מידע שימושי תפילות ימים נוראים נוסח אשכנז ישיבתי

זלמנוביץ

משתמש חדש
שלום רב
גמר חתימה טובה
אני לצערי נכנסתי לפורום די מאוחר, ראיתי שהעלתה חומר דיי חשוב, שאני מחפש אותו, והקישורים כבר לא עובדים, רציתי לדעת אם אתה יכול להעלות אותם שוב או לשלוח לי במייל פרטי.
dvdurfali*gmail.com
יישר כח גדול

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
האזנתי עכשיו לתפילה של ר' אלעזר שושן בבית מתתיהו.
וואו! איזה רגש! גיוועלד!
שובר את הלב!
חבל שלא הייתי שם בשעת מעשה...

נערך לאחרונה ב:

לגשמים בעיתם

משתמש רשום
דחוף את עזרתכם!!
החזן שלנו טוען שהפיוט של לקל עורך דין זה חזן וקהל כלומר שהחזן אומר לותיק ועושה חסד -לזוכר בריתו, ואז הקהל אומר אחריו ,
ואני חושב שזה הפוך -הקהל אומר את הפיסקא והחזו חוזר ומטעים אחריהם.
מי מכם חושב שהוא צודק??

משה ביק

משתמש מקצוען
דחוף את עזרתכם!!
החזן שלנו טוען שהפיוט של לקל עורך דין זה חזן וקהל כלומר שהחזן אומר לותיק ועושה חסד -לזוכר בריתו, ואז הקהל אומר אחריו ,
ואני חושב שזה הפוך -הקהל אומר את הפיסקא והחזו חוזר ומטעים אחריהם.
מי מכם חושב שהוא צודק??
בתפילות בית כנסת שלנו ובישיבה שלמדתי- אתה צודק!!

זלמנוביץ

משתמש חדש
במקומות שאני התפללתי זה קודם הקהל ואח"כ החזן, כך גם בישיבת פוניבז אפשר לשמוע בהקלטות שיש משם שחרית יום כיפור .

לגשמים בעיתם

משתמש רשום
תודה אבל אין אפשרות להאזין לזה
צילום מסך 2023-09-20 015008.png

עובד מצוין, תודה רבה
@מרובע
אגב, לא טעות רק שלי, גם של גוגל טרנסליט (יש אופציה לצילום והעתקה..)
זה קישור למי שרוצה https://www.jumbomail.me/j/N-Yc6JwfkECl5Oi

תודה רבה וגמר חתימה טובה לכולם
אשמח שתשלח שוב בגמבו מייל בשביל שגם מי שרואה את זה עכשיו יוכל להוריד את הקבצים. תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה