עזרה תמונה איכותית של צ'ולנט - יש למישהו?

sap13

משתמש מקצוען
מה זה אומר:
עלות אשראי
עלות כוללת: זיכוי 1
היתרה שלך: 9 זיכויים

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מה זה אומר:
עלות אשראי
עלות כוללת: זיכוי 1
היתרה שלך: 9 זיכויים
יש את חשבון הנקודות הכללי לשימוש בכל המודלים
אבל במודל SDXL 1.0 אי אפשר להשתמש בנקודות (חוץ ממנוי בתשלום), ויש 10 זיכויים להתנסות במודל הזה
לדעתי SDXL 0.9 ממש מצוין

sap13

משתמש מקצוען
יש את חשבון הנקודות הכללי לשימוש בכל המודלים
אבל במודל SDXL 1.0 אי אפשר להשתמש בנקודות (חוץ ממנוי בתשלום), ויש 10 זיכויים להתנסות במודל הזה
לדעתי SDXL 0.9 ממש מצוין
לא כ"כ הבנתי את החלוקה. 1. ו 9.
בסופו של דבר כתוב שנגמרו הרמות. (זה קרדיטים כאילו?)

sap13

משתמש מקצוען
היה לי 5 קרידיטים ראשונים. עוד 3 מתנה הצטרפות או משהו. ועוד אחד על הפירסום הראשון.
סך הכל יצרתי 10 תמונות למרות שהיה רק 9 נקודות

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
היה לי 5 קרידיטים ראשונים. עוד 3 מתנה הצטרפות או משהו. ועוד אחד על הפירסום הראשון.
סך הכל יצרתי 10 תמונות למרות שהיה רק 9 נקודות
יש שם 2 מסלולים -
קרדיטים - שבהם אפשר להשתמש לכל המודלים חוץ מ-SDXL 1.0
נקודות - בהם אפשר להשתמש רק למודל SDXL 1.0 החדש

קרדיטים אפשר לצבור באמצעות שלל פעילויות באתר, כגון השתתפות באתגר היומי, מעקב אחרי ניקים אחרים, יצירות שזכו לסך לייקים גבוה, ועוד...

sap13

משתמש מקצוען
זאת אומרת שבדיוק 9 קרידיטים היה לי. והשתמשתי בכולם. אז מאיפה נוסף לי עוד תמונה שיצרתי העשירית? מהנקודות הנוספות של מודל 1.0?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה