מידע שימושי תנור מולר מאושר עד

• פותח הנושא nori
  • פורסם בתאריך

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
למישהו יש נסיון איתו? אין לי ציפיות גדולות העיקר שיעבוד בקצב של תנור אמיתי.
אשמח לשמוע המלצות או דיס.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תנור פצצה.
קניתי אותו שנה שעברה לפסח והייתי ממש מרוצה.
אבל גיסתי כבר שנתיים משתמשת בו ביום יום. (היה לה תנור אחר יקר והיא אומרת שהמולר אופה ומבשל הרבה יותר טוב)

אבישג2829

משתמש צעיר
קופצת על האשכול..
למישהו יש ניסיון עם הכיריים קרמיות עם אפשרות לפלטה?

אפרת נ.

משתמש רשום
אשמח לעזרתכם, אני מחפש תנור גריל לאפית מצות ביתית דומה למנגל חשמלי, עם ספירלות מקפיץ מלמעלה ומלמטה ,בקוטר של 35 ס"מ בערך
R0533109996אין לכתוב כתובת מייל 0544719651

צביה CPA

משתמש סופר מקצוען
למישהו יש נסיון איתו? אין לי ציפיות גדולות העיקר שיעבוד בקצב של תנור אמיתי.
אשמח לשמוע המלצות או דיס.
אפשר בבקשה את הדגם?
באושר עד אזל שרציתי, ואני לא מוצאת שום תנור חד תאי במחיר נורמלי, רוצה לנסות לחפש אותו באינטרנט.
תודה רבה!

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
זה בגובה רגיל? כי יש לי רק 40 ס"מ גובה (עומק ורוחב סטנדרט

cyp

משתמש מקצוען
משתפת מנסיון. רכשתי 2 תנורים כאלו. אפייה פצצה ומהירה. גם עוגות גבינה יוצאות חבלז. חלות עדיין לא ניסיתי כמובן.. אבל...
מתחרטת שקניתי. 2 כפתורים של התנור התפרקו מיד בשימוש הראשון. אמנם אפשר להחליף כפתורים בקלות למשהו יותר מאסיבי. אבל בגדול הפלסטיקה לא משהו וגם קרה לי שאחרי האפייה כשכיביתי את התנור הטורבו לא נכבה.. לקח לי זמן לכבות אותו. ממש מוזר. אחרי החג אנסה לפנות לשרות לקוחות.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
משתפת מנסיון. רכשתי 2 תנורים כאלו. אפייה פצצה ומהירה. גם עוגות גבינה יוצאות חבלז. חלות עדיין לא ניסיתי כמובן.. אבל...
מתחרטת שקניתי. 2 כפתורים של התנור התפרקו מיד בשימוש הראשון. אמנם אפשר להחליף כפתורים בקלות למשהו יותר מאסיבי. אבל בגדול הפלסטיקה לא משהו וגם קרה לי שאחרי האפייה כשכיביתי את התנור הטורבו לא נכבה.. לקח לי זמן לכבות אותו. ממש מוזר. אחרי החג אנסה לפנות לשרות לקוחות.
תעדכני מה נתנו לך שרות
גם לי כפתור אחד מתנתק כל הזמן.

מעבר לזה התנור טוב, אפיתי איתו המון פשטידות, ירקות , עופות, דגים - יצא מעולה
השתמשתי עם טורבו כך ששמתי 2 קומות בכל פעם (8 תבניות אינגליש קייק) (בחמץ אני עושה 3 קומות כל פעם)
החלל הפנימי של התנור קטן מתנור סטנדרט. למרות שחיצונית הם אותו גודל (וצריך לקחת בחשבון את ענין הניידות והאכסון)
ונראה, ומרגיש פחות איכותי מכל תנור סטנדרט של אלף ++ ש"ח (2 זכוכיות בדלת ולא 3, לדוג'.)

• תודה
Reactions: cyp

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה