עזרה תכנון חדר ילדים - אשמח לחוות דעת ממעצבות הפנים

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם אתם לא רוצים שרות של מעצב/ת פנים הכי כדאי לגשת לחנות רהיטים. שם יתכננו לכם את החדר בצורה נכונה.

Avrahamlandau

משתמש פעיל
והנה עוד אופציה
אני רואה בה חיסרון שכאשר המיטה השלישית פתוחה אין גישה לשולחן כתיבה
צפה בקובץ המצורף 1274320
כמה מגיע אחרי הפתיחה? 220-240? תוסיפי לזה 50 לשולחן מה נשאר? במקרה הטוב כלום וייתכן שיחסר לך מידה ואז זה חוסם את היציאה למרפסת, לדעתי עדיף לעשות ארון 60 בפינה ואפשר לקצר את המיטה ל186 ולקבל ארון 80 וגם להמשיך מדפים מעל המיטה ולקבל פיצוי לאחסון

תמנון רב זרועות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אם אתם לא רוצים שרות של מעצב/ת פנים הכי כדאי לגשת לחנות רהיטים. שם יתכננו לכם את החדר בצורה נכונה.
אני בהתלבטות מאוד גדולה על העניין
אחרי שהסתכלתי בפורום של עיצוב פנים יצא לי העיניים מהתכנון וממקום האחסון לכל מה שצריך
רק מה הסדר גודל של הדברים האלו?

Avrahamlandau

משתמש פעיל
וכן
בחדר שני שלי
חנות רהיטים תכננה לי
ואני מאוד מאוכזבת!!!!!
גם על התכנון וגם על איכות העץ!!
טיפ וכלל חשוב לכל התחומים ללא קשר למקרה הזה, כשאת מגיע להתעניין ו/או לרכוש משהו כדאי לברר ולהתעניין ולהכיר קצת את העניין ולפחות לרמה שלא יעבדו עליך לא במחיר ולא באיכות ובשירות, וזה בדיוק היתרון לעניינו עם מעצבת כי את מגיע לשם עם החלטה ולא כמו עם הארץ שקונה הכל בלי להבין,
אני נוהג כך לרוב ואז אני מגלה שקשה לעבוד אלי ואני מצליח לרכוש דברים טובים במחירים הוגנים וגם לקבל שירות כראוי

תמנון רב זרועות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
דברים טובים במחירים הוגנים וגם
עוד נושא כואב....
ניצול!!
בארון שקניתי הזמנתי גובה 2.40+ קרניז
הבעיה שהנגר ביצע 2.40 כולל קרניז!!
מי אשם כעת?
כמובן שאף אחד לא מחליף לי כעת!!
ושילמתי על הארון טבין ותקילין!!

Avrahamlandau

משתמש פעיל
עשו לך סקיצה?
הסיבה כנראה שעשה כך היא כי המידה של העץ מגיע ל240 ולכן היה לו נוח להדביק על העץ עצמה במקום להכין תוספת ולחזק מעל הארון לכאורה (לא ראיתי אבל נשמע שזה כך).
על פניו מידה שהזמנת זה אמור להיות נטו וזה כנראה לא תקין מה שעשו לך.
את צריכה להסביר להם שרכשת ארון 240 וקרניז הוא ממש תוספת דקורטיבית שאיננו ממבנה הארון ולכן זה לא יכול להגיע על חשבון הארון בפועל אלא אם החתימו אותך על סקיצה ואז מה שחתמת חתמת.
אדם שקונה מוצר מודע על סטיות ואילוצים שהם כחלק מהצורך כמו שבונים בית יש טיח וחיפוי שמקטין קירות וכדו' אבל מוצר שלא נדרש לביצוע ולמבנה של המוצר זה לא יכול לגרום לשינוי והשפעה על המוצר וגם כאן אם היה מדובר על התחתית הארון שנדרש להגביה ומאבד גובה בגלל שזה נדרש לביסוס הארון זה בסדר אבל לא על קישוטים וקרניזים

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
התוכנית הזו הגיונית. עם מיטת קומותיים ורק מיטה אחת שנפתחת יש גישה למרפסת. אמנם בלילה כשפותחים את המיטה קצת צפוף לשבת ליד השולחן כתיבה אבל אפשרי.
הארון-לא הייתי הולכת על פינתי אלא על רוחב לא סטנדרטי של דלתות 45 במקום 40

קבצים מצורפים

• חדר ילדים.pdf
    KB 12.3 · צפיות: 63

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא נכון,אם זו מיטה קומתיים ורק אחת נפתחת יש גישה למרפסת ואפילו אפשר לשבת ליד שולחן הכתיבה ,אם כי לא ברווח.

to

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מנסיון, לא הייתי ממליצה על ארון פינתי, מתכון לבלגן וניצול שטח רק אם את מעוניינת באכסון לטווח ארוך.

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
האם שולחן מתקפל המחובר לקיר - יכול להילקח בחשבון? יתכן שזה פחות פרקטי וחסר מראה אסתטי, אבל יאפשר פתיחה מלאה של המיטות.

תמנון רב זרועות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
עם מיטת קומותיים
אנ רוצה חדר לבחורות גדולות ונשואים כך שמיטת קומתיים לא באה בחשבון
שולחן מתקפל המחובר לקיר
אני לא חושבת שזה יהיה רלוונטי
כיון שזה חדר שמתוכנ לבחורות שבמילא יושבות כל הלילה ולומדות למבחנים וכו'...
אז מתי יקפלו אותו?

Avrahamlandau

משתמש פעיל
אנ רוצה חדר לבחורות גדולות ונשואים כך שמיטת קומתיים לא באה בחשבון

כיון שזה חדר שמתוכנ לבחורות שבמילא יושבות כל הלילה ולומדות למבחנים וכו'...
אז מתי יקפלו אותו?
אני מציע לך כהמשך שדברנו אתמול להישאר במיקום של המיטה באופציה הראשונה ולעשות ארון ברוחב 60 בפינה ובצד שני לעשות ארון ובפנים את השולחן כך יש לך אחסון מעל השולחן,
צרפתי לך תמונה להמחשה לארון כזה, מה שאת מפסידה לשולחן את מקבלת לארון 60 ולדעתי יפתור לך הכל גם נפתח ל3 גם לא חוסם שום דלת וגם נותן לך שולחן וגם נשארת עם מספיק אחסון,

קבצים מצורפים

• 20221227_132921.jpg
    20221227_132921.jpg
    KB 49.3 · צפיות: 48
  • ארון-0033-ר.א-תמונה-ראשית.jpg
    ארון-0033-ר.א-תמונה-ראשית.jpg
    KB 29.9 · צפיות: 51
נערך לאחרונה ב:

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
כיון שזה חדר שמתוכנ לבחורות שבמילא יושבות כל הלילה ולומדות למבחנים וכו'.
מכיון שמדובר בבנות בוגרות, האם את חושבת שמיטה נפתח (ל-3!!!) תתאים להן?
אני שואלת, משום שלאחרונה גם 'שברנו את הראש' איך לרהט חדר קטן יותר מהמוצע לעיל, שיתאים ל-3 בנים מתבגרים. בעלי עמד על-כך שכל אחד צריך מקום קבוע למיטה שלו, בלי צורך לפתוח או לטפס. לכן היינו צריכים לוותר.
הזמנו 3 מיטות תואמות מזרון ברוחב 70 ס''מ, מתחתן ארגז אחסון (אם הי' אפשרי - הייתי מעדיפה מגרה).
לארון נשאר לנו רוחב מקסימלי של 1.20 מ'.
הקדשתי זמן רב לתכנן ארון שיתאים לצרכים שלנו ויאפשר ניצול מרבי של החלל. (הבייצוע - בעז"ה בקרוב).
על פינת ישיבה - ויתרנו.
הרווח מהתוכנית - במרכז החדר נשאר מקום פנוי ומרווח.

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תמנון רב זרועות - זו הסיבה שלוקחים מעצבת פנים ומשלמים לה.היא שומעת את כל הנתונים,רואה את כל המכלול, ואז משרטטת ומעצבת בהתאם!

תמנון רב זרועות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
תמנון רב זרועות - זו הסיבה שלוקחים מעצבת פנים ומשלמים לה. היא שומעת את כל הנתונים, רואה את כל המכלול, ואז משרטטת ומעצבת בהתאם!
צודקת!!!
אני חושבת רציני לקחת מעצבת
הבלבול שאוחז בי - גדול
אע"פ שהרעיון של

Avrahamlandau הכי רלונטי

חכמלוג

משתמש פעיל
הייתי עושה כמו אופציה 2, לוקח מיטה של 1.9 ולא יותר מזה, ומוסיף ארון גם מעל הדלת למרפסת (בין שתי הארונות)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה