עזרה תכנון פנימי של ארון לחדר ילדים

• פותח הנושא Tmj
  • פורסם בתאריך

Tmj

משתמש פעיל
אנחנו לפני קניית ארון לחדר ילדים (5 בנים)
אשמח אם יש למישהו טיפים לגבי התכנון הפנימי, מגירות, חלוקה של מדפים וכו'
הארון אמור להיות ברוחב של 6 דלתות
תודה

open

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קודם כל שיהיה בהצלחה.
כמה טיפים מנסיון של קניית ארון לפני שנה וחצי
(גם אני עם בנים...)
כמה שיותר מגירות! זה יותר סדר וארגון,
אני הוספתי חלוקה פנימית במגירות וגם במדפים, ז"א מגירה ברוחב של 80 (על 2 דלתות) אני מחלקת בפנים ל-3, נכון שזה עמודות צרות אבל זה מתחלק לי מעולה לכיפות / גרבים / גופיות / ציציות וכו'
בכל מקרה לא קבעתי את החלוקה אלא זה עומד בלחץ ותמיד אפשר לשנות את החלוקה.
לגבי התליה, אצל בנים זה פחות שימושי אז בקשתי שיתנו לי עוד מדפים לחלק של התליה וכרגע אני מנצלת את זה לשימוש בתור מדפים ובמידה וארצה להשתנות אז פשוט להוציא את המדפים.
הוספתי גם ארגז מצעים בתוך הארון וזה גם מוצלח במידה ואין ארגז במיטות או מקום לארגז חיצוני.
ועוד תוספת שכדאי לחשוב מראש, הסטנדרט של כמות המדפים בד"כ יוצרת מצב של מדפים די גבוהים ואז עמודות גבוהות של בגדים יוצרות קצת בלגן, כדאי לחשוב אולי להוסיף מראש חירור ועוד מדף ואז הרווח של עוד מדף גדול בהרבה מרווח של עמודה גבוהה יותר.

בהצלחה

טיגר

משתמש מקצוען
גם אני מצטרפת להמלצה לצמצם את גובה המדפים ולהוסיף מדף ולחלק את הרוחב ב 2 מדפים לשלוש.

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
אם את מתכננת משחקים בארון - יש לנו שתי מגירות כפולות בגובה - מעין קוביה של מגירה, כמו ארגז משחקים נשלף, במגירה אחת אנחנו שמים בובות וכדורים, בשניה את כל משחקי התינוקים הגדולים. מאד נוח.
לילדים צריך מדפים ומגירות, ותליה קטנה מספיקה.

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני גם עשיתי במגרות חלוקה ל4
וגם בארון עצמו פיצלתי למעיין קוביות (יותר מסודר לדעתי)

shiffy e

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
אם את מתכננת משחקים בארון - יש לנו שתי מגירות כפולות בגובה - מעין קוביה של מגירה, כמו ארגז משחקים נשלף, במגירה אחת אנחנו שמים בובות וכדורים, בשניה את כל משחקי התינוקים הגדולים. מאד נוח.
לילדים צריך מדפים ומגירות, ותליה קטנה מספיקה.

לגבי המגירות של המשחקים.
חשוב שהמסילות יהיו חזקות יותר מהרגיל.
יש לנו מגירות כאלה למשחקים עם מסילות רגילות כשהם פתוחות עד הסוף הם נוטות ליפול. (כבר קרה שנפל פעם)
וכן שהמסילות יהיו באמצע ולא למטה.
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה