תמחור לעריכת מכתבים

שי דרומי

משתמש צעיר
מישהו יודע לייעץ איך לקבוע תשלום על כתיבת מאמרים/מכתבים/כתבות וכדומה?
אני לא כותב וותיק בכלל אבל עשיתי כמה עשרות עבודות. עד היום עסקתי בזה בעיקר בהתנדבות לטובת מספר ארגוני חסד, חוץ מקצת עבודות פרטיות.
אז איך אני מתמחר לאדם שהכנתי לו שני מכתבים באורך 2000 מילה? לפי מילים? לפי סימנים?

חושב יצירתי

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
בעיתונים משלמים על 1000 מלה בין 150 ל-300 ש"ח. תמקם את עצמך היכן שהוא באמצע

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
ורורור, ספר לי באיזה עיתון משלמים במחירים שנקבת, וארוץ להציע עצמי.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
שלוש מאות שקל לאלף תוים - רחוק מאד מאד. (ושוב, כנ"ל, גלי אזני היכן משולם תעריף שכזה.)

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
סליחה, כוונתי למילים, כמובן.

חסידה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לכבוד השאלה הזו, התמיילתי (מלש' מייל) לכתבת עיתונאית טובה.
היא כתבה לי כי המחיר הממוצע הוא כ-200 ש"ח ל-1,000 מילים. וככל שרמת התוכן והכתיבה עולים- כמובן המחיר מטפס בהתאם. ז"א לדו לסיפורי ילדים ישלמו פחות.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
בסוגריים אציין כי לענ"ד, לכתיבה שלא במסגרת עיתון תעריף גבוה יותר, היות ומדובר בעבודת עראי.

חי זך

משתמש רשום
כן, זה התימחור פחות או יותר

השאלה היא אם הלקוח יודע להעריך עבודה...

שי דרומי

משתמש צעיר
נכתב ע"י חי זך;472370:
השאלה היא אם הלקוח יודע להעריך עבודה...
בסוד אגלה לך שהלקוח שלי מעט פראייר... אני יודע כמה הוא שילם לכותב הקודם שלו שעשק אותו ללא כל הצדקה. אבל אני (בינתיים :eek:) לא מחפש לגנוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה