תמחור עבודה אקויולנטית

יהודית0

משתמש רשום
צריכה את עזרתכן בתמחור עבודת B.A אקויולנטית שכתבתי למישהי.(כולל הקלדה ,עריכה ועימוד עפ"י הכללים-חתיכת עבודה למי שהתנסתה)
אודה לעזרתכן

nc

משתמש סופר מקצוען
האינטרנט הוא רשות הרבים, המעשה שעשית פלילי. מה הרעיון לכתוב את זה במקום פתוח?
(גם מחיקת ההודעה לא לגמרי מועילה אבל בתור התחלה..)

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
באמת, אני תוהה בעניין.
יש אתרים שלמים באינטרנט שמוכרים ומשווקים עבודות סמינריוניות, עבודות מאסטר, ונדמה לי שאפילו דוקטורטים.
איך זה מסתדר עם זה שזה בכלל לא ענף חוקי?

יהודית0

משתמש רשום
נכתב ע"י nc;1965991:
האינטרנט הוא רשות הרבים, המעשה שעשית פלילי. מה הרעיון לכתוב את זה במקום פתוח?
(גם מחיקת ההודעה לא לגמרי מועילה אבל בתור התחלה..)

תגובות ענייניות בבקשה. אסור מותר-תשאירי למורי ההוראה.

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י גלבוע;1965999:
באמת, אני תוהה בעניין.
יש אתרים שלמים באינטרנט שמוכרים ומשווקים עבודות סמינריוניות, עבודות מאסטר, ונדמה לי שאפילו דוקטורטים.
איך זה מסתדר עם זה שזה בכלל לא ענף חוקי?

האתרים האלו טוענים שהם נותנים לך חומר ואת תערכי אותו כרצונך, זאת אומרת שמבחינתם זו לא עבודה גמורה, אך כמובן שמשלמים להם על עבודה מא' עד ת'.

ארות

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מענין לענין באותו ענין -
איך מתמחרים הקלדה של עבודת BA?
יש מחיר גלובלי?
או לפי מה קובעים את המחיר?

תודה מראש לעונים.

תלת

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יהודית0;1966082:
תגובות ענייניות בבקשה. אסור מותר-תשאירי למורי ההוראה.

אין פה ענין של מורי הוראה, יש פה פשוט עצה טובה למי שלא רוצה לשבת בכלא.

nc

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י תלת;1966168:
אין פה ענין של מורי הוראה, יש פה פשוט עצה טובה למי שלא רוצה לשבת בכלא.

לך תנסה לעזור לאנשים...

Ok - מירי טריטל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בין 1,500-1,800
ומי ששאלה לגבי הקלדה - לא רואה הבדל בין הקלדת עבודת בי-אי להקלדת טקסט רגיל. המחיר אמור להיות לפי תווים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה