תכנה לעריכת הגרלות

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני זקוק לתכנה שתערוך בשבילי הגרלות. הגרלות פשוטות של בחירת מספר אקראי מתוך מספר קבוע מראש.
מאחר ואני זקוק למספר רב של הגרלות כל שבוע, ובכל הגרלה מספר המשתתפים שונה, אני צריך שבפעם אחת אכתוב את מספר המשתתפים בכל הגרלה, ובלחיצת כפתור התכנה תבחר באופן אקראי מספר על כל הגרלה.
לצורך הענין נניח שאני נותן לו את הנתונים הבאים:
1. 20
2. 25
3. 38
4. 15
5. 22

ובלחיצה על הגרלה אני מבקש ממנו שיתן לי 5 מספרים. הראשון מ1 עד 20, השני מ1 עד 25, השלישי מ1 עד 38, וכן הלאה

האם למישהו יש כזו תכנה ?
תודה

מיכל.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
יש לי משהו שכתבתי, אם זה יעזור- אפשר בשמחה.

כל פעם כותבים מספר בתיבת טקסט והוא מגריל מספר בטווח הנתון.( אם רוצים כמה מספרים, פשוט לוחצים שוב והוא מגריל מחדש ורושם שורה חדשה..)

קבצים מצורפים

• random.zip
    KB 4 · צפיות: 48

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יצרתי בעצמי קובץ אקסל פשוט שעושה את העבודה.
מצורף למי שזקוק.
יש למלא בעמודת מספר הנרשמים, עד איזה מספר המחשב בוחר בהגרלה הספציפית, ולהקליד את הספרה 1 בתא A1 ואנטר
בהצלחה

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אולי עכשיו יצורף הקובץ

קבצים מצורפים

• rar
    KB 7.8 · צפיות: 27

שביעית

משתמש מקצוען
אפשר תוכנית פשוטה מאוד עם רנדום ולולאה שאתה תקבע את ערך ה- i

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  33  פעמים

לוח מודעות

למעלה