דרוש מידע תיקנתם פעם מגהץ טפאל?

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לכמה זמן הוא שרד עד התיקון הבא?
מתלבטת אם לתקן מגהץ בן 15

ואם כן, מה האיכות של החדשים?

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תזכירי לי אחרי שבת,
יש לי מה לומר לך, אין לי זמן עכשו

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני תיקנתי לפני כשנתיים
בינתיים עובד
התיקון עלה יותר מ200

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תזכירי לי אחרי שבת,
יש לי מה לומר לך, אין לי זמן עכשו

פרק א', היו היה לי מגהץ טפאל מצוין, יום אחד הפסיק לעבוד ושלחתי אותו לתיקון., עלה כמדומתני 200 או 250, מגהץ מעולה והיה נראה לי ששווה בכל מחיר, תיקנתי במקום מצוין שיש לי נסיון איתו וסומכת עליו, חזר, היה בשימוש פעם אחת ושוב לא עבד, החזרתי והתברר שצריך תיקון אחר או נוסף, איך שתקראו לזה. לא היה לי שווה, קיבלתי זיכוי על סכום התיקון וזרקתי את המגהץ.
פרק ב', מצאתי ביד 2 מגהץ בדיוק כמו שהיה לי ב300 ש"ח, רקדתי מאושר והלכתי לקנות. בדקתי במקום- הכל עבד! בבית, אחרי פעמיים או שלוש התחיל לזייף. "הבין" את הלחיצה על מגש הקיטור רק אחרי כמה שניות, נזל מים. בקיצור, לא זה. (עדיין מונח כאן בבית, בסה"כ עובד אבל אני עבד שלו. לא מסוגלת לזרוק)
פרק ג', קניתי מגהץ של רוונטה אחרי שיטוטים בפרוג שהבהירו לי שהטפאל של היום הוא לא מה שהיה פעם, שילמתי 1400 ש"ח טבין ותקילין וליהודים היתה אורה ושמחה וחולצות מגוהצות בכיף.
כל מסקנה- באחריותך.

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרק א', היו היה לי מגהץ טפאל מצוין, יום אחד הפסיק לעבוד ושלחתי אותו לתיקון., עלה כמדומתני 200 או 250, מגהץ מעולה והיה נראה לי ששווה בכל מחיר, תיקנתי במקום מצוין שיש לי נסיון איתו וסומכת עליו, חזר, היה בשימוש פעם אחת ושוב לא עבד, החזרתי והתברר שצריך תיקון אחר או נוסף, איך שתקראו לזה. לא היה לי שווה, קיבלתי זיכוי על סכום התיקון וזרקתי את המגהץ.
פרק ב', מצאתי ביד 2 מגהץ בדיוק כמו שהיה לי ב300 ש"ח, רקדתי מאושר והלכתי לקנות. בדקתי במקום- הכל עבד! בבית, אחרי פעמיים או שלוש התחיל לזייף. "הבין" את הלחיצה על מגש הקיטור רק אחרי כמה שניות, נזל מים. בקיצור, לא זה. (עדיין מונח כאן בבית, בסה"כ עובד אבל אני עבד שלו. לא מסוגלת לזרוק)
פרק ג', קניתי מגהץ של רוונטה אחרי שיטוטים בפרוג שהבהירו לי שהטפאל של היום הוא לא מה שהיה פעם, שילמתי 1400 ש"ח טבין ותקילין וליהודים היתה אורה ושמחה וחולצות מגוהצות בכיף.
כל מסקנה- באחריותך.
תודה על הפירוט.
הכי תפס אותי זה "שטפאל של היום זה לא מה שהיה פעם"

(אין לי כח לשוטט עשיתי את זה די פעמים בחיים, מה גם שעכשיו נטפרי מגבילים..)

האם זו אמירה שחזרה על עצמה? זה ברור שזה ככה?

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תודה על הפירוט.
הכי תפס אותי זה "שטפאל של היום זה לא מה שהיה פעם"

(אין לי כח לשוטט עשיתי את זה די פעמים בחיים, מה גם שעכשיו נטפרי מגבילים..)

האם זו אמירה שחזרה על עצמה? זה ברור שזה ככה?
ברור שזה ככה, אם כי יש להבדיל בין הטפאל הסיני לחברו הצרפתי. נדמה לי שעל הצרפתי דיברו דברים יותר טובים. אבל לא בטוחה בחלוקה הזו.

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אכן, טפאל של היום לא ברמה של פעם
שוה לבדק עלות חיקון ולנסות למשוך עוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה