תמונה

gilag1

משתמש צעיר
עשיתי סטודיו לבני לפני החלאקה אצל צלמת בשם אושרית אברגיל מבית שמש
סוף הדרך של תמונות
מומלץ הצילומי חוץ מדהימים

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
זה נראה בת.
איזה מאמי, הרבה נחת.
את עושה לה פרסומת או שהיא ביקשה להעלות לחוות דעת? המטרה שלך לא מובנת.

gilag1

משתמש צעיר
כל מי שמעלה בפורום מעלה לפרסומת ?!מה הקשר??
עשיתי לבני סטודיו והתלהבתי החלטתי לשתף אתכם וענין אותי אם הצילום ברמה או שאני סתם מתלהבת
אם מטרתי היתה פרסום הייתי מעלה עוד
אני בדר"כ לא מעלה תמונות ולכן העלתי תמונה שחור אפור שלא כ"כ מזוהה

מילכי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י gilag1;871937:
כל מי שמעלה בפורום מעלה לפרסומת ?!מה הקשר??
עשיתי לבני סטודיו והתלהבתי החלטתי לשתף אתכם וענין אותי אם הצילום ברמה או שאני סתם מתלהבת
אם מטרתי היתה פרסום הייתי מעלה עוד
אני בדר"כ לא מעלה תמונות ולכן העלתי תמונה שחור אפור שלא כ"כ מזוהה

כל אחד מפרסם את עצמו... לא אחרים...
אושרית אכן מצלמת מדהים (אפילו חיים יכול להעיד שאמרתי לו את זה השבוע...)
הבן שלך ממש חמוד! (יכול להיות שרצית חוו"ד עליו?.... ;) )

gilag1

משתמש צעיר
נכתב ע"י מילכי;871941:
כל אחד מפרסם את עצמו... לא אחרים...
אושרית אכן מצלמת מדהים (אפילו חיים יכול להעיד שאמרתי לו את זה השבוע...)

הבן שלך ממש חמוד! (יכול להיות שרצית חוו"ד עליו?.... ;) )[/QUOTE]
סוף סוף משהו הבין אותי....

מיכאל דב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הקטן מקסים...

הפנים נראות מאופרות סטייל השנים המוקדמות של המאה הקודמת. במיוחד דומה לסוג אוכלוסיה מסויימת ביפן לפני כמה עשרות שנים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה