תיעוד החומר

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יהיה אולי למי שיהיה בכנס - תיעוד מהחומר? (כך יחסוך לשבת ולהסריט, לצלם חומרים שחבל להספיד - הרי בשביל זה אני באה..)
אולי זה יהיה המתנה לכל אלו שבאים לכנס - שהחומר הרצוי להם יהיה מתועד (אני מתארת לעצמי שלכל הרצאה יהיה הקלטה פנימית וצילום מסך)
מה אתם אומרים? אני בד''כ באה לאירועים כאלה עם מצלמה - אבל החומרים בד''כ יוצאים כבדים (בהתאם למצלמה האיכותית) וגם הבטריה נגמרת בדיוק באמצע.... - לכן חשבתי שאולי יתנו לנו מתנה - אני חושבת שהרבה יודו על כך, וגם זה יחסוך הרבה בלגן ומאמץ אם ידעו שכל אחת שנרשמה, אם היא רוצה יהיה לה את החומר של הרצאות.

תודה מראש

אהרן סופר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לכן חשבתי שאולי יתנו לנו מתנה - אני חושבת שהרבה יודו על כך, וגם זה יחסוך הרבה בלגן ומאמץ אם ידעו שכל אחת שנרשמה, אם היא רוצה יהיה לה את החומר של הרצאות.
אולי יהיה איזה עסק שיצרה למתג את עצמו בחלוקת דיסק צפייה/שמע של היום הארוך והעשיר לכל המשתתפים?
מי תופס ראשון?:D

אייפל H

ממתגת ופרסומאית מקצועית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני מסכימה לעשות לו את הגרפיקה...:D

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אולי באמת? אני מקווה מאוד בשביל כולם.... זו תהיה באמת מתנה לעניין!!

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
בואו נתחיל מזה......
דפי סיכום ועטים...יהיה?
או שנצטרך להביא?

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני באמת רצינית.
יש אפשרות להעביר את הבקשה שלנו להנהלת פרוג
הם בטוח מקליטים הכל - בהקלטה פנימית

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נניח שהם אכן מתכננים להקליט הכל, אולי יצאו בהודעה:
חבר'ה, בלי לחץ, מקליטים הכל, שבו בבית, החברים יעבירו....

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אל תשכחי, יש גם את היריד על שלל אטרקציותיו...

ולגבי תיעוד, נניח שמי שהיה בכנס יוכל לקבל אותו בתשלום מוזל.
או כאלו שיש להם סיבה מוצדקת לא להגיע, ובתיאום עם המשרד. (נניח, הקובץ יושב על השרת של פרוג, נעול. כל מי שרוצה לצפות בו - מקבל סיסמה חד פעמית, אבל חד פעמית באמת!) (וסיבות טובות: הייתי בחדר לידה/התחתנתי באותו לילה. סיבות אחרות לא יתקבלו :) )

ofir770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ולגבי תיעוד, נניח שמי שהיה בכנס יוכל לקבל אותו בתשלום מוזל.
או כאלו שיש להם סיבה מוצדקת לא להגיע, ובתיאום עם המשרד. (נניח, הקובץ יושב על השרת של פרוג, נעול. כל מי שרוצה לצפות בו - מקבל סיסמה חד פעמית, אבל חד פעמית באמת!) (וסיבות טובות: הייתי בחדר לידה/התחתנתי באותו לילה. סיבות אחרות לא יתקבלו :) )
לא שאלו פה על כל הכנס.
אלא על סיכומים מהכנס, או לפחות לדעת אם יהיו דפים ועטים או שצריך לדאוג לזה מראש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה