דרוש מידע תלוש משכורת

מחר זה מאוחר

משתמש פעיל
שלום לכולם!!
ב"ה קיבלתי העלאה במשכורת...
ההעלאה במשכורת השתקפה פחות בתלוש....
כלומר,
המשכורת עלתה ב1300 ש"ח, בערך
אבל השכר עצמו עלה ב700....
יכול להיות כזה דבר??
כמה אמור לרדת ביטו"ל?
פנסיה?
גמל?
כלומר אני יודעת שמסכום מסויים יורד יותר אחוזים,
מישהו יכול לעזור לי בנושא-
מאיזה סכום יורד כמה אחוזים בביטו"ל
יכול להיות ששווה לי להוריד שעות?
(יש לי אפשרות כזאת)
כי יש לי הרגשה שעל חלק מהשעות אני מקבלת סכום מזערי :(
איך אני יכולה לדעת אם שווה לי?
בקיצור, אני אבודה
מישהו/י יכול/ה לעזור לי???
תודה רבה לכולם!!!!

נערך לאחרונה ב:

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
שלום לכולם!!
ב"ה קיבלתי העלאה במשכורת...
ההעלאה במשכורת השתקפה פחות בתלוש....
כלומר,
המשכורת עלתה ב1300 ש"ח, בערך
אבל השכר עצמו עלה ב700....
יכול להיות כזה דבר??
כמה אמור לרדת ביטו"ל?
פנסיה?
גמל?
כלומר אני יודעת שמסכום מסויים יורד יותר אחוזים,
מישהו יכול לעזור לי בנושא-
מאיזה סכום יורד כמה אחוזים בביטו"ל
יכול להיות ששווה לי להוריד שעות?
(יש לי אפשרות כזאת)
כי יש לי הרגשה שעל חלק מהשעות אני מקבלת סכום מזערי :(
איך אני יכולה לדעת אם שווה לי?
בקיצור, אני אבודה
מישהו/י יכול/ה לעזור לי???
תודה רבה לכולם!!!!
משכר של 6000 שח דמי ביטוח לאומי קופצים ואולי בגלל זה השכר נטו משתקף פחות בחשבון הבנק
אם יש משהו פרטני אוכל לעזור בפרטי

מחר זה מאוחר

משתמש פעיל
תודה. מצאתי באתר "כל זכות"
מעתיקה לטובת מי שיעזור לו ואו יחפש בעתיד...:
  • על חלק השכר שעד 60% מהשכר הממוצע (6,331 ₪, נכון ל-2022) -
    • סך כל הניכוי משכר העובד עבור דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות הוא בשיעור 3.50% (החל ב- 01.01.2006) לפי החלוקה הבאה:
      • דמי ביטוח לאומי בשיעור 0.40% (החל מיום 01.01.2006)
      • דמי ביטוח בריאות בשיעור 3.10% (החל מיום 01.01.1995)
  • על חלק השכר שמעל 60% מהשכר הממוצע ועד להכנסה המירבית לחודש החייבת בדמי ביטוח (45,075 ₪, נכון ל-2022) -
    • סך כל הניכוי משכר העובד, עבור דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות יהיה בשיעור של 12.00% (החל ב- 01.01.2006), לפי החלוקה הבאה:
      • דמי ביטוח לאומי בשיעור 7.00% (החל ביום 01.01.2006)
      • דמי ביטוח בריאות בשיעור 5.00% (החל ביום 01.01.2006)
  • החישוב נעשה מתוך השכר ברוטו (השכר לפני הניכויים מהשכר).
  • לשיעורי דמי הביטוח הלאומי (הסכומים שמנוכים משכר העובד והסכומים שמעביר המעסיק), ראו בטבלה שבאתר המוסד לביטוח לאומי.
  • לחישוב סכום דמי הביטוח הלאומי, ניתן להיעזר במחשבון המוסד לביטוח לאומי.
  • לנתוני השכר הממוצע וההכנסה המירבית לתשלום דמי ביטוח בשנים קודמות, ראו באתר המוסד לביטוח לאומי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה