תינוק שלא מפסיק לבכות

טיגר

משתמש מקצוען
אולי מפה תבוא הישועה,

אחותי ילדה לפני חודש וחצי והתינוק שלה לא מפסיק לבכות, יכול לבכות גם 3-4 שעות רצוף וגם בידיים לא נרגע.

היו אצל כירופרקט, שלושת המיימדים, האימא כבר לא אוכלת חצי מהמאכלים, נמנעים מחלבי, מביאים יותר אוכל, מביאים פחות.
כל הנ"ל שיפר את המצב אבל לא לגמרי.

רופאי ילדים ישר אומרים ריפלוקס, וזה נראה כי אין להם משהו אחר להגיד אבל התינוק לא פולט בצורה מוגזמת.

נראה שמשהו מציק לילד והוא לא סתם בוכה.

אם למישהו יש רעיון מה עוד אפשר לעשות נודה לו מאוד.

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אחיינית שלי היתה צרחנית גדולה בחודש-חודשיים הראשונים
במקביל התגלה אצלה בקע
ואחרי ניתוח השבר - הילדה נרגעה ב"ה

21309

משתמש מקצוען
אולי יש לו בעיית תחושה והבגדים מציקים לו?

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ממש לא רוצה להלחץ רק לספר סיפור

השוויגער שלי סיפרה לי שחברה שלה ילדה בן
וכל הזמן בכה
זה לא היה ילד ראשון והיא ראתה שזה לא נורמלי
הלכה לרופאים וכולם אמרו שאין לו כלום

בגיל שלושה חודשים האמא החליטה שזהו!!!
היא הולכת לבית חולים ועד שלא אומרים לה מה יש לילד היא לא זזה משם.
באמת עשו לו המון בדיקות
וגילו שיש לו חור בלב ל"ע
טיפלו עשו ניתוח והכל ב"ה בסדר

האמא אמרה שתינוק בוכה זה נורמלי
אבל שתינוק לא נרגע מכלום ובוכה שעות רצוף כדי לבדוק ולשלול הכל.

מגנום

משתמש סופר מקצוען
אולי שינסו להוסיף פרוביוטיקה (יש באבקה לתינוקות קטנטנים)
מכירה מישהי שהתינוק שלה לא גמר לצרוח, בסוף התברר שהאמא לקחה אנטיביוטיקה וזה הרג לו את החידקים הטובים. היא הוסיפה לו פרוביוטיקה ובזאת באה הישועה..

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L

SN

משתמש מקצוען
אולי תנסו את ד"ר דניאל רייז מעזרא 11 בב"ב
מכירה מישהי שהלכה אליו עם תינוק שבכה המון והסתבר שהיה לו שריר תפוס בצוואר מהלידה וכל תנועה הכאיבה לו, ואחרי שהוא שחרר את זה התינוק נרגע

טיגר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י SN;2383073:
אולי תנסו את ד"ר דניאל רייז מעזרא 11 בב"ב
מכירה מישהי שהלכה אליו עם תינוק שבכה המון והסתבר שהיה לו שריר תפוס בצוואר מהלידה וכל תנועה הכאיבה לו, ואחרי שהוא שחרר את זה התינוק נרגע

הם הלכו לכירופרקט (שזה מה שדר' רייז) בירושלים, ואכן אמר שיש לו 2 חוליות בצואר שזזו מהמקום, הוא סידר אותם ובאמת הצרחות פחתו אבל לא נרגעו.

lizi

משתמש צעיר
אני לא רוצה להגיד שאין לאחיין שלך כלום אבל רק אספר מנסיון אישי:
הבן הבכור שלי היה ילד שצורח בצורה לא רגילה מהרגע שהגענו מבי"ח אחרי הלידה לא הפסיק לצרוח 8 חודשים
היינו אצל כל הפרופסורים שיש בארץ, רפואה אלטרנטיבית, בעצתו של ד"ר היימליך הפסקתי לאכול חלבי, בננה, קפאין כמעט הפסקתי להניק, נתנו מטרנה, סימילאק, צמחית, ועוד כל מיני תרכובות מזון שעולות רק לפחית 1 כמה מאות שקלים,
אמרו ריפלוקס נתנו זנטק, ו--- כלום! הילד בשלו צורח יום ולילה!!!!!
4 מטפלות העיפו אותו מהמשפחתון אחרי חצי שעה, והוא היה איתי בעבודה עד גיל 8 חודשים, כל המשרדים בקומה הכירו אותו, וכל יום עובדת אחרת מהמשרד התנדבה לקחת אותו לכמה שעות, כדי שאוכל לעבוד. (זה רק מקצת הדברים שעברנו במשך מעל 8 חודשים)
זה היה ילד ראשון שעשה לי ולבעלי טראומה קשה!! לא האמנו שיש ילד ששוכב בעגלה בלי לבכות או שנהנה מטיול או שאוהב ששרים לו ומשחקים איתו.
הוא פשוט היה צורח כל הזמן ובעיקר בלילות (8 שעות ברצף עם הפוגות של 10 דק' אחת לכמה שעות) כולם חיכו ליום שיגלו מה יש לילד הזה, אבל ב"ה היום הזה לא הגיע, היום הוא בן 4.5 ילד מהמם! אופי מיוחד, עדין, שמח, חברותי, פעיל ולא בוכה בכלל!! :D
יש לי הסרטות של לילות שלמים של תינוק פצפון שצורח צרחות שלא נפסקות (כדי לשים במצגת של הבר-מצווה) ;)) אגב הילדה השניה שלי הייתה תינוקת נסיכה שלא בכתה בכלל, וישנה 12 שעות רצוף כבר בגיל שבועיים... גידול קל!!!

לבן

משתמש סופר מקצוען
משהו פה לא ברור.
רופא קונבנציונלי אמר לכם ריפלוקס, יש דרך לפתור ריפלוקס
למה אתם לא מתייחסים למה שהרופא אמר?

chanaf

משתמש מקצוען
תינוק לא אמור לבכות סתם!
תינוק בוכה כי לא טוב לו!

ד"ר רייז אמר לי: "עד גיל שנה אין תינוק מפונק (שבוכה סתם), יש תינוק שלא טוב לו!!

LIZI, יכול להיות שאצלכם לא תפסתם מה הבעיה ובגיל 8 חודשים הבעיה נפתרה מאליה, אבל אני לא מאמינה שלא היתה בעיה!!

פדחנית

משתמש רשום
גם אצלי הבן הבכור לא גמר לצרוח עד גיל חודש וחצי
ואז גילו שיש לו בקע במפסעה נותח ונרגע ב"ה

טיגר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י לבן;2383123:
משהו פה לא ברור.
רופא קונבנציונלי אמר לכם ריפלוקס, יש דרך לפתור ריפלוקס
למה אתם לא מתייחסים למה שהרופא אמר?

הרפוא אמר אני לא רואה כלום כנראה זה ריפלוקס.
ניסו לטפל בזבה ולא עזר.

בקע, רופא ילדים אמור לראות?

lizi

משתמש צעיר
נכתב ע"י chanaf;2383126:
תינוק לא אמור לבכות סתם!
תינוק בוכה כי לא טוב לו!

ד"ר רייז אמר לי: "עד גיל שנה אין תינוק מפונק (שבוכה סתם), יש תינוק שלא טוב לו!!

LIZI, יכול להיות שאצלכם לא תפסתם מה הבעיה ובגיל 8 חודשים הבעיה נפתרה מאליה, אבל אני לא מאמינה שלא היתה בעיה!!

יכול להיות שהיה לו משהו שלא גילינו אבל לא היה נושא שלא בדקנו היינו אצל כל רופא ממוחה בארץ ושילמו אלפי שקלים, אפילו חשבנו שיכול להיות לו איזה הפרעה נפשית, אבל שום רופא לא ראה כלום מעבר לכאבי בטן, הוא עלה יפה במשקל והתקדם לפי ההתפתחות התקינה.

גלידה בגביע

משתמש מקצוען
גם התינוק שלי צווחן עצום. ודיברתי עם חברה שילדה יחד איתי וסיפרה שהתינוקת שלה לא הפסיקה לצרוח מאז שהם חזרו מבית החולים, היא קנתה את כל הטיפות נגד כאבי בטן, נסעה למומחה לתזונה שאמר שהתינוקת לא אלרגית לשום דבר. ואז היא הלכה לד"ר רייז שעשה לתינוקת טיפול של בערך חצי שעה (וצווחותיה היו עד לב השמים) ואמר שתפוס לה שריר מהאוזן עד לצוואר לכן כואב לה לאכול וזה גם גורם לה לגזים, 3 ימים היא בכתה רק מהטיפול ואז נרגעה ממש, אחרי טיפול שני (הוא אומר שרוב הדברים נפתרים עד 2 טיפולים) הילדה הפכה למלאכית קטנה , הפסיקה לבכות לחלוטין ופשוט נהייתה ילדה אחרת. היא אמרה לי ש"מצווה לפרסם" כדי להושיע תינוקות צרחנים ואימהות תשושות.
אני מתכוונת לנסות בעז"ה על הצווחן שלי, נקווה שיעזור בס"ד.

lizi

משתמש צעיר
במבט לאחור, יכול להיות שכל הלחץ שהסביבה ואנחנו שידרנו לו, זה גם היה חלק מהדברים שגרמו לזה לא לחלוף...
בילדה השניה אני הייתי הרבה יותר רגועה ומוכנה לכל דבר, והילדה התנהגה בהתאם...
שום דבר לא באמת בטוח אבל אולי צריך לתת לאמא לנוח יותר ולצאת לפעמים ולהוריד ממנה חלק מהעול כדי שהיא תהיה יותר רגועה כשהיא איתו, אולי זה יעזור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה