תכנון יחידת דיור. אנא עיזרו לי.

שארפער

משתמש מקצוען
תעשו מטבח בצד
ואדן חלון בגובה כיסא,
תוסיפו מזרן נח וכריות, והדיירים ממש יהנו...
רעיון כייפי ביותר!.
אבל עדיין בהתלבטות רצינית, לגבי מטבח בצד, שלא יהיה סלון... אלא רק מטבח... שימו לב למידות! אשמח לראות את דעותיכם.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
רעיון כייפי ביותר!.
אבל עדיין בהתלבטות רצינית, לגבי מטבח בצד, שלא יהיה סלון... אלא רק מטבח... שימו לב למידות! אשמח לראות את דעותיכם.
לדעתכם אם המטבח על הקיר של החלון אז יש לכם גם סלון וגם מטבח?
לא,
בכל מצב זה מטבח שיש בו גם כורסאות :)

שארפער

משתמש מקצוען
א
לדעתכם אם המטבח על הקיר של החלון אז יש לכם גם סלון וגם מטבח?
לא,
בכל מצב זה מטבח שיש בו גם כורסאות :)

תודה רבה על התשובות :)
יש גם ענין של צורה, זה ניהיה צר וארוך,
בכל אופן לוקחת בחשבון את הנקודה,
צודקת.

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עדיין לא ברור למה א"א להכניס את המכונת כביסה לשירותים ובמקומו לשים את הדלת לשירותים, כך גם ירוויחו את הקיר בסלון
אם תשים לב יש שם קיר חיצוני שלא ניתן להזזה ולכן הרעיון שלך למרות הוא טוב הוא לא ישים..

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם תשים לב יש שם קיר חיצוני שלא ניתן להזזה ולכן הרעיון שלך למרות הוא טוב הוא לא ישים..
זה קיר חיצוני?:
‏‏לכידה1.PNG

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא, אבל אין לך מקום לדלת וכדי לעשות שם דלת תצטרך או להקטין את הסלון שזה בהחל רעיון, או להוזיז מעט קיר חיצוני שאין כזו אפשרות ( כך נכתב לעיל...)
לדעתי, שווה להקטים את הסלון בעוד כמה סנטימטרים כי אז מרוויחים קיר שלם ריק בסלון וגם פרטיות בכניסה לשירותים

שארפער

משתמש מקצוען
הסלון שם הוא על הסנטימטרים. תתבוננו בבקשה בציוני המידות.
אם נקטין את הסלון, ובעקבות כך נצופף את המעבר אל חדרי השינה, ההולך בבית ירגיש כארי בסוגר!
תודה רבה בכל אופן על ההתייחסות.
אגב, הסרטוט הזה כבר לא עדכני, העלנו שרטוט חדש. שיש בו גם עמודון ספרים שדורש התייחסות. :)
אופציה 4 מחודשת.jpg

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הסלון שם הוא על הסנטימטרים. תתבוננו בבקשה בציוני המידות.
אם נקטין את הסלון, ובעקבות כך נצופף את המעבר אל חדרי השינה, ההולך בבית ירגיש כארי בסוגר!
תודה רבה בכל אופן על ההתייחסות.
אגב, הסרטוט הזה כבר לא עדכני, העלנו שרטוט חדש. שיש בו גם עמודון ספרים שדורש התייחסות. :)צפה בקובץ המצורף 800010
אז תסובבו את הפתח של הכניסה ראשית שיסתיר את השירותים
האם אין מקום להקטין את החדר ולהגדיל את הסלון?

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם יש אופציה להעביר את הדלת של השירותים צמוד למסדרון ואז בקצה השני של הקיר אפשר לשים את העמודון ספרים (ודרך אגב כל הכבוד על העמודון ספרים, זה מציל זוגות צעירים מערימות קרטונים ההולכים ומתבלים על הרצפה למשך שלוש שנים...)

שארפער

משתמש מקצוען
אז תסובבו את הפתח של הכניסה ראשית שיסתיר את השירותים
לא הבנתי :(
האם אין מקום להקטין את החדר ולהגדיל את הסלון?
החדר הוא "על הקשקש".... ארון 60 מיטות 160 (80X2) הגענו ל 220, ועוד 60 ס"מ אופציית הפרדה בין המיטות ועוד 40 ס"מ לפתיחת הארון...... הגענו ל 3.20..... שזו המידה הנוכחית.... (מקווה שזה יכיל גם עריסה.)
זהו בעיני המינימום שבמינימום.
לא?

שארפער

משתמש מקצוען
אם יש אופציה להעביר את הדלת של השירותים צמוד למסדרון ואז בקצה השני של הקיר אפשר לשים את העמודון ספרים
זה מה שרציתי לעשות מיד כשראיתי את השרטוט, אמרתי את זה כבר למעצבת. :) כעת אני בשיא ההתלבטות בין מטבח עך הקיר החיצוני, לבין מטבח על הקיר של החדר שינה. (ההבדל בין השרטוט החדש לישן.) לא יודע מה להחליט....

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא הבנתי :(

החדר הוא "על הקשקש".... ארון 60 מיטות 160 (80X2) הגענו ל 220, ועוד 60 ס"מ אופציית הפרדה בין המיטות ועוד 40 ס"מ לפתיחת הארון...... הגענו ל 3.20..... שזו המידה הנוכחית.... (מקווה שזה יכיל גם עריסה.)
זהו בעיני המינימום שבמינימום.
לא?
הרוחב הוא המינימום שבמינימום
אבל האורך אפשר להקטין: אורך מיטה 180 אם אני לא טועה, 40 לדלת, 50 לארון

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה מה שרציתי לעשות מיד כשראיתי את השרטוט, אמרתי את זה כבר למעצבת. :) כעת אני בשיא ההתלבטות בין מטבח עך הקיר החיצוני, לבין מטבח על הקיר של החדר שינה. (ההבדל בין השרטוט החדש לישן.) לא יודע מה להחליט....
למה לא על הקיר של החדר שינה?

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מיטה זה 190 תוסיף ראש מיטה ושולי מיטה לפחות עוד 10 כך שמיטה זה מתחיל מ 205

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני חושב שהיתרונות של מטבח על הקיר בחדר שינה מרובות מעל רוחב החלון רק תחשוב שאולי יום אחד תוסיף מרפסת על רלסים וכ"ו, תשאיר לעצמך את האופציה הזו ! (רק בשבילך תעמוד על זה שיעשו איטום טוב בין השיש לקיר עם סופר 7 ולא רק רובה, אתה לא רוצה כתמים ורטיבות בחדר השינה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה