הכל

8. cgk

cgk משתמש רשום

תודות :
    0
    נקודות:
    7
    תפילת בנים על אבות מנוקד

תפילת בנים על אבות מנוקד
    היה נדמה לי שכבר היה אשכול בנושא אך איני מוצא זאת, אודה מאד מי שיוכל להעלות את התפילה עם ניקוד בוורד, תודה מראש

9. moty777

moty777 משתמש רשום

תודות :
    1
    נקודות:
    19
    תפילת בנים על אבות מנוקד

תפלה לכל עת, ובפרט לער"ח סיון, להתפלל על עצמו ועל צאצאיו לילך בדרכי ישרים מספר של"ה הק':
    אַתָּה הוּא יְהׂוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁלֹּא בָרָאתָ הָעוֹלָם, וְאַתָּה הוּא אֱלֹהֵינוּ מִשֶּׁבָּרָאתָ הָעוֹלָם, וּמֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם אַתָּה אֵל,
    וּבָרָאתָ עוֹלָמְךָ בְּגִין לְהִשְׁתְּמוֹדָעָא אֱלָקוּתָךְ בְּאֶמְצָעוּת תּוֹרָתְךָ הַקְּדוֹשָׁה כְּמוֹ שֶׁאָמְרוּ רַבּוֹתֵינוּ זִכְרוֹנָם
    לִבְרָכָה, "בְּרֵאשִׁית", בִּשְׁבִיל תּוֹרָה וּבִשְׁבִיל יִשְׂרָאֵל, כִּי הֵם עַמְּךָ וְנַחֲלָתְךָ אֲשֶׁר בָּחַרְתָּ בָּהֶם מִכָּל הָאֻמּוֹת,
    וְנָתַתָּ לָהֶם תּוֹרָתְךָ הַקְּדוֹשָׁה, וְקֵרַבְתָּם לְשִׁמְךָ הַגָּדוֹל:
    וְעַל קִיּוּם הָעוֹלָם וְעַל קִיּוּם הַתּוֹרָה בָּא לָנוּ מִמְּךָ יְהׂוָה אֱלֹהֵינוּ שְׁנֵי צִוּוּיִים, כָּתַבְתָּ בְּתוֹרָתְךָ "פְּרוּ וּרְבוּ",
    וְכָתַבְתָּ בְּתוֹרָתְךָ "וְלִמַּדְתֶּם אׂתָם אֶת בְּנֵיכֶם", וְהַכַּוָּנָה בִשְׁתֵּיהֶן אֶחָת, כִּי לֹא לְתׂהוּ בָרָאתָ כִּי אִם לָשֶׁבֶת,
    וְלִכְבוֹדְךָ בָּרָאתָ יָצַרְתָּ אַף עָשִיׂתָ, כְּדֵי שֶּׁנִהְיֶה אֲנַחְנוּ וְצֶאֱצָאֵינוּ וְצֶאֱצָאֵי כָּל עַמְּךָ בֵּית יִשְׂרָאֵל יוֹדְעֵי
    שְׁמֶךָ וְלוֹמְדֵי תוֹרָתֶךָ:
    וּבְכֵן אָבוֹא אֵלֶיךָ יְהׂוָה מֶלֶךְ מַלְכֵי הַמְּלָכִים, וְאַפִּיל תְּחִנָּתִי, וְעֵינַי לְךָ תְלוּיוֹת עַד שֶׁתְּחָנֵּנִי וְתִשְׁמַע תְּפִלָּתִי
    לְהַזְמִין לִי בָּנִים וּבָנוֹת, וְגַם הֵם יִפְרוּ וְיִרְבּוּ הֵם וּבְנֵיהֶם וּבְנֵי בְנֵיהֶם עַד סוֹף כָּל הַדּוֹרוֹת לְתַכְלִית שֶׁהֵם וַאֲנִי
    כֻּלָּנוּ יַעַסְקוּ בְּתוֹרָתְךָ הַקְּדוֹשָׁה לִלְמׂד וּלְלַמֵּד לִשְׁמׂר וְלַעֲשׂוֹת וּלְקַיֵּם אֶת כָּל דִּבְרֵי תַלְמוּד תּוֹרָתְךָ בְּאַהֲבָה,
    וְהָאֵר עֵינֵינוּ בְּתוֹרָתֶךָ וְדַבֵּק לִבֵּנוּ בְּמִצְוֹתֶיךָ לְאַהֲבָה וּלְיִרְאָה אֶת שְׁמֶךָ:
    אָבִינוּ אָב הָרַחֲמָן, תֵּן לְכֻלָּנוּ חַיִּים אֲרֻכִּים וּבְרוּכִים, מִי כָמוֹךָ אָב הָרַחֲמִים זוֹכֵר יְצוּרָיו לְחַיִּים בְּרַחֲמִים, זָכְרֵנוּ
    לְחַיִּים נִצְחִיִּים כְּמוֹ שֶׁהִתְפַּלֵּל אַבְרָהָם אָבִינוּ "לוּ [יִשְׁמָעאֵל] יִחְיֶה לְפָנֶיךָ", וּפֵרְשׁוּ רַבּוֹתֵינוּ זִכְרוֹנָם לִבְרָכָה,
    "בְּיִרְאָתֶךָ":
    כִּי עַל כֵּן, בָּאתִי לְבַקֵּשׁ וּלְחַנֵן מִלְּפָנֶיךָ שֶׁיְּהֵא זַרְעִי וְזֶרַע זַרְעִי עַד עוֹלָם זֶרַע כָּשֵׁר, וְאַל יִמָּצֵא בִי וּבְזַרְעִי
    וּבְזֶרַע זַרְעִי עַד עוֹלָם שׁוּם פְּסוּל וָשֶׁמֶץ, אַךְ שָׁלוֹם וֶאֱמֶת וְטוֹב וְיָשָׁר בְּעֵינֵי אֱלֹהִים וּבְעֵינֵי אָדָם, וְיִהְיוּ בַּעֲלֵי
    תוֹרָה, מָארֵי מִקְרָא, מָארֵי מִשְׁנָה, מָארֵי תַלְמוּד, מָארֵי רָזָא, מָארֵי מִצְוָה, מָארֵי גוֹמְלֵי חֲסָדִים, מָארֵי מִדוֹת תְּרוּמִיּוֹת,
    וְיַעַבְדוּךָ בְּאַהֲבָה וּבְיִרְאָה פְנִימִית, לֹא יִרְאָה חִצוֹנִית, וְתֵן לְכָל גְּוִיָּה וּגְּוִיָּה מֵהֶם דֵּי מַחְסוֹרָהּ בְּכָבוֹד, וְתֶן
    לָהֶם בְּרִיאוּת וְכָבוֹד וָכׂחַ, וְתֶן לָהֶם קוֹמָה וְיֹפִי וְחֵן וָחֶסֶד, וְיִהְיֶה אַהֲבָה וְאַחְוָה וְשָׁלוֹם בֵּינֵיהֶם, וְתַזְמִין לָהֶם
    זִוּוּגִים הֲגוּנִים מִזֶּרַע תַּלְמִידֵי חֲכָמִים מִזֶּרַע צַדִּיקִים, וְגַם זִוּוּגָם יִהְיוּ כְּמוֹתָם כְּכָל אֲשֶׁר הִתְפַּלַּלְתִּי עֲלֵיהֶם,
    כִּי זִכָּרוֹן אֶחָד עוֹלֶה לְכָאן וּלְכָאן:
    אַתָּה יְהׂוָה יוֹדֵעַ כָּל תַּעֲלוּמוֹת, וּלְפָנֶיךָ נִגְלוּ מַצְפּוּנֵי לִבִּי, כִּי כַוָּנָתִי בְּכָל אֵלֶּה לְמַעַן שִׁמְךָ הַגָּדוֹל
    וְהַקָּדוֹשׁ וּלְמַעַן תּוֹרָתְךָ הַקְּדוֹשָׁה, עַל כֵּן עֲנֵנִי יְהׂוָה עֲנֵנִי בַּעֲבוּר הָאָבוֹת הַקְּדוֹשִׁים אַבְרָהָם יִצְחָק וְיַעֲקׂב,
    וּבִגְלָלָם תּוֹשִׁיעַ בָּנִים לִהְיוֹת הָעֲנָפִים דּוֹמִים לְשָׁרְשָׁם, וּבַעֲבוּר דָּוִד עַבְדְּךָ רֶגֶל רְבִיעִי בַּמֶּרְכָּבָה, הַמְשׁוֹרֵר
    בְּרוּחַ קָדְשֶׁךָ:
    שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהׂוָה הַהׂלֵךְ בִּדְרָכָיו:
    יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תׂאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:
    אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פּׂרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:
    הִנֵּה כִי כֵן יְבׂרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהׂוָה:
    יְבָרֶכְךָ יְהׂוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלָםִ כּׂל יְמֵי חַיֶּיךָ:
    וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
    אָנָא יְהׂוָה שׁוֹמֵעַ תְּפִלָּה יְקֻיַּם בָּנוּ הַפָּסוּק וַאֲנִי זׂאת בְּרִיתִי אוֹתָם אָמַר יְהׂוָה רוּחִי אֲשֶׁר עָלֶיךָ וּדְבָרַי אֲשֶׁר
    שַׂמְתִּי בְּפִיךָ לֹא יָמוּשׁוּ מִפִּיךָ וּמִפִּי זַרְעֲךָ וּמִפִּי זֶרַע זַרְעֲךָ אָמַר יְהׂוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
    יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהׂוָה צוּרִי וְגוֹאֲלִי:

10. שרה

שרה משתמש רשום

תודות :
    4
    נקודות:
    19
    חיפשתי מנוקד לא מצאתי אז נקדתי לבד

תפלת בנים על אבות​
    יְהִי רָצוֹן מִלְפָנֶיךָ ה' אֱלֹקֵינוּ וֵאלֹקֵי אֲבוֹתֵינוּ, שֶׁיִהְיוּ אָבִינוּ וְאִמֵנוּ וַאֲנַחְנוּ בְּרִיאִים וַחֲזָקִים לַעֲבוֹד אוֹתְךָ בֶּאֱמֶת. וְתַשְׁפִּיעַ לָהֶם וְלָנוּ פַרְנָסָה בְּרֶוַח וְהַצְלָחָה מְרֻבָּה וְכָל טוּב, לַעֲבוֹד אוֹתְךָ בֶּאֱמֶת וּבְשִׂמְחָה. וְתֵן בְּלִבֵּנוּ לִשְׁמוֹעַ בְּקוֹל אָבִינוּ וְאִמֵנוּ וְהוֹשִיעֵנוּ שֶׁנְכַבֵּד אוֹתָם תָמִיד, כַּאֲשֶׁר רְצוֹנְךָ הַטוֹב עִמָנוּ, וְנַעֲבוֹד אוֹתְךָ בֶּאֱמֶת.

וִיגַדְלוּ אָבִינוּ וְאִמֵנוּ אוֹתָנוּ לְתוֹרָה וּלְחֻפָּּה וּלְמַעֲשִׂים טוֹבִים. וְיִהְיוּ מוּצְלָחִים בִּבְרִיאוּת וֶכָל טוּב וַעֲשִׁירוּת לִיתֵּן לָנוּ מֹהַר וּמַתָּן וְכָל טוּב בְסֵבֶר פָּנִים יָפוֹת.

וּמַלֵא כָּל מִשְׁאֲלוֹת לְבָבֵנוּ לְטוֹבָה. אָבִינוּ שֶׁבַּשָׁמַיִם, הוֹשִׁיעֵנוּ כָּל זֶה בִּכְלַל כָּל יִשְׂרָאֵל, וְנִזְכֶּה לְהַגְדִיל כְּבוֹד שִׁמְךָ הַגָדוֹל וּכְבוֹד תּוֹרָתְךָ תָּמִיד. יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ ה' צוּרִי וְגֹואֲלִי.
    (מסידור ישועות ישראל ) ​

ו8 ו-מוישה אוהבים את זה.