תמחור לאיור דיגיטלי

מצב
הנושא נעול.

חמג

משתמש מקצוען
עד היום הייתי מציירת פלקטים לגני ילדים על מפל ותמחרתי לפי גודל וכו',
עברתי לאיור דיגיטלי ואני רוצה לדעת איך מקובל בשוק לתמחר את העבודה(כל אחד מקבל את העבודה בקובץ, ומדפיס כרצונו),
האם לפי אובייקטים? לפי שעות העבודה ?(כמה לשעה?) אחר??
אשמח:) לכל תשובה!:)

mina928

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
דבר ראשון חשוב לי להגיד לך שלא כדאי בשום אופן לחלק קבצים של איורים שלך!!!
את מאבדת כך את הזכויות וכל הרוצה יבוא וידפיס...
בקשר לתמחור, גם אני עושה איורים למוסדות אבל כולל הדפסה ומתמחרת לפי מטרים (כאשר מחיר למטר זה המינימום)
כך שיוצא שלפעמים אני מרוויחה על אותו ציור יותר ולפעמים פחות לפי הגודל שמזמינים, אבל זה עוזר לי שהתמחור ברור לי וללקוחות.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
תכתבי את המילה "תמחור" בחיפוש בפורום.
...
.....
.......
בהצלחה.

yoyoBL

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י mina928;2138511:
דבר ראשון חשוב לי להגיד לך שלא כדאי בשום אופן לחלק קבצים של איורים שלך!!!
את מאבדת כך את הזכויות וכל הרוצה יבוא וידפיס...
בקשר לתמחור, גם אני עושה איורים למוסדות אבל כולל הדפסה ומתמחרת לפי מטרים (כאשר מחיר למטר זה המינימום)
כך שיוצא שלפעמים אני מרוויחה על אותו ציור יותר ולפעמים פחות לפי הגודל שמזמינים, אבל זה עוזר לי שהתמחור ברור לי וללקוחות.

הבהרה קלה,
הזכויות נשארות לעולם ליוצר ולא תלויות ב-איפה פורסם וכמה פעמים. (אלא אם כן המדיניות של הפלטפורמה בה הועלה הקובץ מציינת אחרת. אני די בטוח שבפייסבוק זה ככה אבל אל תתפסו אותי על המילה).
במקביל, בהחלט כדאי להימנע מהפצה מיותרת.

מענדי בריל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י yoyoBL;2138788:
הבהרה קלה,
הזכויות נשארות לעולם ליוצר ולא תלויות ב-איפה פורסם וכמה פעמים. (אלא אם כן המדיניות של הפלטפורמה בה הועלה הקובץ מציינת אחרת. אני די בטוח שבפייסבוק זה ככה אבל אל תתפסו אותי על המילה).
במקביל, בהחלט כדאי להימנע מהפצה מיותרת.

אגב זכויות, נניח ומישהו עושה שימוש ביצירה שלי. איך אני יכול להוכיח שהיא אכן שלי?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה