טיול בחו"ל תכנון מסלולים לחופש: שוויץ, דאבוס

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
תודה על המענה

תודה על המענה !!
סוויס פס מקנה גם אפשרות לסוע מציריך לדאבוס או רק רכבות בתוך דאבוס עצמה ?
ועוד שאלה במקום שאנחנו לקחנו . ראיתי שהם נותנים דאבוס כרד , מה ההבדל בינהם מישהו יודע ?
בכל שוויץ חוץ מרכבות בודדות. וגם סירות ורכבלים.
הכרטיס המקומי הוא אזורי.

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
בכל שוויץ חוץ מרכבות בודדות. וגם סירות ורכבלים.
הכרטיס המקומי הוא אזורי.
אבל היות ואת הדאבוס כארד אתם מקבלים בחינם , ואתם מתכננים להיות כל הזמן בדאבוס , אז אין עניין לקנות את הכללי .

ים כחול

משתמש צעיר
מה קורה לענין להכניס בשר ודגים לשויץ
משהו יכול להחכים אותי ?

מונטיפיורי

משתמש פעיל
אני לא שמעתי שקונסים . שמעתי ממשהו שזרקו לו הכל. [
אני נסעתי כמה פעמים עם אוכל. בשר וכו לא ריאתי שמישהו בכלל מחפש לבדוק .
עניין של מזל .
סיכון קטן מאד.

הכל בסדר

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה