דרוש מידע תנור אפיה

משקיענית

משתמש רשום
אבקש מידע על תנור אפיה דו תאי מדגם:

תנור בנוי BEKO דו תאי BKDM22100X בקו​

האם יש מישהו שמכיר, יודע, ממליץ על התנור הזה.
או שיש מידע על תנור אחר דו תאי שאפשר לאפות 2 תאים בו זמנית

תודה רבה

zinga

משתמש חדש
נכון לעדכון הידע האחרון שלי אין לי מידע ספציפי לגבי הזמינות של תנור כפול מובנה BEKO BKDM22100X או תנורים דו-תאים , זמינות המוצרים וההמלצות עשויות להשתנות בהתאם למיקומך ולהצעות הספציפיות של קמעונאים.

כדי למצוא BEKO BKDM22100X או לאסוף מידע על תנורים דו-תאים אחרים, שקול לבדוק עם קמעונאים מקומיים של מוצרי חשמל, חנויות מקוונות או אתר BEKO הרשמי. בנוסף, ביקורות ודירוגי לקוחות בפלטפורמות שונות יכולים לספק תובנות לגבי הביצועים ושביעות הרצון של המשתמשים מדגם תנור מסוים.

לקבלת המלצות על תנורי בילד אין או תנורים משולבים או מוצרים דומים,
שווה להתייעץ עם מומחי מכשירי חשמל א. ברפמן שיכולים לספק ייעוץ מותאם אישית בהתאם לצרכים ולהעדפות שלך.

סנפירית

משתמש פעיל
לי יש דו תאי בקו, מאוד מרוצה אופה טוב ומהר.
יש מינוס אחד, אחד הכפתורים התקלפו מעט, פרט לזה הכל מעולה.

סנפירית

משתמש פעיל
לי יש של דלונגי ואופה ו2 התאים יחד
דילונגי אומרים שהכי טוב בדואי תאי, נצרך למי שאופה מלא וחשוב לה משהו מאוד איכותי.
ואגב הוא עולה כפול מבקו.
לי יש בקו ואני אופה חמוד, לא כל יום אבל בהחלט אופה וכל מיני סוגים של עוגות ושכבות וכו.
וזה בהחלט מספק אותי ולא רואה צורך ביותר.

Tmj

משתמש פעיל
לי יש דלונגי דו תאי
אופה מעולה
בשני התאים ביחד
(בזמנו התייעצתי עם צורף שטענה שהכי מומלץ מכל הדו תאיים, רק עדיף לא לקחת עם להבת טורבו שיש לה הרבה סיכון להתקלקל)

מחשבית

משתמש פעיל
נכון לעדכון הידע האחרון שלי אין לי מידע ספציפי לגבי הזמינות של תנור כפול מובנה BEKO BKDM22100X או תנורים דו-תאים , זמינות המוצרים וההמלצות עשויות להשתנות בהתאם למיקומך ולהצעות הספציפיות של קמעונאים.

כדי למצוא BEKO BKDM22100X או לאסוף מידע על תנורים דו-תאים אחרים, שקול לבדוק עם קמעונאים מקומיים של מוצרי חשמל, חנויות מקוונות או אתר BEKO הרשמי. בנוסף, ביקורות ודירוגי לקוחות בפלטפורמות שונות יכולים לספק תובנות לגבי הביצועים ושביעות הרצון של המשתמשים מדגם תנור מסוים.

לקבלת המלצות על תנורי בילד אין או תנורים משולבים או מוצרים דומים,
שווה להתייעץ עם מומחי מכשירי חשמל א. ברפמן שיכולים לספק ייעוץ מותאם אישית בהתאם לצרכים ולהעדפות שלך.
בינה מלאכותית?

יושב וכותב

משתמש חדש
דילונגי אומרים שהכי טוב בדואי תאי, נצרך למי שאופה מלא וחשוב לה משהו מאוד איכותי.
ואגב הוא עולה כפול מבקו.
לי יש בקו ואני אופה חמוד, לא כל יום אבל בהחלט אופה וכל מיני סוגים של עוגות ושכבות וכו.
וזה בהחלט מספק אותי ולא רואה צורך ביותר.
אשמח לדעת דגם בבקשה?

סטודיו WIN

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני מעוניינת לקנות עכשיו תנור-
אשמח להמלצות על תנור דו תאי מומלץ מניסיון
אני אופה יחסית הרבה כך שחשוב לי משהו איכותי וחזק

תודה מראש

ל"ג

משתמש רשום
צילום מקצועי
לי יש של בלומברג דו תאי
אני מאוד מאוד מרוצה ממנו
אפשר לאפות בשתיהם בו זמנית
ממליצה עליו בחום!!!
(והוא גם קל לניקוי)

ל"ג

משתמש רשום
צילום מקצועי
נראה לי שזה זה
כמעט בטוחה (לא כתוב על התנור אבל נראה ממש כמו זה)
תנור בישול ואפיה דו תאי BLOMBERG 8133X

יוני יולי

משתמש רשום
לי יש בלומברג דו תאי
ואני אופה הרבה ומרוצה מאד .
(כשקניתי אותו אמרו לי שבלומברג ובקו מיוצרים באותו מפעל . ואין שום הבדל בינהם , אולי חוץ מהמראה החיצוני .)

סטודיו WIN

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נראה לי שזה זה
כמעט בטוחה (לא כתוב על התנור אבל נראה ממש כמו זה)
תנור בישול ואפיה דו תאי BLOMBERG 8133X

לי יש בלומברג דו תאי
ואני אופה הרבה ומרוצה מאד .
(כשקניתי אותו אמרו לי שבלומברג ובקו מיוצרים באותו מפעל . ואין שום הבדל בינהם , אולי חוץ מהמראה החיצוני .)
תודה על המידע
עזרתן לי ממש :love:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה