בקשת תפילה תמשיכו להתפלל על האשה הצעירה רחל נעמי בת אסתר חנה שב"ה נמצאת כבר בשיקום

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
תזכורת-
בעה"י מידי ערב בשעה 23:20 ועד חצות מתקיים אמירת תהילים להחלמת רחל נעמי בת אסתר חנה לרפו"ש והרך הנולד, בבית הכנסת שערי תבונה רמות א' בירושלים
ניתן גם לשמוע ולהצטרף בשידור חי במערכת של קול הלשון 03-6171111, > להקיש * (כוכבית) לשידורים חיים, > להקיש 1 לעברית
בעה"י השידור יופיע בתחילת רשימת השידורים החיים ובס"ד לא יהיו בעיות קליטה.
סדר הפרקים ע"פ הנודע ביהודה: ו' כ' כ"ה ל' ל"ד ל"ח מ"א נ"א פ"ו צ"א ק"ב ק"ג ק"ז קט"ז קי"ח ק"ל קל"ט קמ"ב אותיות השם וקרע שטן בפרק קי"ט - סדר התפילה לחולה לאחר מכן עוד שני פרקים לשאר החולים פ"ג קכ"א ומי שברך לחולים
שנשמע ונבשר בשורות טובות

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
תזכורת-
בעה"י מידי ערב בשעה 23:20 ועד חצות מתקיים אמירת תהילים להחלמת רחל נעמי בת אסתר חנה לרפו"ש והרך הנולד, בבית הכנסת שערי תבונה רמות א' בירושלים
ניתן גם לשמוע ולהצטרף בשידור חי במערכת של קול הלשון 03-6171111, > להקיש * (כוכבית) לשידורים חיים, > להקיש 1 לעברית
בעה"י השידור יופיע בתחילת רשימת השידורים החיים ובס"ד לא יהיו בעיות קליטה.
סדר הפרקים ע"פ הנודע ביהודה: ו' כ' כ"ה ל' ל"ד ל"ח מ"א נ"א פ"ו צ"א ק"ב ק"ג ק"ז קט"ז קי"ח ק"ל קל"ט קמ"ב אותיות השם וקרע שטן בפרק קי"ט - סדר התפילה לחולה לאחר מכן עוד שני פרקים לשאר החולים פ"ג קכ"א ומי שברך לחולים
שנשמע ונבשר בשורות טובות

דודקע

משתמש פעיל
חשבתי רעיון לרפואת האשה החשובה:
במקום שהנשים יאמרו כ"כ הרבה תהלים, ואני לא מזלזל בזה. אבל חשבתי רעיון מועיל יותר וחשוב יותר אולי:
כל מכורי האתר הקדוש הזה, יורידו לזכות האשה הנ"ל משעות הגלישה באתר, כלומר שאשה שרגילה לגלוש שעתיים ביום רח"ל, תחל מהיום למשך ארבעים יום לגלוש רק שעה ועשרים, וכל זה לרפואת רחל נעמי בת אסתר.
מה דעתכם?
(לא באתי להוריד ח"ו מאמירת התהלים, אבל נראה לי שה' רוצה יותר את הנ"ל)

נערך לאחרונה ב:

הכל לטובה!!!!!

משתמש חדש
במקום שהנשים יאמרו כ"כ הרבה תהלים, ואני לא מזלזל בזה. אבל חשבתי רעיון מועיל יותר וחשוב יותר אולי:
כל מכורי האתר הקדוש הזה, יורידו לזכות האשה הנ"ל משעות הגלישה באתר, כלומר שאשה שרגילה לגלוש שעתיים ביום רח"ל, תחל מהיום למשך ארבעים יום לגלוש רק שעה ועשרים, וכל זה לרפואת רחל נעמי בת אסתר.
מה דעתכם? ולא באתי להוריד ח"ו מאמירת התהלים, אבל נראה לי שה' רוצה יותר את הנ"ל.
מסכימה לגמרי וזה צעד אדיר!
מאוד מקווה שאצליח!
תודהה

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
מתפללים!
מה מצבה?

שלום!!!

משתמש פעיל
מצב קשה! אל תעמדו מנגד!‬

אחים ואחיות!

רחל נעמי בת אסתר חנה
נמצאת כרגע במצב קשה!!!
היא מחוברת לאקמו. המשפחה מתחננת לקרוע את השמים עבורה ,ילדיה והתינוק שרק נולד זקוקים לה!
ומה שכרגע אפשר לעשות זה רק תפילות וקבלות טובות לרפואתה! תודה לכל האנשים שנטלו חלק.
בעזרת השם אנחנו מאמינים שזה עוזר.
אנחנו מבקשים גם להתפלל ולהזכיר את שם היולדת במצב קשה מורדמת ומונשמת מקורונה רות בת רבקה בתושח"י ביתו של רפאל משה בן רחל החולה אף הוא בקורונה וזקוק לתפילות.
לבקשת המשפחה אנו מארגנים גם השבת פרשת "יתרו"
שיר השירים לרפואתה לאחר ששבוע שעבר היתה התגייסות של
כל עמ"י מכל קצוות תבל והגענו ליעד עצום.
ניתן גם לקחת שותפות בהפרשת חלה (בקישור או במייל).
בבקשה היכנסו לקישור :
https://forms.gle/ZRkAfWsx4pRsVvdb6
או שלחו מייל לכתובת: tehilim181אין לכתוב כתובת מייל
תודה רבה! ובשורות טובות בקרוב!

אנא העבירו ל- 5 קבוצות או ל-10 אנשים

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מה דעתכם?
אין ספק שהקב"ה מחכה שנוציא מהבית את האינטרנט . גם אנחנו בדרך בעז"ה

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
רפו"ש!

אפרוח קטן

משתמש מקצוען
מה דעתכם?
בלת"ק
כמה נכון...
בלי נדר לא נכנסת יומיים לרפואתה.
בשורות טובות!!

פרק קכג:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם: ב) הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל ד' אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ: ג) חָנֵּנוּ ד' חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז: ד) רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה