דרוש מידע תנו לי ביקורת | חבל שלא ידעתי קודם שזה בחינם

haiosi

משתמש פעיל
בעקבות הנגיף, הרבה אנשים גילו אפיקים חדשים, בהגשמה עצמית, בייעול, בפתיחות לדברים חדשים, באפשרויות להתפרנס, ועוד.

דיברתי עם חבר, והוא גילה לי את מה שכבר כולם יודעים חוץ ממני, שלמכור באיביי זה בחינם (רק אחוזים מהמכירות שיהיו), ואין בכלל השקעה מוקדמת (סיכון)!!

אז כל מה שצריך זה לדעת קצת אנגלית, והרבה תרגום של גוגל :) וכמובן מוצר טוב/זול/מקורי.

אז הנה מה שהעליתי למכירה (אל תדאגו, זו לא פירסומת, כי המוצר עולה בארץ רבע ממה שאני מוכר אותו באיביי):
מוצר בעברית:
מוצר באנגלית:

אשמח לחוות דעתכם המקצועית או החובבנית. מה דעתכם על העיצוב, על המילים, על הנראות, על המחיר. מה כדאי להוסיף/להסיר?
אני מנסה למכור את באיביי בריטניה, כי כמעט אין שם חנויות שמוכרות את זה (ואין לי מושג איפה לפרסם, אם יש איזה פורום לדתיים באנגליה).

למי שגם רוצה, ונתקל בבעיות ברישום, אשמח לנסות לעזור מהניסיון שלי - הניסיון קטן אך טרי....

נערך לאחרונה ב:

haiosi

משתמש פעיל
בגדול, הלכתי לפי 2 המדריכים המצורפים (תוצאות ראשונות בגוגל), צעד אחרי צעד, וזה היה ממש פשוט.
חוץ מטעות קטנה שעשיתי, שבכמות המלאי שבמוצר הראשון שהעליתי כתבתי - 10, ולא ידעתי שבתור התחילה הם נותנים לי למכור רק 10 פריטים (בסכום כולל של עד 500 דולר), ובזה בעצם ביזבזתי את הכל. אחרי שקצת חפרתי לשירות לקוחות (בסינגפור - כי הם היחידים שהיו זמינים אוןליין) הבנתי את זה, ואז העליתי 10 מוצרים ולכל מוצר כתבתי 1 במלאי. כתוב שם שאחרי חודש הם מוסיפים לי עוד (יותר מ-10).

חיליש השני

משתמש פעיל
בגדול, הלכתי לפי 2 המדריכים המצורפים (תוצאות ראשונות בגוגל), צעד אחרי צעד, וזה היה ממש פשוט.
חוץ מטעות קטנה שעשיתי, שבכמות המלאי שבמוצר הראשון שהעליתי כתבתי - 10, ולא ידעתי שבתור התחילה הם נותנים לי למכור רק 10 פריטים (בסכום כולל של עד 500 דולר), ובזה בעצם ביזבזתי את הכל. אחרי שקצת חפרתי לשירות לקוחות (בסינגפור - כי הם היחידים שהיו זמינים אוןליין) הבנתי את זה, ואז העליתי 10 מוצרים ולכל מוצר כתבתי 1 במלאי. כתוב שם שאחרי חודש הם מוסיפים לי עוד (יותר מ-10).

היום אתה מוכר? ממליץ?

haiosi

משתמש פעיל
היום אתה מוכר? ממליץ?
עדיין לא. העליתי את המוצרים לפני שבוע, ואני מחכה לקונים מכל העולם (חוץ מארה"ב). אני חושש אולי אנשים לא יזמינו רק 1, כי זה מוצר של 5 שטרלינג, אז אני מחכה שיעבור חודש ואני אוכל להוסיף יותר למלאי - כדי שיוכלו להזמין כמות (וגם על כמות אפשר לעשות הנחות מפתות).

נערך לאחרונה ב:

איש שדה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
לפי המליםבאנגלית בפרסומת קשה לדעת עם זה מוצר "משלנו" או משהו לא מקובל בקהילות חרדיות.

haiosi

משתמש פעיל
לפי המליםבאנגלית בפרסומת קשה לדעת עם זה מוצר "משלנו" או משהו לא מקובל בקהילות חרדיות.
האם אתה מתכוין שלא כתבתי מספיק טוב את ההסבר על המוצר? אם כן, האם יש לך הצעה מה לעשות ואיך לתקן את זה?

איש שדה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
נכון

Timeline of Jewish history - enhance your knowledge of Jewish history with a precise timeline of the different periods of history.
This timeline has been designed to provide the user with historical facts in a clear and concise manner.

haiosi

משתמש פעיל
נכון

Timeline of Jewish history - enhance your knowledge of Jewish history with a precise timeline of the different periods of history.
This timeline has been designed to provide the user with historical facts in a clear and concise manner.
לא כל כך הבנתי איך המילים האלו שהוספת מוכיחות שזה מוצר מקובל ו"משלנו"?

איש שדה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
המילים הקודמות מגוגל תרגום הם לא "משלנו" פה כתבתי הספר על הסרגל

haiosi

משתמש פעיל
@חושם, אפשר קצת מחוות דעתך המקצועית. ראיתי בהודעות קודמות שיש לך הרבה יד בנושא....

חיליש השני

משתמש פעיל
בעקבות הנגיף, הרבה אנשים גילו אפיקים חדשים, בהגשמה עצמית, בייעול, בפתיחות לדברים חדשים, באפשרויות להתפרנס, ועוד.

דיברתי עם חבר, והוא גילה לי את מה שכבר כולם יודעים חוץ ממני, שלמכור באיביי זה בחינם (רק אחוזים מהמכירות שיהיו), ואין בכלל השקעה מוקדמת (סיכון)!!

אז כל מה שצריך זה לדעת קצת אנגלית, והרבה תרגום של גוגל :) וכמובן מוצר טוב/זול/מקורי.

אז הנה מה שהעליתי למכירה (אל תדאגו, זו לא פירסומת, כי המוצר עולה בארץ רבע ממה שאני מוכר אותו באיביי):
מוצר בעברית:
מוצר באנגלית:

אשמח לחוות דעתכם המקצועית או החובבנית. מה דעתכם על העיצוב, על המילים, על הנראות, על המחיר. מה כדאי להוסיף/להסיר?
אני מנסה למכור את באיביי בריטניה, כי כמעט אין שם חנויות שמוכרות את זה (ואין לי מושג איפה לפרסם, אם יש איזה פורום לדתיים באנגליה).

למי שגם רוצה, ונתקל בבעיות ברישום, אשמח לנסות לעזור מהניסיון שלי - הניסיון קטן אך טרי....
נשמח מאוד לשמוע שאת מצליחה.
ואם חלילה לא, נשמח לדיון איך בעז''ה לשפר.

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
@חושם, אפשר קצת מחוות דעתך המקצועית. ראיתי בהודעות קודמות שיש לך הרבה יד בנושא....

אני כיום לא מתעסק עם מכירות באיביי.
לא בגלל שזה לא היה רווחי, אלא בגלל שכל כמה זמן הכללים משתנים וכבר לא היה לי כח לעקוב וללמוד מחדש. בפרט שכל המידע הזה הוא באנגלית
(למשל אילו מוצרים אסור למכור, מאילו אתרים אסור לעשות דרופשיפינג וכו')

משה ארבל

משתמש פעיל

מוצר בעברית:
מוצר באנגלית:

נו הצלחת למכור משהו
או שזה לא זז ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה