עזרה תמחור של ציורים ידניים לספר

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אני יודעת שלא אוהבים פה שאלות של תמחור, אבל מבקשת בכל זאת...

1. בכמה אפשר לתמחר ציור ידני של דמות בקווים קלילים, לא צבעונית, רק פנים?
2. בכמה אפשר לתמחר ציור ידני שלם שנועד לשער בתוך ספר, ריאליסטי יחסית (עם הצללות), בגווני אפור?
3. בכמה אפשר לתמחר ציור ידני צבעוני שנועד לכריכה לספר, בסגנון ריאליסטי?

תודה!

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
ציור ידני הכוונה לציור לא דיגיטלי?!
אני הייתי לוקח על ציור כזה יותר כסף מאשר ציור דיגיטלי- כי הוא דורש יותר השקעה וגם השקעה כספית בקניית חומרים- דבר שלא קיים באיור דיגיטלי.

לעניות דעתי כריכה לספר מתומחרת בנפרד משאר הספר- בד"כ סגנון ריאליסטי באיור דיגיטלי לכריכה יהיה בממוצע בין 600 לאלף ש"ח, לפי זה הייתי מתמחר את זה קרוב לאלף גם בגלל שזה איור ידני וגם בגלל שזה צבוע וגם רמת הפרטים וההצללות.

איור ריאליסטי בגווני אפור אולי סביב 600 700 ש"ח- אבל שוב יש כאלה שיחלקו עליי אבל זה אני אומר באופן יחסי לאיור דיגיטלי ולפי מה שאני מעריך את העבודה שלי וההשקעה שלי. כי בציור לא מעניין את הלקוח כמה שעות את יושבת על זה אלא מה התוצאה.

יש כאלה שגם אוהבים לצערי לעבוד חצי חינם ויתמחרו את העבודה שלהם בהרבה פחות מזה.
[[גילוי נאות: התייעצתי עם כמה מאיירים בעלי ותק וזה מה שאמרו לי שלוקחים]].

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה