תעודה בתלת מימד שווה לתואר?

ruchma

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
שלום לחברי הפורום!
אני מתעניינת בלימוד של קורס תלת מימד שעומד להתחיל בפרוג,
למעשה אני ממש עומדת להרשם.
מישהו העיר לי כי זה לימודי תעודה (מטעם פרוג, נכון?) ולא תואר, ויכול להיות שזה יקשה בעתיד על התמודדות במכרזים רשמיים, לצורך עבודה בתחום.

אודה אם אי מי שיש לו מידע או ניסיון בנושא יוכל להאיר את עיני בנוגע לדברים הנ"ל, האם יש מקום לחששות אלו או לא?

ruchma

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
כולם ישנים??

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י ruchma;2304865:
כולם ישנים??

תלתיסטים אף פעם לא ישנים, כל הזמן עובדים...

אין שום חשש, צריך תיק עבודות מפואר ויפה ואפשר לגשת עם זה לכל לקוח וכל מכרז, לא הבנתי מה הקשר בין מכרז לתואר ותעודה, מי שיש לו תיק עבודות מרשים זה מספיק, תואר מחפשים (לצערינו, כי בדרך כלל זה לא ממש רלוונטי) בבנק ובמשרדי ממשלה, בתחום תלת מימד זה לא רלוונטי ומספיק לימודי תעודה.

ruchma

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י ip6;2304870:
תלתיסטים אף פעם לא ישנים, כל הזמן עובדים...

אין שום חשש, צריך תיק עבודות מפואר ויפה ואפשר לגשת עם זה לכל לקוח וכל מכרז, לא הבנתי מה הקשר בין מכרז לתואר ותעודה, מי שיש לו תיק עבודות מרשים זה מספיק, תואר מחפשים (לצערינו, כי בדרך כלל זה לא ממש רלוונטי) בבנק ובמשרדי ממשלה, בתחום תלת מימד זה לא רלוונטי ומספיק לימודי תעודה.

אוקיי נשמע לי הגיוני.
תודה על התגובה!

השאלה שלי עכשיו - האם באמת בשטח יש עבודה לעצמאיים בתחום,
או שכל החברות והאדריכלים עובדים עם מי שהם כבר מכירים ולא יפנו לחדשים שזה עתה באו?

האם מהנסיון שלכם, לימוד התחום של תלת מימד היה שווה את ההשקעה, כלומר - יש ביקוש לעבודות מכם, ויש אפשרות מעשית להיכנס לשוק הזה??
אחד שמתעסק בתחום הבניה טען שידרשו מאמצים רבים כדי להצליח להכנס לתחום, כי יש כבר את אלו שנמצאים בזה שנים. האם זה נכון?

חשוב לי לדעת מהנסיון שלכם כדי לגבש החלטה סופית..
תודה מאוד למגיבים!

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
היו כאן כמה אשכולות בנושא, תעשי חיפוש, ותראי מה כתבו שם.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
זה בדיוק כמו כל מקצוע, גרפיקאי, צלם, מעמד ספרים וכו', כל אחד צריך לעשות מאמץ כדי להיכנס לשוק, מי שיתאמץ בלימודים ויהיה לו בסיום הלימודים תיק עבודות מרשים הדרך פתוחה בפניו בע"ה לעבודה בזה.

moratia

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין כאו קסמים
אל תצפי לגמור קורס ושכולם יקפצו עליך
קחי בחשבון שאין כמעט עבודה בתחום כשכירה, בירושלים לפחות
מדובר פה על עבודה עצמאית ותשאלי עצמאית בכל תחום - זה לא קל
בהצלחה!

טילי מרגלית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
מסיימת עכשיו את הקורס הנ"ל, איך שזה ניראה כרגע לא כזה קל.. אבל ימים יגידו..

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י טילי מרגלית;2305246:
מסיימת עכשיו את הקורס הנ"ל, איך שזה ניראה כרגע לא כזה קל.. אבל ימים יגידו..

כל עצמאי יש לו ימים לא קלים גם אחרי שנים של עבודה, המקצוע הזה לא שונה ממקצועות אחרים שעובדים בהם כעצמאים.

polygon

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
גם אני כעת לקראת סיום הקורס, השונה בקורס זה לעומת אחרים שאין כמעט אפשרות לפנות למשרדים ולהיות שכירים.

ruchma

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
תודה לכל המגיבים.
אני רק רואה צורך להבהיר:
אני עובדת כרגע בתור עצמאית ככה שמבחינת זה הענין מתאים לי.
התחום של תלת מימד ומודלים ריתק אותי מאז ומתמיד ואני רואה את עצמי מתאימה לעבודה עם זה בעז"ה.
לא חשבתי שזה הולך להיות קל, וברור שצריך להשקיע בשביל להכנס לתחום. אני יודעת שאין הוקוס-פוקוס.
אני פשוט עומדת לפני החלטה האם להתחיל ללמוד במסלול הזה, בקורס שפרוג מציע.
שמעתי דעות מסביבי (משפחה וכו') שאולי אין כ"כ ביקוש ולא מכניסים חדשים לתחום, ולכן רציתי לשמוע חוות דעת של אלו שעברו את זה, כדי לשמוע האם כדאי המאמץ וההשקעה, הן בזמן והן בכסף.

אז תודה לאלו שענו לעניין, וכתבו שאם מתאמצים בלימודים ומשקיעים בתיק עבודות, הדרך פתוחה.
כמובן שנדרשת השתדלות ראויה ומאמץ כמו בכל מקצוע, אך בגדול היה חשוב לי להבין שיש תמורה להשקעה והמאמץ לא יהיה לריק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה