דרוש מידע תנור עם כיריים על מה אתם ממליצים?

דוא"ר ישר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מישהו יכול להסביר מה זה בדיוק הבורר ? ולמה הוא הולך כ"כ מהר?
דבר נוסף, לסיכום האשכולת כאן מי שרוצא דו תאי שעובד יחד הלכתי עם גז זה דלונגי 1332 או 1218
מה אם שאר חברות בוש, באקו, סאוטר, אין להם דו תאי שעובד זמנית? הם לא שווים? כי הם הרבה יותר זולים?

shiffy12

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האיכות האפיה בדלונגי היא משהו שאין להשוות אליו כלום
בורר זה חלק בתרמוסטט

דוא"ר ישר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה לא הכי חדש זה לפני 5 שנים בערך. יש דגם אחד אחריו שנקרא 1332 .עיצוב יותר חדשני ובורר מחוזק,יש לי ואני מאוד מרוצה ברוך ה .אבל גם 1218 נקרא מעולה (חוץ מהקטע של הבורר שהבנתי שקצת חלש בדגם הזה)
באתר של דלונגי נראה שיש הבדל נוסף בין הדגמים 1218 הרוחב 60, ו1332 הרוחב 90, יכול להיות כזה הבדל משמעותי?

shiffy12

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
באתר של דלונגי נראה שיש הבדל נוסף בין הדגמים 1218 הרוחב 60, ו1332 הרוחב 90, יכול להיות כזה הבדל משמעותי?
לי יש 6600 (לא 6360 - טעיתי) וכשקניתי אותו זה היה נראה אותו רוחב כמו 1332 וזה 60 רוחב, כנראה התכוונו לגובה שזה 90

דוא"ר ישר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קניתי דלונגי לפני פסח
מאז - לא מפסיקה לאפות!
סופר סופר מרוצה
סופסוף העוגות יוצאות אפויות כמו שצריך, גבוהות ועסיסיות.
החלות אפויות מכל הכיוונים ולא מתיבשות או 'בצקיות'
ממש החזיר לי את החשק לאפות אחרי שבתנור הקודם שום דבר לא יצא טוב
הדגם נראלי NDS-1332 ממליצה שחור ולא לבן.
מכירה משהיא שמוכרת ממש בזול בירושלים
איזה חנויות או סוכנים מוכרים היום את הדגם 1332
יעזור לי מאוד
תודה

shiffy12

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש את שטרן מחסני חשמל
ברחוב אשתורי הפרחי בגאולה - ירושלים
אני קניתי שם ומאוד נהנתי מהשרות ומהמחיר (ביררתי בהרבה חנויות ושם קיבלתי את המחיר הכי טוב לחבילה שלי)
הטלפון שלהם הוא 02-5381956

אימוג'י

משתמש מקצוען
קניתי דלונגי לפני פסח
מאז - לא מפסיקה לאפות!
סופר סופר מרוצה
סופסוף העוגות יוצאות אפויות כמו שצריך, גבוהות ועסיסיות.
החלות אפויות מכל הכיוונים ולא מתיבשות או 'בצקיות'
ממש החזיר לי את החשק לאפות אחרי שבתנור הקודם שום דבר לא יצא טוב
הדגם נראלי NDS-1332 ממליצה שחור ולא לבן.
מכירה משהיא שמוכרת ממש בזול בירושלים
מי מוכרת זול?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה