דרוש מידע תמת תשפג

חיים 2017

משתמש חדש
היום המתנתי שעות על הקו בשביל לזרז אותם ועד שהגיע תורי זה חזר פעם אחר פעם לתפריט הראשי.
מעצבנים!!!

הם אומרים שם שיש איזה מייל שאפשר ליצור איתם קשר מישהו יודע מה כתובת המייל ואם זה אמור לעזור??

תודה רבה.
תבדוק כי יתכן מאוד שזה רק נשמע לך התפריט הראשי כיון שהתפריט של אחרי ההמתנה הראשונה שאומר לך מיקומך בתור 345 או 123 הוא דומה לתפריט הבא אז תנסה לבחור שם ואז זה מגיע להאם סבסוד או רישום והאם לשנה או שנה קודמת וכדו' ואחרי זה עוד המתנה בערך רבע שעה ועונים בהצלחה

הרשל'ה רב'ה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תבדוק כי יתכן מאוד שזה רק נשמע לך התפריט הראשי כיון שהתפריט של אחרי ההמתנה הראשונה שאומר לך מיקומך בתור 345 או 123 הוא דומה לתפריט הבא אז תנסה לבחור שם ואז זה מגיע להאם סבסוד או רישום והאם לשנה או שנה קודמת וכדו' ואחרי זה עוד המתנה בערך רבע שעה ועונים בהצלחה
נכון יש שני רשימות המתנה.
והשנייה זה לא רבע שעה הבוקר חיכיתי 50 דקות ואז ענו לי ושלחו לזירוז...

אבל כל מי שמתקשר יש לי מס' שמגיע ישר לרשימה השנייה -

0732458356

האם יש פה אנשים שהאישה עובדת רק 30 שעות שבועיות, והאבא הביא אישור כולל על 36 שעות שבועיות
וכבר קיבלו בפועל דרגה 3 ?? [אפילו שהאימא זה פחות מ36, כמו שהיה צרך פעם].

בקיצור- האם אפשר שהאימא תעבוד 24 שעות בשביל לקבל דרגה 3 כשהאבא אברך?

תודה רבה מאוד!!! @המוכשר !!!

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
האם יש פה אנשים שהאישה עובדת רק 30 שעות שבועיות, והאבא הביא אישור כולל על 36 שעות שבועיות

בטח , הרבה קיבלו לפי הנוהל החדש (משנה שעברה)

HennyS

משתמש מקצוען
תגידו, כמה אתם משלמים בינתיים למעון??
יש לנו דרגה עוד מלפני תחילת השנה (מי שהגיש מוקדם ממש קיבל די מהר), אבל המעון גובה סכום אחיד לכולם כי אין טבלת שכר. כולם ככה?

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
תגידו, כמה אתם משלמים בינתיים למעון??
יש לנו דרגה עוד מלפני תחילת השנה (מי שהגיש מוקדם ממש קיבל די מהר), אבל המעון גובה סכום אחיד לכולם כי אין טבלת שכר. כולם ככה?
אצלינו כרגע גובים לפי המחירון של שנה שעברה (כמובן לפי הדרגה שקיבלתי השנה )

הפקה ברמה

משתמש פעיל

כן

א נ

משתמש פעיל
הורה שהאבא אברך
והאמא סטודנטית 35 ש"ש מה צריך למלא ע"מ להגיש בקשה
והאם יש סיכוי לדרגה נמוכה ?

ח. י. פ

משתמש צעיר
בלי לקרוא תגובות קודמות
אם אני עובד 160 שעות בחודש
כמה שעות אשתי צריכה בתלוש?

racheligraf

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תגידו משום מה נתנו לי דרגה 4 במקום 3 למרות שכולם והמנהלת של המעון טוענת שהם טועים בחישוב...
אני ובעלי עצמאים ולי יש 40 שעות ולבעלי כתבתי 24... והם אומרים שזה מידי קצת שעות.
אני רוצה לשלוח מחדש ולכתוב לבעלי הרבה יותר שעות (נגיד 36). השאלה אם יש אפשרות כזו או שיגידו לי שהמסמכים הראשונים ששלחתי הם הקובעים?
חשבתי לכתוב שהיתה לנו טעות בחישוב השעות או שנוספו שעות עבודה או לא יודעת מה השאלה אם יתיחסו לזה בכלל ואם כן מה לציין? למה אני שולחת מסמכים מחדש?
תודה רבה!

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
תגידו משום מה נתנו לי דרגה 4 במקום 3 למרות שכולם והמנהלת של המעון טוענת שהם טועים בחישוב...
אני ובעלי עצמאים ולי יש 40 שעות ולבעלי כתבתי 24... והם אומרים שזה מידי קצת שעות.
אני רוצה לשלוח מחדש ולכתוב לבעלי הרבה יותר שעות (נגיד 36). השאלה אם יש אפשרות כזו או שיגידו לי שהמסמכים הראשונים ששלחתי הם הקובעים?
חשבתי לכתוב שהיתה לנו טעות בחישוב השעות או שנוספו שעות עבודה או לא יודעת מה השאלה אם יתיחסו לזה בכלל ואם כן מה לציין? למה אני שולחת מסמכים מחדש?
תודה רבה!
א. לפי מה שרשמת את אמורה לקבל דרגה 3 , תבדקי שוב כמה שעות רשמת, אולי היה טעות?
(את יכולה לשוח בפרטי ואבדוק האם אכן זה מתאים לדרגה 3)
ב. את יכוהל לשלוח חדש ולרשום שהיה טעות וזה יותר שעות ממה שרשמת בהתחלה
ג. ותמיד יש את האופציה של שינוי דרגה באמצע שנה ותכתבי להם שהחל מחודש 9 הוא החל לעבוד יותר שעות

בהצלחה

racheligraf

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
א. לפי מה שרשמת את אמורה לקבל דרגה 3 , תבדקי שוב כמה שעות רשמת, אולי היה טעות?
(את יכולה לשוח בפרטי ואבדוק האם אכן זה מתאים לדרגה 3)
ב. את יכוהל לשלוח חדש ולרשום שהיה טעות וזה יותר שעות ממה שרשמת בהתחלה
ג. ותמיד יש את האופציה של שינוי דרגה באמצע שנה ותכתבי להם שהחל מחודש 9 הוא החל לעבוד יותר שעות

בהצלחה
תודה!!!
איך אפשר לשלוח בפרטי? למייל? כי אין לי הודעות פרטיות..
וגם המנהלת של המעון טוענת שיש להם טעות וזה מתאים בדיוק ל3 אבל שהתקשרתי פעמיים הם טוענים שזה לא טעות...
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה