תיקיות במסרטה

Eצוב

משתמש פעיל
ב"ה אני מסריטה המון ולכן יש לי המון חומר במסרטה. רציתי לשאול איך עושים תיקיות המסרטה? כדי לסדר קצת. תודה

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש אפשרות להוריד לפי סצינות.
ע"י סימון V ב"זיהוי סצנות"
ואז בכל מקום שעצרת את הצילום נוצר קובץ נפרד..

רקורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
יעל, זה לא מה שEצוב בקשה...
מה זה נקרא המון חומר במסרטה? ומה זה תיקיות במסרטה? את מצלמת ישר לDVD?
אם כן, מצטערת, אני לא יכולה לעזור לך...

mp2

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
מצלמת ישירות לכרטיס

מצלמה שמצלמת ישירות לכרטיס או לדיסק קשיח.
לרוב הן מסדרות את הדברים לפי נקודות צילום.

לאחר מס' מסויים של קבצים, ובדגמים מסויימים כל הדלקה וכיבוי פיזי של המצלמה, נוצרת תקיה חדשה לקבצים של הצילום הבא, כאשר בל לחיצה על REC נוצר קובץ חדש.

הדרך הטובה ביותר לעשות סדר כמו בדיסק קשיח במחשב.

בתקוה שזו אכן סוג המצלמה.

מצלמה המצלמת ישירות ל-DVD הפונקציה כנ"ל רק שאין דרך לשנות ולהעביר קבצים במלצמה עצמה, יש צורך להעתיק למחשב ואח"כ לסדר.

Eצוב

משתמש פעיל
תודה רבה. המצלמה שלי מצלמת ישורות לדיסק קשיח, ובכל פעם שאני מפסיקה באמצע צילום זה קובץ חדש, מה שעושה מלא סרטונים קצרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה