תמונות מהשטח מרמת בית שמש ד

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
לא הבנתי
בתמונה הראשונה זה נראה שיש שם שתי בנינים ענקיים מחוברים אחד לשני לגמרי
זה ממש מפלצת
כמה דיירים יש בבנין אחד כזה??
לא מחובר
קרוב
בבנין אחד יש 4 דיירים בקומה
ובבנין ליד היותר גבוה יש 2 דיירים בקומה

3135yud

משתמש צעיר
תסתכלו בהדמיות שלהם, כן ממש צמוד!
פשוט בזיון.
תראו לי עוד מקום אחד בארץ שהיו מאשרים דבר כזה מלבד בערים החרדיות...

בנימין 5850

משתמש פעיל
בסרטון רשום שאיכלוס רק בעוד 3 שנים??
אני רכשתי בפרויקט B בבנין הראשון שכבר גמור השלד יותר לכיוון רייסדור
וביקשו ממני השבוע לבחור כבר ריצוף לדירה
זה נראה יותר בכיוון של שנה וחצי
למרות שהיתר בניה ניתן לבנין רק לפני בערך חודשיים

מכחולית

משתמש פעיל
לא הבנתי
בתמונה הראשונה זה נראה שיש שם שתי בנינים ענקיים מחוברים אחד לשני לגמרי
זה ממש מפלצת
כמה דיירים יש בבנין אחד כזה??
2 דיירים בקומה.
C-new_2.jpg

יעקב פ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
יש מישהו שכבר בחר ריצוף בוולפסון מתחמים A או B?

תתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בגדול המבחר לא מי יודע מה ונראה שמה שכולם לוקחים זה הגוון האפור שהוא הכי נורמלי
ובחיפוי של האמבטיה לוקחים את האריחים הלבנים.

בנימין 5850

משתמש פעיל

למה לא הלכתם לבית הקרמיקה
יש פחות אפשרויות שם?
והאם יש הבדל בין מי שקנה במשתכן או בחופשי

מעצבים

משתמש חדש
למה לא הלכתם לבית הקרמיקה
יש פחות אפשרויות שם?
והאם יש הבדל בין מי שקנה במשתכן או בחופשי
בדירות של המשתכן הם נותנים רק את האופציה של טובול.
אשמח לדעת האם יש מישהו שהיה בטובול ירושלים? ומה לגבי המבחר שם?
דבר נוסף שמאד מפריע לי שאין שום אופציה של שדרוג לשרותים נסתר ותולה. יש למישהו פתרון?

יעקב פ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
דבר נוסף שמאד מפריע לי שאין שום אופציה של שדרוג לשרותים נסתר ותולה. יש למישהו פתרון?
במשתכן אין שום אופציה לשדרג.

יעקב פ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
הכל מט או שיש גם מבריק?

די

משתמש סופר מקצוען
החלונות של הבניין הגבוה יהיו צמודים מרחק של חצי מטר לבניין השני????
או שאין עוד קומות לבניין השני
משהו מאוד מוזר שם
זה טעות אופטית, בגלל זווית הצילום החלק האחורי של הבניין הקדמי נראה חלק מהבניין האחורי.

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גם דלתות פנים של טובול?

אני הייתי בטובול ירושלים.
שירות זוועה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הובלנו לראות את החומרים כצאן לטבח כי ג"כ אין יותר מידי אפשרויות...
לגבי המחבר זה אותו דבר כמו במודיעין. בגלל שזה 'למשתכן' (או למסתכן?!:confused:) אז יש רק 2-3 פריטים מכל סוג.
לגבי האסלות, נלחמתי את המלחמה של החיים על זה אבל אין משהו לעשות, הדבר הכי מגעיל בכל הסיפור שהם מביאים רק סוג אחד של אסלה וגם הוא נראה במראה ובגודל כמו שרותים של בתי ספר....:mad: פשוט זוועות.
כל הכיורים והסניטריה הכל הכי פשוט וזול.
כיור במעבר, מישהו שם לב לגודל שלו? ! א"א להניח בו ספל אפי'... בצק לחלות בקושי נכנס בו, כ"כ קטן ונמוך...
חזרתי לבית, הסתכלתי טוב במפרט ובחוזה מכר ועשיתי זיכוי על כל מה שהיה אפשר! אין לי ענין להתקין משהו זול ודפוק ואחרי שנה יהיה צורך להחליף... (תשימו לב גם למחירי ההחזר: כלי סניטריה ב-120-150 ש"ח???? כמה איכות יש לזה???!! והכל כ"כ פשוט ולא יפה, כאילו זה מוסד ציבורי...) לקחתי זיכוי על הכל וזהו, אני אבחר מה שיפה ואיכותיבעז"ה כשיגיע הזמן... (אגב, יש פריטים שכתוב עליהם שאפשר לקבל החזר אבל הם לא הסכימו לא להתקין כי בלעדיו אין טופס 4 לדירה... גם פה היו ויכוחיםבסופו של ענין הם כן זיכו אותי בכסף אבל יתקינו את המוצר)
דלתות פנים של טובול, מכוערות תופת, פשוטות עד דמעות עם 3 צבעים לבחירה: לבן, ב'ז ועץ. פשוטות לגמרי, חלקות בלי שום אפקט או יופי...
בקיצור, הגישה היא, קנית דירה דרך המדינה? תידפק עד הסוף!!!! תחכה עד אין קץ לאיכלוס ותיכנס לדירה עם אבזור דפוק ולא איכותי...

מנסיון של חברה קרובה שעברה את אותו תהליך, כדאי להזדכות על מה שניתן ולקנות בפרטי משהו איכותי.

אגב, שימו לב שגם בבחירת מטבח, המפרט הסופי שאצל הספקים אינו תואם למפרט הראשוני, וכשמבקשים זיכוי עליו מקבלים בקושי 5000 ש"ח, צא והבן מאיזה חומר או מה הכמות שהיית מקבל!!! (הם מקזזים בכל מקום אפשרי, יש להם אפשרות קיזוז עד 10% מהמפרט ובדר"F מנצלים את זה עד הסוף....)

בהצלחה רבה!

אגב, מישהו יודע על התארגנות הדיירים לבניית סורגים ברכישה מאורגנת, איך אפשר להגיע לכזה דבר? אשמח למענה.

שרי גרין

משתמש רשום
יש למשהו תמונות מרייסדור 3 אמור להיות אכלוס עוד חודשים ואם לא מעדכנים כלום

בנימין 5850

משתמש פעיל
אני הייתי בטובול ירושלים.
שירות זוועה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הובלנו לראות את החומרים כצאן לטבח כי ג"כ אין יותר מידי אפשרויות...
לגבי המחבר זה אותו דבר כמו במודיעין. בגלל שזה 'למשתכן' (או למסתכן?!:confused:) אז יש רק 2-3 פריטים מכל סוג.
לגבי האסלות, נלחמתי את המלחמה של החיים על זה אבל אין משהו לעשות, הדבר הכי מגעיל בכל הסיפור שהם מביאים רק סוג אחד של אסלה וגם הוא נראה במראה ובגודל כמו שרותים של בתי ספר....:mad: פשוט זוועות.
כל הכיורים והסניטריה הכל הכי פשוט וזול.
כיור במעבר, מישהו שם לב לגודל שלו? ! א"א להניח בו ספל אפי'... בצק לחלות בקושי נכנס בו, כ"כ קטן ונמוך...
חזרתי לבית, הסתכלתי טוב במפרט ובחוזה מכר ועשיתי זיכוי על כל מה שהיה אפשר! אין לי ענין להתקין משהו זול ודפוק ואחרי שנה יהיה צורך להחליף... (תשימו לב גם למחירי ההחזר: כלי סניטריה ב-120-150 ש"ח???? כמה איכות יש לזה???!! והכל כ"כ פשוט ולא יפה, כאילו זה מוסד ציבורי...) לקחתי זיכוי על הכל וזהו, אני אבחר מה שיפה ואיכותיבעז"ה כשיגיע הזמן... (אגב, יש פריטים שכתוב עליהם שאפשר לקבל החזר אבל הם לא הסכימו לא להתקין כי בלעדיו אין טופס 4 לדירה... גם פה היו ויכוחיםבסופו של ענין הם כן זיכו אותי בכסף אבל יתקינו את המוצר)
דלתות פנים של טובול, מכוערות תופת, פשוטות עד דמעות עם 3 צבעים לבחירה: לבן, ב'ז ועץ. פשוטות לגמרי, חלקות בלי שום אפקט או יופי...
בקיצור, הגישה היא, קנית דירה דרך המדינה? תידפק עד הסוף!!!! תחכה עד אין קץ לאיכלוס ותיכנס לדירה עם אבזור דפוק ולא איכותי...

מנסיון של חברה קרובה שעברה את אותו תהליך, כדאי להזדכות על מה שניתן ולקנות בפרטי משהו איכותי.

אגב, שימו לב שגם בבחירת מטבח, המפרט הסופי שאצל הספקים אינו תואם למפרט הראשוני, וכשמבקשים זיכוי עליו מקבלים בקושי 5000 ש"ח, צא והבן מאיזה חומר או מה הכמות שהיית מקבל!!! (הם מקזזים בכל מקום אפשרי, יש להם אפשרות קיזוז עד 10% מהמפרט ובדר"F מנצלים את זה עד הסוף....)

בהצלחה רבה!

אגב, מישהו יודע על התארגנות הדיירים לבניית סורגים ברכישה מאורגנת, איך אפשר להגיע לכזה דבר? אשמח למענה.
תודה על המידע
האם אתה יודע בוודאות שזה רק במשתכן ככה
או שגם מי שקנה בחופשי זה ככה.
אני קניתי בחופשי ומעניין לדעת האם יש מבחר.
והאם מישהו מכיר את בית הקרמיקה? האם זה עדיף מטובול?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה