עזרה תכנית למפגש משפחתי

נחמדה

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
אנחנו מארגנים מפגש משפחתי
אנחנו מחפשים תכנית חוץ- משהו לא יקר אבל יפה.
לא רציני מידי ולא סרט בר
רק נשים נשואות
אשמח לשמוע רעיונות

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נסי לחפש במרכז הבמה
http://www.mercaz-habama.com/
את יכולה לפנות גם באישי וננסה להתאים לך משהו לתקציב שלך

שירז

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תבררי על סדנאות - באומנות, אפיה, טיפול בפאה וכו' - מנסיון - זה הדבר שנשים הכי נהנות ממנו, הן יוצאות עם משהו ביד ומרגישות שלא שרפו את הזמן.
(חשוב לברר היטב היטב את טיב הסדנאות לפני - יש כאלה שלוקחות הון על כלום או שהן באמת לא לעניין בכלל)

tovastyle

משתמש צעיר
היי, אני סטייליסטית חרדית, מעבירה סדנאות סטיילינג לנשים חרדיות.
אני מדברת על נושאים של איך ליצור מלתחה מחמיאה, איך להגיע למצב שתמיד יש לך מה ללבוש, איך לשדרג בגדים קיימים, איך לגוון במה שיש כדי לחסוך כסף על בגדים.
אני מתאימה את זה ספציפית לפי מה שמתאים לך, ותמיד כולל פריטים שאני מביאה איתי והדגמות חויתיות על המשתתפות.
זה סופר מעשי, ונשים ממש ממש נהנות. אין אישה שלא מעניין אותה ללמוד להשתדרג בדרכים פשוטות....
זה גם משהו חדשני, שפחות מוכר עדיין במגזר, ולכן אני מאמינה שיעניין את כולן...
אם מעניין אותך, אשמח לתת לך פרטים בפרטי:)

נחמדה

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
היי, אני סטייליסטית חרדית, מעבירה סדנאות סטיילינג לנשים חרדיות.
אני מדברת על נושאים של איך ליצור מלתחה מחמיאה, איך להגיע למצב שתמיד יש לך מה ללבוש, איך לשדרג בגדים קיימים, איך לגוון במה שיש כדי לחסוך כסף על בגדים.
אני מתאימה את זה ספציפית לפי מה שמתאים לך, ותמיד כולל פריטים שאני מביאה איתי והדגמות חויתיות על המשתתפות.
זה סופר מעשי, ונשים ממש ממש נהנות. אין אישה שלא מעניין אותה ללמוד להשתדרג בדרכים פשוטות....
זה גם משהו חדשני, שפחות מוכר עדיין במגזר, ולכן אני מאמינה שיעניין את כולן...
אם מעניין אותך, אשמח לתת לך פרטים בפרטי:)
לא נשמע לי הסגנון....

טיפ טיפה

משתמש פעיל
סדנת אפיה/ קישוטי עוגות/ פטיפורים...
עם מארז אישי לכל אחת, וכן אפשרות לבר טעימות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה