תפילות דחוף - לאה בת דבורה, בת שמונה מבני ברק לקתה בדום לב

קים ג'ונג און

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
ילדת כבת שמונה בבני ברק לקתה בדום לב, מצבה אנוש
כוחות ההצלה הוזעקו הבוקר לבית ספר בבני ברק בעקבות דיווח על דום לב לילדה כבת 8 • לאחר מאמצי החייאה היא פונתה במצב אנוש לבית החולים 'מעייני הישועה' הסמוך | העתירו בתפילה: לאה בת דבורה.
חרדים22.1.2018 | 08:44

c92be0231d3244999c1a.jpg

אילוסטרציה (צילום: דוברות איחוד הצלה)

ילדה חרדית כבת 8 פונתה הבוקר (שני) במצב אנוש לבית החולים 'מעייני הישועה' בבני ברק לאחר שלקתה בדום לב בבית הספר בו היא לומדת.

כוחות ההצלה הוזעקו לבית הספר בעקבות דיווח על ילדה שאיבדה את ההכרה בבית הספר ברחוב רבינוב.

הכוננים מצאו ילדה שחוותה דום לב ופתחו בפעולות החייאה במהלכן היא פונתה לבית החולים 'מעייני הישועה' הסמוך כשמצבה אנוש.

יחידת חוס"ן - היחידה לסיוע נפשי של איחוד הצלה הוזעקו למקום עקב אופי ונסיבות האירוע.

יעקב מלכה חובש באיחוד הצלה שהגיע ראשון למקום סיפר: "כשהגעתי למקום הילדה הייתה ללא הכרה וללא דופק ונשימה והתחלתי בביצוע פעולות החייאה. תוך כדי ההחייאה הצטרפו אלי חובשים נוספים וצוות אמבולנס. לאחר מכן העברנו אותה תוך המשך פעולות החייאה לבית החולים מעייני הישועה שבסמוך כשהיא במצב אנוש".

כיכר השבת

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אולי תגידי פרק תהילים במקום להיות מחנכת!!!
למה את/ה חושב שלא אמרתי?!
אני מכירה מרחוק את הילדה וכולי כאובה מכך...
פשוט ציינתי נקודה רגישה שצריך לשים לב אליה..
( בסוגריים -אתה עושה בדיוק כפי שכתבת- מנסה לחנך... שים לב!..)

סבתא של נעה

משתמש סופר מקצוען
אכן אני כתבתי בתגובה אחת לפנייך, ד' ישמור ילדה בת 8 עם דום לב
זה אכן מפחיד מאוד
ואני הבנתי שכתבת את זה בגללי
האמת שלא (סליחה, לא עברתי על כל האשכול, רק היה חשוב לי לעדכן שברוך ה' היא מרגישה בסדר)
בלי לקרוא חשבתי על רמת החרדה שמציפה את האימהות בפורום

0527624618

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
אני שמעתי שהיא בבי"ח תל השומר
בשורות טובות בקרוב ממש
ורפואה שלמה בתוך שאר חולי ישראל

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מישהי יודעת מה קורה איתה?
הילדה היא חברה של אחותי מהכיתה.
הייתי די בהלם שהמורות לא אמרו כלום לבנות ביום שאחרי.
וזה אחרי שהן "זכו" לחזות בכל בהסיפור מתחילתו ועד הפינוי לביה"ח.
וכשמישהי שאלה את המורה- היא נענתה ב"לא יודעת".
האמהות מודאגות, והבנות- גם להן זה לא יהיה גרוע לשמוע שלילד בסדר.
מישהי יודעת?

חגר

משתמש צעיר
מישהי יודעת מה קורה איתה?
הילדה היא חברה של אחותי מהכיתה.
הייתי די בהלם שהמורות לא אמרו כלום לבנות ביום שאחרי.
וזה אחרי שהן "זכו" לחזות בכל בהסיפור מתחילתו ועד הפינוי לביה"ח.
וכשמישהי שאלה את המורה- היא נענתה ב"לא יודעת".
האמהות מודאגות, והבנות- גם להן זה לא יהיה גרוע לשמוע שלילד בסדר.
מישהי יודעת?
הבנות לא חזו בכל המחזה, סגרו את דלת הכיתה מיד כשהתחילו בהחיאה,
המזכירה ישבה איתם ואמרו תהילים, והיא נתנה להם לשאול את כל השאלות שעלו במוחם בזמן שהמחנכת היתה עם הילדה .
בינתיים נכון לעכשיו עדין הילדה מונשמת ומורדמת, היא הועברה מתל השומר לשניידר.
מצבה יציב אך עדין קשה מאד והיא זקוקה להרבה תפילות.

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הבנות לא חזו בכל המחזה, סגרו את דלת הכיתה מיד כשהתחילו בהחיאה,
המזכירה ישבה איתם ואמרו תהילים, והיא נתנה להם לשאול את כל השאלות שעלו במוחם בזמן שהמחנכת היתה עם הילדה .
בינתיים נכון לעכשיו עדין הילדה מונשמת ומורדמת, היא הועברה מתל השומר לשניידר.
מצבה יציב אך עדין קשה מאד והיא זקוקה להרבה תפילות.
סליחה, צודקת. לא קלטתי מה משתמע ממה שכתבתי.
הן חזו במחזה איך שהילדה מאבדת את ההכרה ונופלת. וגם כשפינו אותה- הן ראו איך הרימו אותה הפרמדיקים והעלו אותה לאלונקה.
זה אומנם לא דומה ללראות הכל. אבל זה גם לא קל בכלל.
ולא נראה לי שלבנות בנות 8 עולה מיד מה לשאול. יותר נראה לי שהן מתבשלות עם זה לאט לאט.
אמא שלי היתה די בשוק,

תודה על העידכון. נשמח לשמוע בשורות טובות- אם מישהי יודעת...
בשורות טובות!

מתוקה דבש

משתמש רשום
יצא לי לדבר במקרה עם אחת מהצוות והיא אמרה שהיה להם באותו יום צוות של פסיכולוגים שהרגיעו את הבנות, צריך גם להבין שאף הורה לא היה רוצה אם ח"ו היה קורה אצלו כזה דבר - שידברו על זה בכל פורום ציבורי . ולכן אין ענין לספר לכל אחד אם הילדה סובלת מבעיה כזו או אחרת...

כל אחד רוצה בסוף להמשיך לגדל את הילדים בלי לחשושים מאחורי הגב.....

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא חושבת שצריך לעדכן בדיוק מה...
אבל נראה לי היה יפה אם אמא היתה שומעת מהבת שלה: "המורה אמרה שחברה שלי בבי"ח. והיא ב"ה כבר לא בסכנה, אבל היא יושנת, וצריך להתפלל עוד הרבה שתהיה בריאה."
זה לא נקרא לפלוש לפרטיות, לא נידבנו שום מידע מיותר. אבל הרגענו את ההורים ונתנו להם חומר- מה להסביר לבנות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה