דרוש מידע תכנות פריוריטי

CSDesign

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קשה מאוד למצוא מתכנתות פריוריטי עם נסיון.
אם יש כאן אחת כזו שמחפשת עבודה מוזמנת ליצור קשר בפרטי..

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
פרטי או בתוכנה ?
בלי קשר לשרשור, אני בודקת הסבת מקום העבודה שלנו לפריוריטי, ואשמח לשמוע דברים ברורים יותר בקשר ליישום, ולהטמעה

אודה לך אם תוכל לשלוח לי מייל ל-chavi_g ב-walla.com

mm

משתמש חדש
קשה מאוד למצוא מתכנתות פריוריטי עם נסיון.
אם יש כאן אחת כזו שמחפשת עבודה מוזמנת ליצור קשר בפרטי..
את צריכה דווקא מתכנתת או מתכנת גם טוב?
אם כן - אני מתכנת פריוריטי עם נסיון של 17 שנה.
אין לי מנוי פרמיום, לא יכול לפנות בפרטי.

mm

משתמש חדש
התחלתי קורס פיתוח, יש אופציות לעבודה כפרילנס? ,יש לך המלצה על פורומים/ אתרי אינטרנט לתמיכה.
תודה!!
מיד אחרי הקורס - קשה להאמין שאפשר לעבוד כפרילנסר. צריך קצת נסיון - לפחות שנה בחברת יישום פריוריטי או שנתיים-שלוש בחברה שהיא לקוח סופי.

עקרונית, לאדם חרדי שלא יכול לעבוד עם אינטרנט פרוץ - יש בעיה לעבוד כפרילנסר או כשכיר בחרת יישום פריוריטי.
זאת עבודה במחשבי לקוחות (בד"כ מתחברים מרחוק או עובדים פיזית אצל הלקוח, כל פעם לקוח אחר) ואי אפשר לסדר סינון כלשהו בכל מקום.

זאת אחת הסיבות שאני אישית עובד בחברה תעשייתית (שהיא לקוח סופי) - כאן אני יכול לדאוג לסינון, אם כי גם זה ממש לא טריוויאלי.

מסיבה זאת (בהתיעצות עם רב) גם לא פתחתי קורס פיתוח פריוריטי לנשים חרדיות.

חדשהפה

משתמש חדש
מיד אחרי הקורס - קשה להאמין שאפשר לעבוד כפרילנסר. צריך קצת נסיון - לפחות שנה בחברת יישום פריוריטי או שנתיים-שלוש בחברה שהיא לקוח סופי.

עקרונית, לאדם חרדי שלא יכול לעבוד עם אינטרנט פרוץ - יש בעיה לעבוד כפרילנסר או כשכיר בחרת יישום פריוריטי.
זאת עבודה במחשבי לקוחות (בד"כ מתחברים מרחוק או עובדים פיזית אצל הלקוח, כל פעם לקוח אחר) ואי אפשר לסדר סינון כלשהו בכל מקום.

זאת אחת הסיבות שאני אישית עובד בחברה תעשייתית (שהיא לקוח סופי) - כאן אני יכול לדאוג לסינון, אם כי גם זה ממש לא טריוויאלי.

מסיבה זאת (בהתיעצות עם רב) גם לא פתחתי קורס פיתוח פריוריטי לנשים חרדיות.
מחפשים אצלכם אולי מפתח פריוריטי? יש לי ניסיון של 5 שנים

mm

משתמש חדש
אצלנו לא. אבל עבודה בשוק לא חסר. תלוי בשכר/תנאים שאתה מחפש.

CONNECTIONS

עסק חכם ואוטומטי מרוויח יותר ועובד פחות!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

סתםם

משתמש צעיר
אצלינו בחברה קולטים מפתחים ללא ניסיון (וכמובן גם עם נסיון ) או ידע בפריוריטי (הלימודים הם ע"ח העבודה)
העבודה אצלינו היא ברמת פיתוח יחסית גבוהה
השכר הוא יחסית גבוהה למתחילות אבל רוצים ניסיון ב-SQL
מי שמענין אותו מוזמן לפנות אלי באישי או להשאיר כתובת מייל ואני אפנה אליו

בוב ספוג

משתמש מקצוען
נסיון ) או ידע בפריוריטי (הלימודים הם ע"ח העבודה)
אשמח לשמוע פרטים
‏‪ny9444975 @ gmail.com‬‏

חדשהפה

משתמש חדש
אצלינו בחברה קולטים מפתחים ללא ניסיון (וכמובן גם עם נסיון ) או ידע בפריוריטי (הלימודים הם ע"ח העבודה)
אשמח לקבל פרטים tamarch94 גימיל.

mm

משתמש חדש
עדיף כבר ללמוד יישום של מערכות כמו סיילפורס או sap.
למה?
יש לך נסיון באחד התחומים האלה?
השוות כמויות משרות באתרי דרושים?
ידועים לך מספרים - בכמה חברות בארץ יש פריוריטי/סיילספורס/סאפ?

מ7043

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עדיין רלוונטי?

מתכנת בכיר

משתמש רשום
@mm @סתםם @חדשהפה או כל מישהו אחר שיודע פריוריטי ויכול לעזור.
אני מנסה לעשות דוח HTML שדף הלוגו מתפרס על כל הדף ועליו שאר הדפים (ולא רק בחלק העליון למעלה כמו רוב הלוגויים).
אשמח להכוונה. תודה

mm

משתמש חדש
לא ידוע לי על אפשרות כזאת
עקרונית, הלוגו הוא סה"כ עוד תת-דו"ח, כמו כל שאר הדו"חות והוא לא יכול להיות ממוקם במיקומים של דוחות אחרים.
תנסה לשאול ב: priority-forums.com
יש שם מתכנתים חזקים מאוד.

cvb

משתמש רשום
אני יועצת מס עובדת כרגע בחברה- (יותר בתחום ההנהלת חשבונות)
אני מרגישה שהתחום לא מספיק מספק ומעניין אותי
הציעו לי ללמוד יישום פריוריטי - ויש עכשיו קורסים של מכללת אינליין אבל העלות שלהם לא זולה בכלל.
(הייתי רוצה ללמוד את הפיתוח אבל נראה שבלי ללמוד יישום אין אפשרות כזו מה גם שלא התמשקתי מספיק עם התוכנה)
אני אשמח לשמוע חוות דעת לגבי הביקוש והריווחיות של המקצוע הנ"ל, וכן אם זה מספיק מעניין ומאתגר ששווה לעשות הסבה לזה עם כל מה שכרוך.

מ7043

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני יועצת מס עובדת כרגע בחברה- (יותר בתחום ההנהלת חשבונות)
אני מרגישה שהתחום לא מספיק מספק ומעניין אותי
הציעו לי ללמוד יישום פריוריטי - ויש עכשיו קורסים של מכללת אינליין אבל העלות שלהם לא זולה בכלל.
(הייתי רוצה ללמוד את הפיתוח אבל נראה שבלי ללמוד יישום אין אפשרות כזו מה גם שלא התמשקתי מספיק עם התוכנה)
אני אשמח לשמוע חוות דעת לגבי הביקוש והריווחיות של המקצוע הנ"ל, וכן אם זה מספיק מעניין ומאתגר ששווה לעשות הסבה לזה עם כל מה שכרוך.
אני עובדת בתכנות.
לא למדתי יישום קודם.
חשוב יותר ידע בתכנות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה