דרוש מידע תינוקת שבוכה כל הזמן

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בלת"ק
הבת שלי צרחה וצרחה וצרחה בלי הפסקה, גם על הידיים בעמידה, גם בטיול בחוץ, לא עזר כלום!!!

הטיפים שלי:
1. גרפווטר - לא מי יודע מה עוזר, אבל זה מתוק וטעים ומרגיע
2. כנראה היה לה ריפלוקס סמוי - אין לזה אבחנה מוחלטת, אבל לקחתי אותה לרופא ילדים שנתן לי תרופה לנסות לראות אם עוזר, וזה באמת די עזר. לפעמים.
3. להחזיק בתנוחת נמר לפעמים היה מרגיע
4. ניסיתי לרדת מחלבי וזה מאוד עזר לכאבי בטן!
5. לעטוף חזק חזק חזק (swaddle) עם שמיכה דקה וקצת נמתחת, זה מרגיע פלאים!!! בזכות זה ישנתי בלילה, לפחות כמה שעות.

בהצלחה רבה והרבה נחת!!!
אני יודעת שזה לא מדי מעודד, אבל באמת - עד גיל 4 חודשים זה עובר :)

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לי היה אותו סיפור בתינוק יונק....
התברר שהיה לו בעיה ביניקה והוא פשוט נשאר רעב.
ניסיתי לתת לו בקבוק (אחרי הנקה) של 120 מ"ל,
והוא סיים אותו במהירות...
לפני שבודקים עוד דברים כדאי קודם כל לבדוק את זה....

הדסדס

משתמש מקצוען
איך קובעים תור? מה המספר? תודה
0543063653
טיפול ראשון 350 אם צריך שני הבנתי שזה 250

הוא מאד הגון, אני רציתי לחזור אחרי עשרה ימים כי היא עוד פולטת קצת, אמר לי שחבל לחזור כל כך מהר, שאני אחכה עוד קצת.
נתן לי את המספר האישי שלו להתייעץ.
מאד מאד התרשמתי ממנו.

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
מה הייתם ממליצים לעשות
תינוקת שעולה יפה במשקל אבל לא מתחברת טוב בהנקה זה מאוד מקשה למצוא תנוחה ואח''כ יוצר פצעים
היא גם בולעת מלא אוויר ככה וזה עושה לה גזים

לשון קשורה ממש אין לי
אמרו לי אולי לשון אחורית קשורה טיפה לבדוק אם מתירים במצב כזה
או לנסות אוסטאופט
מה הייתם מנסים קודם?

מעגלת פינות

משתמש פעיל
לשון קשורה ממש אין לי
אמרו לי אולי לשון אחורית קשורה טיפה לבדוק אם מתירים במצב כזה
או לנסות אוסטאופט
מה הייתם מנסים קודם?
מנסיון (כואב...)
קודם כל לבדוק לשון, לפעמים היא קשורה ממש ממש בקושי, ויוצרת המון בעיות וכאבים בלתי נסבלים.
אבל ללכת לרופא מומחה!

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
מנסיון (כואב...)
קודם כל לבדוק לשון, לפעמים היא קשורה ממש ממש בקושי, ויוצרת המון בעיות וכאבים בלתי נסבלים.
אבל ללכת לרופא מומחה!
תודה ממש! מה הכוונה רופא מומחה איך אני ידע? למישהו יש המלצה בצפון/ איזור חדרה נתניה מקסימום

מעגלת פינות

משתמש פעיל
תודה ממש! מה הכוונה רופא מומחה איך אני ידע? למישהו יש המלצה בצפון/ איזור חדרה נתניה מקסימום
תעשו חיפוש יש כאן כמה אשכולות בנושא עם המלצות על רופאים מומחים.
אני הגעתי בסוף לפרו' רון ביליק (מקווה שזוכרת מדוייק). מקבל בבני ברק, מומחה!!!! תוך 5 דקות הבעיה נפתרה.
לא להאמין לרופאים לא מספיק מומחים! לי 2 רופאים אמרו בבירור שאין כאן שום לשון קשורה, ועד שהחלטתי שבכל אופן אני בודקת אצל רופא מומחה, זה היה סבל לא רגיל! כאבים וילד שבוכה בלי סוף. קרה לי פעמיים - אצל 2 ילדים.

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
תעשו חיפוש יש כאן כמה אשכולות בנושא עם המלצות על רופאים מומחים.
אני הגעתי בסוף לפרו' רון ביליק (מקווה שזוכרת מדוייק). מקבל בבני ברק, מומחה!!!! תוך 5 דקות הבעיה נפתרה.
לא להאמין לרופאים לא מספיק מומחים! לי 2 רופאים אמרו בבירור שאין כאן שום לשון קשורה, ועד שהחלטתי שבכל אופן אני בודקת אצל רופא מומחה, זה היה סבל לא רגיל! כאבים וילד שבוכה בלי סוף. קרה לי פעמיים - אצל 2 ילדים.
זהו שאצלי היא רגועה ושבעה לכן זה בלבל אותי היה לי לשון קשורה לילד הגדול ועשיתי התרה. הייתי בטוחה שאין לה
תודה

מעגלת פינות

משתמש פעיל
זהו שאצלי היא רגועה ושבעה לכן זה בלבל אותי היה לי לשון קשורה לילד הגדול ועשיתי התרה. הייתי בטוחה שאין לה
אצלי אחד הצליח לאכול, רק שלי כאב, ואצל השני זה היה גם שהוא לא הצליח לאכול וגם כשהצליח - היו כאבים.

התינוק שלי בכה המון החל מגיל שבועיים, בעיקר אחרי האוכל. היה נרגע (יחסית) בתנוחת נמר על העץ או בתנוחה עמידה.
ברוך ה' שביקרתי אצל רופא ילדים שאבחן ש"כנראה" יש לו ריפלוקס
הביא לי תרופת פלא בשם גביסקון - מביאים אחרי כל ארוחה והילד רגוע.
צריך גם להיזהר לא לטלטל אחרי האוכל, ולהקפיד על השכבה גבוהה (כרית וכדו')

אבל - התרופה ממש לא טעימה, היא מיוצרת בשביל מבוגרים ובטעם מנטה.
התינוק ממש בוכה כשהוא מקבל אותה... עד שהטעם מתפוגג. (אני מביאה לו פחות ממה שרשם לי הרופא, לא מסוגלת להביא 2.5 מ"ל...)
אולי מישהי תתפוס יוזמה ותפנה לחברת התרופות שתייצר את התרופה בטעם יותר ידידותי...?

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
התינוק שלי בכה המון החל מגיל שבועיים, בעיקר אחרי האוכל. היה נרגע (יחסית) בתנוחת נמר על העץ או בתנוחה עמידה.
ברוך ה' שביקרתי אצל רופא ילדים שאבחן ש"כנראה" יש לו ריפלוקס
הביא לי תרופת פלא בשם גביסקון - מביאים אחרי כל ארוחה והילד רגוע.
צריך גם להיזהר לא לטלטל אחרי האוכל, ולהקפיד על השכבה גבוהה (כרית וכדו')

אבל - התרופה ממש לא טעימה, היא מיוצרת בשביל מבוגרים ובטעם מנטה.
התינוק ממש בוכה כשהוא מקבל אותה... עד שהטעם מתפוגג. (אני מביאה לו פחות ממה שרשם לי הרופא, לא מסוגלת להביא 2.5 מ"ל...)
אולי מישהי תתפוס יוזמה ותפנה לחברת התרופות שתייצר את התרופה בטעם יותר ידידותי...?
מעניין
אני גם קיבלתי לבת שלי תרופה לריפלוקס שנותנים פעמיים ביום בלי קשר לארוחות
בשם אומפר... משהו
ממש טעימה, הייתי שומרת את זה לתת לה בזמנים שרציתי להרגיע אותה

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
ראיתי שהיתה רבה תכתובת על פרביוטיקה בשם ביוגאיה.
אני ננתי אותה לתינוקת שלי שהיתה אלרגית לחלבי
וראתי בהכשר שזה ou d
התקשרתי לשרות לקוחות והם אמרו לי שבפס יצור נמצא במפעל שזאת הכשרות שלהם ולכן זה ההכשר.
אבל אין בזה טיפת חלבי

טובה וברכה

משתמש חדש
אצלי הגרפווטר עזר פלאים לתינוק שלא גמר לבכות!
נתתי לו בקנאות לפני כל האכלה ואפילו בין הארוחות.....
בהצלחה רבה!

על אומפרדקס/אומפרזול לתינוקות, מתוך אתר כללית:
  • התרופה אינה רשומה בארץ לתינוקות בני פחות משנה. נדרש אישור מיוחד לטיפול בתינוקות בני 0 עד 1 שנים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה