דרוש מידע תיקון עגלה בוגבו בי

חני פוטר

משתמש רשום
קניתי עגלת בוגבו בי מיד שניה
ועכשיו התקלקלה לי הידית - אני לא מצליחה להאריך אותה.
אם אני מאריכה אותה היא מיד נוחתת למטה.

יש מישהו שנתקל אולי בתקלה דומה ויודע להגיד לי איך מתקנים את זה?
או איפה מתקנים עגלה כזאת בירושלים?
אם את מבני ברק את יכולה ליצור אתנו קשר. נזמין לך את החלק הדרוש ואם העומס בחנות לא יהיה גדול גם נעזור לך להחליף אותו. מה שכן אפשר בקלות להחליף לבד.
ניו בורן 0548430890

roni10

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי זה קרה, החלפתי למקורי אצל היבואן, אולם לאחר זמן קצר ושימוש מועט הבעיה חזרה! לדעתי החלק על אף שהנו מקורי הוא לא באיכות של החלק שמגיע עם העגלה.
מעניין אותי אם יש מישהו נוסף שנתקל בבעיה הזו?
כנ"ל אני ממליץ בחום להתרחק ממתקני עגלות למיניהם בבני ברק לכה"פ, בוודאי בתיקון זה שהמתקן עלול לחזק רק את ההברגה במקום להחליף את החלק, דבר שכמובן עוזר זמנית בלבד, מה שלא מפריע לגבות 200 ש"ח על כלום!

roni10

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי הלך החלק הזה, החלפתי למקורי אצל היבואן אולם לאחר זמן קצר ושימוש מועט הבעיה חזרה! השערה שלי שהחלק פחות איכותי מאשר החלק שמגיע עם העגלה.
נתקלתם בבעיה כזו?
אגב, מצטרף להתרחק ממתקני עגלות לפחות לגבי תיקונים מהסוג הזה, שילמתי טבין ותקילין לאחד בבני ברק שפשוט חיזק את ההברגה במקום להחליף את החלק.

roni10

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי הלך החלק הזה, החלפתי למקורי אצל היבואן אולם לאחר זמן קצר ושימוש מועט הבעיה חזרה! השערה שלי שהחלק פחות איכותי מאשר החלק שמגיע עם העגלה.
נתקלתם בבעיה כזו?
אגב, מצטרף להתרחק ממתקני עגלות לפחות לגבי תיקונים מהסוג הזה, שילמתי טבין ותקילין לאחד בבני ברק שפשוט חיזק את ההברגה במקום להחליף את החלק.

roni10

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
נתקלתם בבעיה כזו?

roni10

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
נתקלתם בבעיה כזו?

Mmichal

משתמש חדש
גם לנו היה את זה
ניו בורן מסדרים ב 120 שח
גם אם לא קנו אלצם בהצלחה רבה

• תודה
Reactions: RRL

chagchag

משתמש חדש
שלום,
צריכה עזרה
עגלת בוגבו שלא ניתן לקפל אותה, צד אחד לא מתקפל,
אשמח לכל מידע, האם ניתן לתקן זאת לבד או רק דרך החברה.

תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה