עזרה תנו לחיות לטרוף!!! כן!!!

• פותח הנושא S&S
  • פורסם בתאריך

S&S

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אוטומציה עסקית
סתם לאינטלגנציה, איך צדים היום?
חץ וקשת? רשת? יריית הרדמה? יריות?
כי כל העסק הזה גם כן מסוכן.

אולי תפנו לארגון'צער בעלי חיים' ותתלוננו שצדים אותם על אף שהם מוגנים? ואתם ממש, אבל ממש מרחמים על החיות האלו, אז אולי כדי להעביר אותם לשטח לא מיושב?
אפשר לומר מחול לך;););)

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
סתם לאינטלגנציה, איך צדים היום?
חץ וקשת? רשת? יריית הרדמה? יריות?
כי כל העסק הזה גם כן מסוכן.

אולי תפנו לארגון'צער בעלי חיים' ותתלוננו שצדים אותם על אף שהם מוגנים? ואתם ממש, אבל ממש מרחמים על החיות האלו, אז אולי כדי להעביר אותם לשטח לא מיושב?
לא הבנתי למה ציטטת
אבל צדים עם רובה, ואם תראי איך צייד צד תביני שהוא מיומן מאוד!

• תודה
Reactions: S&S

S&S

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אוטומציה עסקית

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
באמת אתם צריכים לעשות הכל כדי למגר את זה.
אני לא רוצה להפחיד אבל כשהייתי ילדה בשכונת מגוריי (ק. הרצוג בני ברק לפני 20 שנה) ילד שחזר מתלמוד התורה ננשך קשות על ידי חבורת כלבים משוטטים.. הגיע בן אדם מבוגר לעזור לו שומר בית הספר, וגם הוא ננשך קשה.. עד שהגיעו משטרה וירו בכלבים (מזן רוטווילר) הם כבר היו בין חיים למוות כמעט. היום הם בריאים ושלמים בנס גדול..
אבל בהחלט לעשות הכל כדי להעיף את חבורת הכלבים האלו כי מבחינתם ילד קטן וחמוד בשעת לילה זה טרף לכל דבר.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
חזירי בר אולי מוגנות אבל בשטח צדים אותם!
לפני שנתיים הגיעו ציידים לואדי בין גרין פארק לנאות הפסגה וצדו שם להקה שלמה של לפחות 9 פרטים.
קבלתי סרטון מלפני שלושה שבועות שבו רואים שלושה חזירי בר שנקלעו לפארק בכניסה לעיר וצייד צד אותם למוות.
לפני פחות מחודש השתוללן חזירי בר בשעה 7:30 בבוקר בפארק העירוני.
זה היה ממש מפחיד כי בשעה זו הרחובות מלאים בילדים שהולכים למוסדות הלימוד וחלקם חוצים בפארק לקצר מברכפלד לקרית ספר.
לא היתה שום דרך לצוד אותם. ולכן באו פקחים וירו בהם

A V I

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
שלחתי לככר השבת.
נראה אם יעשו עם זה משהו.

• תודה

שמיט

משתמש מקצוען
פעם חבר הראה לי שיש לו בקבוקון קטן של גז מדמיע, לדעתו זה עוזר לו גם נגד כלבים.
לא יודע אם השתמש בפועל, או שרק תיכנן להשתמש.
אולי מישהו מכיר כאן.

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא קראתי את כל האשכול אבל אני כבייתרית היה לי בהר מולי כמה כלבים-הר גבוה לא פחדנו מהם כמו שזה הטריד, הם נבחו בלילות צילמנו אותם שלחתי למוקד העירוני תמונה והסרטה באותו יום חזרו אלי וטיפלו בזה מיידית
תנסו

יהודיתה

משתמש פעיל
אני גם מפחדת לרדת מהבית (אפילו רק כדי להוריד את הזבל ) כי יש כלבים בגודל מפחיד שמסתובבים ברחוב בשעות הלילה (B)

Exotic

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בשכונות הטבעת בירושלים יש
כמו נווה יעקב, רמות, היה תקופה גם בהר נוף וכו'

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה