תיקיית ftp

שר>ה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני צריכה באופן בהול הסבר מה זה ftp, איך מגיעים לזה ואיך שולחים דרכו?
יש לי את המספר והסיסמה.
מיש יוכל לעזור לי אודה לו מאד!!!!
תודה מראש.

dor

משתמש רשום
ארד-דיסק אינטרנטי.
משתמשים באמצעות תוכנה.

רובי

משתמש צעיר
ftp זהו "דיסק קשיח, או מקום אחסון ברשת", זאת אומרת שכשאת שולחת קובץ גדול לבית דפוס נניח, במקום לשלוח את זה במייל, מה שלא תמיד מעשי בגלל משקל הקובץ, שולחים את זה דרך הftp. תתקשרי למקום שאליו את שולחת (ויש לוודא שיש להם ftp אחרת כל העסק לא עובד) ובקשי את הכתובת שלו. הקלידי את הכתובת שיתנו לך ישירות לגוגל, אח"כ תתבקשי לתת סיסמה, הקלידי אותה ואת תמצאי את עצמך בתוך ספריית התיקיות של בית העסק אליו את שולחת את החומר שלך. שימי שם תיקיה עם החומר שלך ויידעי את בית העסק כאשר החומר סיים להשלח אליו לוודא שהוא אכן הגיע.אז הם יוכלו לטפל בקבצים שלך "און ליין" וכל שנשאר לך לעשות, זה לשלוח להם הוראות במייל, לסכם טלפונית, ולבוא לקחת כשמוכן......... בהצלחה!

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לא הבנתי למה בגוגל?
תלחצי על הקישור הזה לדוגמא ftp://prog.co.il/

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
את הכתובת מקלידים בשורת הכתובת למעלה. למה בגוגל?

רובי

משתמש צעיר
צודקים. טעות שלי. בשורה למעלה בהחלט. מתוך הרגל כתבתי בגוגל............

שר>ה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה לכל המסיעיים!!!

bris

משתמש סופר מקצוען
רק למען הסדר הטוב, FTP הוא פרוטוקול תקשורת להעברת קצבים - בשונה מי HTTP שהוא פרוטוקול להעברת טקסט (או אתרי אינטרנט למעשה) .
בעיקרון הדפדפנים הרגילים IE (אקספלורר) לא תומכים כשורה ב FTP . וזה גם לא התפקיד שלהם, לזה יש תוכנות לקוח FTP מיוחדות עמו CuteFTP ועוד המון . הרבה מהם חינמיות. ישנם הרבה שרתי FTP שלא יעבדו כמו שצריך עם IE ויעבדו כשורה עם תוכנות-לקוח נורמליות.
ישנם הרבה פונקציות שנתמכות רק בתוכנות הללו כמו הפסקה והמשכה של ההעברה וכדו'.
יש גם הרבה תוכנות FTP מבוססות JAVA או FLASH שיכולות לרוץ מתוך הדפדפן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה