תיק יחסי ציבור

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי לקוח, מנהל ארגון חסד יחודי שמעונין שאכין עבורו תיק יחסי ציבור מושלם, כולל סרט תדמית, פרוספקט, פולדר, מזכרות לאירועים ועוד, אני אמורה לנהל הכל משלב התכנון ועד ההפקה, אשמח לקבל עזרתכם בבניית התיק, רעיונות לכותבי טקסט, צלמי סטילס ווידאו, פורמטים של פרוספקטים והדפסות יחודיות, התקציב שלו לא מוגבל וקהל היעד שלו ברמה, לא "עמך" וכד' הוא מתכנן לערוך דינר בקיץ בהשתתפות קבוצת תורמים מהארץ ומחול ומעונין לקבל ממני הצעה לכל הנ"ל,

מאד מקובל לכתוב דחוף, אז אני לא אוסיף את זה...

איש הקרח

משתמש רשום
אני הייתי אומר לך להתייעץ דחוף עם רוחי\ שילת שיש לה ניסיון רב בתחום הזה.

לגבי הפקות דפוס יש כמה. יש את תדמית מקצוענים וגם לא יקרנים.
ויש גם את מלכות/ וקסברגר שהם לאירועים ברמה מאוד אבל יקרנים מאוד וצריכים לתת להם זמן של חודש לפני כדי שזה יהיה מוכן בזמן. אם תצטרכי שם מחיר דברי איתי בפרטי.

וידיאו- יש אבידן הצלם שהוא עשה לי אישית הפקת סרט תדמית מאוד מאוד יפה ומוצלח לארגון גדול מאוד.

פולדרים אני עשיתי כמה פעמים אצל דטה פרינט שיש להם איכות הפקת והדפסה טובה מאוד יחסית.
גם שם אני יוכל לארגן לך מחיר עם תרצי.

עם את רוצה הפקת דפוס ברמה של ליגה שלא קיים בכלל את יכולה לפנות לדפוס של מקאן אריקסון יש להם בקומה 9 כמדמוני בית דפוס שמפיק בליגה א' א'.

אם תצטרכי עוד עזרה בכיף.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה, נתמקד יותר בפרטים...
אשמח לקבל פרטים על קופירייטר חזק (מי כותב לבוני עולם את החומר?)
וכן פרטים על 'תדמית' - האם יש מה ללכת לראות שם? הם בירושלים?
כי מלכות למשל - יש לו הרבה מה להציע, אבל זה ממש לא בכיוון שלי.

איש הקרח

משתמש רשום
בוני עולה זה רוחי המנהלת שלנו פה בפורום שילת.
תדמית זה בבני ברק.

קופרייטר טוב תנסי במשרד החדש מנטה של בונפיס. יש להם קופרייטינג טוב לטעמי.

ירושלמי

משתמש צעיר
בונפיס, זה לא מראה על חוסר עבודה?
אותנו לימדו שהלקוח ירדוף אחרינו ואנחנו נראה לו שאין זמן ואז הוא ירדוף עוד יותר ואז נקח את העבודה כשידינו על העליונה.

אדרבא, אולי תחכים אותנו מניסיונך מה השיטה?

בונפיס

משתמש צעיר
ירושלמי,
אל דאגה צדיק, אני עסוק ב"ה ולא מחפש עבודה.
יחד עם זאת, יש לי יחס מועדף לחברי פרוג וזה מניסיון העבר שהראה לי כי עבודה משותפת עם חבר פורום, יכולה להניב עבודות רבות נוספות ומועילות.

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
כדאי לפנות למילר פוינט מי-ם. הם עושים את הדברים הללו אם אני לא טועה ביעילות וברמה גבוהה.

מורה נבוך

משתמש חדש
ם את כבר אחרי שלב הגרפיקה יש דפוס בת"א בשם פלג אור שמתמחה בעבודות מיוחדות סטייל הטבעות זהב לקה סלקטיבית וכו' לא זול אבל איכות ללא פשרות .
כנס הבכירים של גור עשו את העבודו תלכנס אצלו..

CU

משתמש חדש
דווקא מעניין גם אותי, ניסיתי לחפש אותם בגוגל ולא מצאתי, יש לך פרטים שלהם<?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה