תמחור - ודעתכם חשובה מאד

Danbarlev

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י pr;439187:
לא מוצדק בעיני, משלמים גם על התוצר המוגמר, לא רק שעות העבודה שלך.
אני מעולם לא עבדתי עם גנים כך שאני לא יודע איך זה עובד
אבל בראש שלי, הציור שלו והוא עושה איתו כיאות בעיניו (או משהו כזה:D)
לדעתך אם ציירת ציור שהיה אמור ליהות דף A4 ולבסוף הקונה הדפיס לפלקט של2 מטר
הוא צריך להוסיף לך כסף?

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אם כך סוכם, שהזכויות אצלו ויעשה מה שירצה בכיף, אבל תבין - זה גם לא אותו יחס של גודל, זה יוצא יותר רחב ויותר פרטים, לעמוד A4 אפשר לעשות 3 בובות חמודות ופרחים, אבל ל-2 מטר בד"כ נדרשים הרבה הרבה יותר פרטים קטנים והשקעה, זה לא ממש אותו דבר.

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
תודה רבה לכל האמיצות, שאומרות את האמת הלא נעימה, שהתשלום לעבודות כאלו הוא מ-ז-ע-ר-י!
די מקומם לקרוא את כל התגובות הלא מציאותיות של תמחור עבודה ב-1000-3000 ש"ח/300$ וכו'. תיכף נעבור פה ליורו...
אותו דבר הרגשתי גם כשבקשו כאן תמחור של עמוד קומיקס.
סתם זרקו פה מחירים.
המציאות העצובה היא, שמאיירים חרדים לא מרוויחים די תמורת עבודתם המעולה, ולרשום סתם מחירים מנופחים ללא כיסוי גורם לאלה שכן עובדים בפועל בתחום להרגיש די מטומטמים: "מה, אז רק אני הפראייר/ת?"
אז בבקשה, או שתכתבו את המחיר האמיתי ששולם לכם בפועל על עבודה מעין זו, או שלא תגיבו כלל.
מה שכן, מאד הסכמתי עם מי שכתב/ה כאן לא לרדת מ-150 ש"ח לשעת עבודה. זה נשמע נכון והוגן, וככה גם כל אחד יכול לתמחר לעצמו כמה שעות עבודה הוא הולך להשקיע בפרוייקט.
ואולי הגיע הזמן כבר לתת ביטוי למחירון שלנו, שעדיין בגדר חלום...

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
רק כדאי גם להוסיף את התמונה\העבודה שעשו במחיר זה-לפעמים זה משמעותי
לדוג'פעם לקוח ביקש הצעת מחיר לעינין מסוים וכשאמרתי לו[לא גבוה!] הוא אמר שפלוני עשה לו עבודה דומה ב... כשראיתי את העבודה הבנתי את פשר המחיר[חצי דמות קריקטורית חפיף מאוד-כשממני ביקשו
משהו ברמה ופרוט]

רונצ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
מי שמקצועי ומחזיק מהעבודות שלו - לא לוקח עבודות במחירים לא הוגנים.
ומי שכן לוקח - שיקח בחשבון שהוא שובר את השוק, מוריד את ערך העבודות המקצועיות, וגורם בעיות לא רק לעצמו, אלא גם לכל המקצוענים האחרים.

Danbarlev

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י סא;439655:
רק כדאי גם להוסיף את התמונה\העבודה שעשו במחיר זה-לפעמים זה משמעותי
לדוג'פעם לקוח ביקש הצעת מחיר לעינין מסוים וכשאמרתי לו[לא גבוה!] הוא אמר שפלוני עשה לו עבודה דומה ב... כשראיתי את העבודה הבנתי את פשר המחיר[חצי דמות קריקטורית חפיף מאוד-כשממני ביקשו
משהו ברמה ופרוט]
קורה לי כל הזמן דברים כאלה ...פלוני צייר לי בככה וככה
זה מאוד מעצבן גם כי ההשוואה בין אותו פלוני אליך לפעמים פוגעת גם כי מה תענה/י לו??
בד"כ כשזה קורה אני עונה "לך לפלוני"
PR תני מחיר לפי ההשקעה שלך לא לפי מה שהציור שווה בעיניך או בעיני אחרים
כי אם לא .....אין לדבר סוף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה