דרוש מידע תינוק בן 2.5 חו' נפל ממיטת הורה

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
אפשר קישורים?

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אגב, לכל האמהות העייפות שרוצות דווקא להשכיב את התינוק לידן, בצד-שאינו-צמוד-לקיר, ולא מסתדרות בשום צורה אחרת, אפשר לקנות או לשאול סורג למיטה.
משהו כזה: (יש הרבה סוגים צורות וגדלים, חלקם מיועדים לקשישים וחלקם לפעוטות)
צפה בקובץ המצורף 1202653

ויש גם 'מיטחברת' - עריסה שמתחברת למיטת האם (יש כאלו שאפשר לחבר אליהן את הדופן הרביעית לפי הצורך).
צפה בקובץ המצורף 1202658
בעיקרון מיטחברת לא נחשב למשהו בטיחותי. כך טענו לי ביד שרה.
@תמי אחת זה ממש לא נורמלי שתינוק שלא מתהפך, ולא פעיל נופל מגובה.
וממש לא קורה לכל אחד.
אצלי בגיל הזה הילדים בהחלט פעילים (יש לי הסרטה מגיל שבוע שהשכבתי את התינוקת על הגב. היא התהפכה לצד אחד, ועברה לצד השני). בגדול, לא מכירה ילדים שממש לא זזים

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אצלי בגיל הזה הילדים בהחלט פעילים (יש לי הסרטה מגיל שבוע שהשכבתי את התינוקת על הגב. היא התהפכה לצד אחד, ועברה לצד השני). בגדול, לא מכירה ילדים שממש לא זזים
זה לא התיאור כאן.
אבל אם אצלך הם פעילים מוקדם יותר אז את רק חייבת זהירות כפליים משלב מוקדם יותר.
קרובתי לא משאירה פעוטות על המיטה מגיל 0 אחרי שאחד מהם התהפך מגיל שבוע וחצי.

אצל רוב מוחלט של האנושות תינוקות לא מגיעים עד גיל 3 ח' לתנועה שיכולה להביא אותם לנפילה חופשית.
מה שאת אומרת רק מחייב יותר.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
הוא היה מתהפך באופן רצוני או במקרה?
זה היה קשור לטונוס שרירים גבוה?
התהפך מהגב לבטן או מהבטן לגב?
חשבתי שזה טונוס גבוה, אבל אורטופד שלל.
בגיל שבוע היא לא התהפכה מהבטן לגב. אלא מהג לצד, ומד אחד לצד השני.
בכל אופן זה לא רלוונטי, כי כבר בת שנתיים :)

שולי איטח

משתמש מקצוען
גם אני מזועזעת מהתגובות פה כאילו זה קורה לכל אחד

קרה אז אל תאשימי את עצמך בטוחה שאת אחראית ומסורה

בטח שאחרים צריכים ללמוד מזה זהירות יתר ולא הודעות כמו זה קורה לכל אחד

אני אישית לא האכלתי בשכיבה כי הרגיש לי לא בטוח (לא התאפשר לי מיטה עם קיר וכו) תמיד התישבתי להאכיל ושמתי כריות וכו

אבל קרה לי משהוא מפחיד
בלילה הראשון שחזרתי הביתה תינוק בן 3 ימים (שבת שולם זכר) פתאום אני מתעוררת מרעש
העריסה התרחבה והלוח נפל (כנראה מרב מהירות אישה חוזרת יום שישי לבית עמוס ב"ה לא שמנו לב לשחיקה של העריסה)
בניסים התינוק נפל לצד ונתקע באלכסון, תפסתי בשניה האחרונה לפני שהכל נפל
את ההיסטריה שלי לא אשכח כל הבית והאורחים התעוררו בערך

אז מנצלת את הבמה כמה צריך לשים לב שהעריסה בטיחותית לא ישנה מידי שהקרש יושב על החורים או כל תפיסה אחרת שצריך.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חשבתי שזה טונוס גבוה, אבל אורטופד שלל.
בגיל שבוע היא לא התהפכה מהבטן לגב. אלא מהג לצד, ומד אחד לצד השני.
בכל אופן זה לא רלוונטי, כי כבר בת שנתיים :)
סתם סיקרן אותי
כי הבן שלי התהפך לשתי הצדדים באופן רצינולי בגיל 3 שבועות וכולם הטיסו אותי לרופא לבדוק אם זה טונוס שרירים גבוה, והוא לא האמין לי בכלל שיכול להיות שהוא ממש מתהפך- עד שהוא ראה בעיניים... ושלל טונוס גבוה, אבל שם עליו חותמת של היפר-אקטיבי :)
חשבתי כבר שפגשתי עוד מישהו כזה :)

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
סתם סיקרן אותי
כי הבן שלי התהפך לשתי הצדדים באופן רצינולי בגיל 3 שבועות וכולם הטיסו אותי לרופא לבדוק אם זה טונוס שרירים גבוה, והוא לא האמין לי בכלל שיכול להיות שהוא ממש מתהפך- עד שהוא ראה בעיניים... ושלל טונוס גבוה, אבל שם עליו חותמת של היפר-אקטיבי :)
חשבתי כבר שפגשתי עוד מישהו כזה :)
הבת שלי התהפכה בגיל שבועיים וגם התינוק הנוכחי. זה די נפוץ גם אצל תינוקות שלא סובלים מטונוס גבוה.
אם כי לא תמיד הם שומרים על היכולת הזו לאורך זמן.
כמובן שאני מדברת רק על היפוך מבטן לגב ולא להפך.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הבת שלי התהפכה בגיל שבועיים וגם התינוק הנוכחי. זה די נפוץ גם אצל תינוקות שלא סובלים מטונוס גבוה.
אם כי לא תמיד הם שומרים על היכולת הזו לאורך זמן.
כמובן שאני מדברת רק על היפוך מבטן לגב ולא להפך.
בצורה רציונלית?
כי מה שאת אומרת הרופא אמר שהוא ראה,
אבל שמתהפכים מ2 הכיוונים בגלל שרוצים להשיג משהו הא לא ראה אף פעם. (הוא גם רק התקדם עם ההתהפכויות במשך הזמן...)

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
גם אני מזועזעת מהתגובות פה כאילו זה קורה לכל אחד

קרה אז אל תאשימי את עצמך בטוחה שאת אחראית ומסורה

בטח שאחרים צריכים ללמוד מזה זהירות יתר ולא הודעות כמו זה קורה לכל אחד

אני אישית לא האכלתי בשכיבה כי הרגיש לי לא בטוח (לא התאפשר לי מיטה עם קיר וכו) תמיד התישבתי להאכיל ושמתי כריות וכו

אבל קרה לי משהוא מפחיד
בלילה הראשון שחזרתי הביתה תינוק בן 3 ימים (שבת שולם זכר) פתאום אני מתעוררת מרעש
העריסה התרחבה והלוח נפל (כנראה מרב מהירות אישה חוזרת יום שישי לבית עמוס ב"ה לא שמנו לב לשחיקה של העריסה)
בניסים התינוק נפל לצד ונתקע באלכסון, תפסתי בשניה האחרונה לפני שהכל נפל
את ההיסטריה שלי לא אשכח כל הבית והאורחים התעוררו בערך

אז מנצלת את הבמה כמה צריך לשים לב שהעריסה בטיחותית לא ישנה מידי שהקרש יושב על החורים או כל תפיסה אחרת שצריך.
מצטרף לאזהרה, קרה גם אצלנו, צריך לבדוק את העריסות והלולים היטב.

עין

משתמש חדש
הי, הבת שלי בת 7 חודשים נפלה השבוע, מיד רצנו איתה לרופא ילדים, והוא בדק בעיקר את המרפס, וכשהרגיש שלא נפוח ואין שינוי מיוחד . אמר שהכל בסדר. תודה לה'

D

Deleted 66182

אורח
לי זה קרה לילד בן חצי שנה,
הוא אפילו הקיא ובמוקד הטלפוני התעקשו שאין מה ללכת.. ב"ה הכל בסדר אבל אז ממש לא הייתי רגועה!!
טוב שהקשבת לאינטואיציה האימהית שלך אז מה עשית? מוקד חירום?
יש לקחת את דברי המוקד הטלפוני ברוב הקופות בע"מ אם בדברים טכניים ק"ו בעניינים אלו.

חחח

משתמש סופר מקצוען
אם האכלת אותו בישיבה ונרדמת, אולי כדאי לעבור להאכלה בשכיבה כאשר הוא בינך ובין הקיר (ואין שום רווח בין המיטה לקיר)?
זה גם לא בטיחותי להאכיל ילד בשכיבה כשגמורים מעייפות. אם שוכבים אז נרדמים בקלות יותר וחלילה אפשר למחוץ את הילד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה