עזרה תמונה של נטפרי

שמואל שמואל.

משתמש רשום
שלום רב, לצורך שמחה דרושה תמונה של סינון נטפרי, דהיינו התמונה שמופיעה כשפותחים תמונה שאיננה ראויה, מכיוון שאף אחד מהמכרים לא משתמש ב'נטפרי' נשמח אם מישהו יוכל להעלות תמונה כזו, זה ממש פשוט, יש לחפש בגוגל ערך אסור, ואז תופיע תמונה עם מסנן, את התמונה הזו יש להוריד ולשתף.
תודה רבה רבה.

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זה?

קבצים מצורפים

• 3.PNG
    3.PNG
    3.6 MB · צפיות: 15

tamar:)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

שמואל שמואל.

משתמש רשום
תודה לכל השולחים, אבל לא לזה התכוונתי, אני מדבר על תמונה מטושטשת כזאת עם כיתוב מעצבן כזה...
תודה רבה

רבקה גיאת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
ככה???????

קבצים מצורפים

• נטפרי חסום.png
    נטפרי חסום.png
    1.3 MB · צפיות: 19

שמואל שמואל.

משתמש רשום
לא... סורי... אני מתכוון לתמונה כזו מטושטשת... אם אני לא טועה כתוב עליה "התמונה נשלחה כעת לבדיקה"
ושוב תודה לכל העונים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה