תיק סרוג

ח גלויברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום לכולן!
ראיתי את התמונה הזאת, ורציתי לדעת איך מכינים כזה תיק.
אני יודעת איך לסרוג את הדוגמא, אני מתכוונת איך עושים את הפינות, איפה קונים/ שצריך מכונה מיוחדת וכו'...
אם קונים בחנו סדקית פשוטה אשמח להמלצות על חנות כזו בירושלים שאוכל למצא את הפינות,

קבצים מצורפים

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    KB 152.7 · צפיות: 77

נמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
קונים בחנויות ייעודיות.
תנסי ב'גדיל'
יש להם חנות בירושלים

נעמי ר.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש לך הוראות סריגה לתיק הזה? או לתיק אחר בסגנון?

ח גלויברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי...
אם יש לך ידע טוב בסריגה אני יכולה להסביר בכלליות, אם לא חכי עד שאסיים לסרוג ואז אעלה הוראות מדוייקות...

נעמי ר.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מחכה בציפייה,
אל תשכחי אותנו, בבקשה....
חסרת סבלנות שכמוני, ניסיתי לחפש הדרכה כלשהי שתתן לי את הכיוון של מה שהולך שם, מצאתי ביוטיוב הדרכה בשפה מוזרה על איך לעשות את זה ופשוט הדלקתי את הכתוביות עם תרגום לעברית, אבל צריך בשביל זה ידע בסריגה כי התרגום אחרי הכל הוא של גוגל וצריך להבין על מה היא מדברת, ויש קטעים שצריך פשוט לראות בהילוך איטי מה היא עושה, את הסוג סריגה בקדימה לא בדיוק הבנתי איך היא עושה אז מצאתי סרטון באנגלית שמסביר את זה

התיק
הסריגה

נעמי ר.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שלום לכולן!
ראיתי את התמונה הזאת, ורציתי לדעת איך מכינים כזה תיק.
אני יודעת איך לסרוג את הדוגמא, אני מתכוונת איך עושים את הפינות, איפה קונים/ שצריך מכונה מיוחדת וכו'...
אם קונים בחנו סדקית פשוטה אשמח להמלצות על חנות כזו בירושלים שאוכל למצא את הפינות,
את יודעת איך קוראים לסוג חוט שצריך להשתמש בשביל כזה דבר?

ח גלויברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
חסרת סבלנות שכמוני, ניסיתי לחפש הדרכה כלשהי שתתן לי את הכיוון של מה שהולך שם, מצאתי ביוטיוב הדרכה בשפה מוזרה על איך לעשות את זה ופשוט הדלקתי את הכתוביות עם תרגום לעברית, אבל צריך בשביל זה ידע בסריגה כי התרגום אחרי הכל הוא של גוגל וצריך להבין על מה היא מדברת, ויש קטעים שצריך פשוט לראות בהילוך איטי מה היא עושה, את הסוג סריגה בקדימה לא בדיוק הבנתי איך היא עושה אז מצאתי סרטון באנגלית שמסביר את זה

התיק
הסריגה
אני לא יכולה להיכנס ליוטוב בגלל הסינון, אבל אם את רוצה אני יכולה להסביר בכלליות:
החלק הקדמי זה סריגה שנקראת "פופקורן",
ולמי שאין ידע מתקדם בסריגה אז זה ככה:
כדי ליצור עמוד מלפפיום את החוט על המסרגה, נכנסים לעין הבאה מלפפים ויוצאים עכשיו על המסרגה יש שלוש לולאות, מלפפים שוב ויוצאים משני לולאות, מלפפים ויוצאים משני לולאות ואז נשאר לולאה אחת על המסרגה. עד כאן איך סורגים עין.
לפופקורן סורגים 5 עמודים על אותה עין ומסיימים בעין הראשונה-
הסבר:
שלב 1. בשלב בו יש שלוש לולאות על המסרגה, מלפפים ויוצאים משני לולאות, וכך נשאר שני לולאות,
שלב 2. עכשיו במקום לעשות זאת שוב אנחנו מתעלמים ממה שיש לנו על המסרגה וסורגים עכשיו עוד עמוד כשאנו נכנסים באותו עין שנכנסנו קודם, מלפפים ויוצאים, עכשיו יש על המסרגה 4 לולאות, ליפוף ויוצאים מתוך 2 לולאות, ושוב חוזרים על שלב מס' 2 עד שיש על המסרגה 6 לולאות (סרגנו 5 עמודים לא שלמים אבל על אותה עין), ואז מלפפים ויוצאים מכל הלולאות יחד.
כל זה פופקורן אחד, ממשיכים ככה על כל השורה ובגלל הצפיפות נוצר המראה של התמונה למעלה.
מקווה שמוסבר מספיק ברור.
* כל ההסבר נועד רק למי שכבר יש לה ידע בסריגה של קורשה, למתחילות ממש לא נראה לי שיצליחו עם ההסבר, סורי...*

ח גלויברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
את יודעת איך קוראים לסוג חוט שצריך להשתמש בשביל כזה דבר?
אני לא מכירה שמות של חוטים יותר מדי, אני משתמשת עכשיו (אני באמצע הסריגה) בחוט רגיל, נראה לי אקרילן.

ח גלויברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד משהו:
סורגים שורה של חצי עמוד ואז שורה של פופקורן ואז שורה של חצי עמוד,
כך שיוצא שבין כל שתי שורות של פופקורן יש שורה של חצי עמוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה