תמר נופשים בבלקן, איך זה??

מ.ח

משתמש חדש
בשתי מילים- פשוט לאאאאאאא!!!!!
נסענו איתה החודש לבולגריה (7/2022), רמת אמינות מתחת לאפס!
הייתי עם כמה קבוצות בעבר ואני יודעת להינות גם כשלא הכל דופק, אבל פה פשוט מכרה לנו לוקשים, והרבה!

היא רק עושה את הרישום ומצרפת לקבוצה של חברת "נופש כשר" (של המגזר הדתי...) שהם מארגנים את הכל והיא בכלל מחוץ לתמונה בכל מהלך הטיול (ביעד הזה-בכל אופן), ואת כל זה הם כמובן לא אומרים לפני...
אין לה בכלל מושג מי הנרשמים האחרים שבאים דרך "נופש כשר" ובכל זאת היא הרשתה לעצמה להתחייב לנו שרוב מוחלט של הקבוצה הוא נשים (דבר שהדגשנו לה שחשוב לנו מאוד!) ויהיו רק כמה זוגות בודדים...(בפועל היינו 3 בנות בלבד וכל השאר זוגות...)
בין היתר, הגענו למצבים של חילולי שבת עקב הארגון הכושל של המלון הגויי לקבוצה דתית...

חשוב לי לציין שלא מדובר בהרגשה שלי בלבד, האווירה הכללית בקבוצה הייתה מירמור, גם הנרשמים של תמר שהופתעו לגלות איך "זרקו" אותם לטיול של מישהו אחר, וגם מצד הנרשמים של נופש כשר- ומדובר באנשים שנוסעים רבות עם קבוצות מאורגנות בחברות אחרות וגומרים עליהם את ההלל...פה הכל פשוט היה כושל.

וכשהעזנו להתלונן לא היה עם מי לדבר עד כדי חסימה מצידה בווצאפ,
להתרחק!!!

מ.ח

משתמש חדש
בשתי מילים- פשוט לאאאאאאא!!!!!
נסענו איתה החודש לבולגריה (7/2022), רמת אמינות מתחת לאפס!
הייתי עם כמה קבוצות בעבר ואני יודעת להינות גם כשלא הכל דופק, אבל פה פשוט מכרה לנו לוקשים, והרבה!

היא רק עושה את הרישום ומצרפת לקבוצה של חברת "נופש כשר" (של המגזר הדתי...) שהם מארגנים את הכל והיא בכלל מחוץ לתמונה בכל מהלך הטיול (ביעד הזה-בכל אופן), ואת כל זה הם כמובן לא אומרים לפני...
אין לה בכלל מושג מי הנרשמים האחרים שבאים דרך "נופש כשר" ובכל זאת היא הרשתה לעצמה להתחייב לנו שרוב מוחלט של הקבוצה הוא נשים (דבר שהדגשנו לה שחשוב לנו מאוד!) ויהיו רק כמה זוגות בודדים...(בפועל היינו 3 בנות בלבד וכל השאר זוגות...)
בין היתר, הגענו למצבים של חילולי שבת עקב הארגון הכושל של המלון הגויי לקבוצה דתית...

חשוב לי לציין שלא מדובר בהרגשה שלי בלבד, האווירה הכללית בקבוצה הייתה מירמור, גם הנרשמים של תמר שהופתעו לגלות איך "זרקו" אותם לטיול של מישהו אחר, וגם מצד הנרשמים של נופש כשר- ומדובר באנשים שנוסעים רבות עם קבוצות מאורגנות בחברות אחרות וגומרים עליהם את ההלל...פה הכל פשוט היה כושל.

וכשהעזנו להתלונן לא היה עם מי לדבר עד כדי חסימה מצידה בווצאפ,
להתרחק!!!
בולגריה=בלקן

שאשאלה

משתמש רשום
אנחנו ממש מתלבטים מה לעשות, נבהלנו מהביקורת. האם יש כאן משהוא שכן היה מרוצה?

1Ruth

משתמש חדש
אנחנו ממש מתלבטים מה לעשות, נבהלנו מהביקורת. האם יש כאן משהוא שכן היה מרוצה?
לא להתקרב!!!! יש עליה תביעות
היינו אצלה סבלנו נורא
היא בכלל לא מגיעה מרוב תלונות
רק דואגת שהכסף יכנס מיד לכיס שלה
בושה וחרפה
הזול שלה זה זבל ממש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה