מידע שימושי תינוקת מסרבת לאכול- עזרה דחופה!!!!

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
קופצת על האשכול...
ילדתי בה' לפני 10 ימים בן ראשון
מהרגע שנולד הוא פשוט מסרב לינוק - מקבל רק חלב שאוב ןמטרנה כתוספת
יש פה מישהי שהיה לה מקרה כזה גם???????
ומה עושים ?
אני כבר מתחרפנת משאיבות כל 3 שעות....
אגב אני אחרי כל הנסיונות של פטמות סיליקון , מגע עור על עור וכו
שלי גם היתה כזו :(
בגיל חודש (!!) נסענו למלון (במקום בית החלמה), ואולי הרוגע, השלווה שלי, או לא משנה מה - שם היא התחילה להאמין שאני לא מרעילה אותה (לפני כן הייתי מתעקשת רק בשבת, שזה בעיה הלכתית לשאוב, וזה היה סיוט. במלון ניסיתי שוב, וב"ה זה עבד).
בזאת נגמר הסיפור. חזרתי הביתה עם ילדה יונקת.
זה קשה, אבל אל תתייאשי. והכי חשוב שתהיי רגועה (זו עצה מעצבנת, אבל זה מה שעזר אצלי, בסופו של דבר...)

dina20

משתמש רשום
קלינאית תקשורת-רינה הרטמן מקבלת בחשמונאים פרטי ב-800 ש"ח לביקור.
היא עובדת גם בהתפתחות הילד בטף לטף בהתחייבות מהקופה - בערך 35 ש"ח.
אם אומרים למזכירה את רמת הדחיפות, בד"כ מקבלים תור מייד.
בעיני ראיתי שם איך היא הצילה מקרים רבים!!!!
ממליצה מאד!!!!!

סוניהלה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שלי גם היתה כזו :(
בגיל חודש (!!) נסענו למלון (במקום בית החלמה), ואולי הרוגע, השלווה שלי, או לא משנה מה - שם היא התחילה להאמין שאני לא מרעילה אותה (לפני כן הייתי מתעקשת רק בשבת, שזה בעיה הלכתית לשאוב, וזה היה סיוט. במלון ניסיתי שוב, וב"ה זה עבד).
בזאת נגמר הסיפור. חזרתי הביתה עם ילדה יונקת.
זה קשה, אבל אל תתייאשי. והכי חשוב שתהיי רגועה (זו עצה מעצבנת, אבל זה מה שעזר אצלי, בסופו של דבר...)
תודה נשמה!!!!!!!
איזה כיף לשמוע עוד משהי עם אותה בעיה - באמת נותן כוח!
משום מה כולן סביבי הצליחו מהרגע הראשון
והייתי על סף יאוש!

אחת צפונית

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול...
ומה עושים ?
כדאי מאד יועצת הנקה טובה(ומישהי בבית חולים קצת פחות עונה על ההגדרה הזו....לרוב) ובנתיים להמשיך לשאוב כל 3 שעות עם משאבה טובה ועדיף דוצ

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם את מי-ם יש מישהי בטיפת חלב בסורוצקין אלופה וחינם שהצילה אותי
(אגב כל אישה זכאית ל2 יעוצים של יועצת חלב חינם בטיפת חלב)
אם את מעוניינת בשמה- כתבי לי

חילזון

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול...
ומה עושים ?
היה לי מקרה כזה גם עם בן ראשון. אותו משקל..הבאתי יועצת הנקה שאמרה רק להתעקש לא לתת בקבוק כי זה קל לו יותר. וקשה לו להתאמץ. יום שלם של סרבנות ורעב ובסוף זה עבד יותר מידי טוב ולאחר זמן לא רצה להסתכל על בקבוק.. שיהיה בהצלחה ומזל טוב. קשה..אל תתיאשי

פוקוש

משתמש מקצוען
יתכן שנקלטת להריון וטעם החלב נפגם ונהיה לה גרוע ולכן היא מסרבת לאכול. מניסיון כואב!!
אגב, בניגוד לדעה הרווחת: לא תמיד הנקה מונעת הריון!! ישנה מציאות שלאחר כמה לידות זה כן מנע ולפתע זה פתאום לא מונע.
ג"כ מניסיון מר...

סוניהלה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יתכן שנקלטת להריון וטעם החלב נפגם ונהיה לה גרוע ולכן היא מסרבת לאכול. מניסיון כואב!!
אגב, בניגוד לדעה הרווחת: לא תמיד הנקה מונעת הריון!! ישנה מציאות שלאחר כמה לידות זה כן מנע ולפתע זה פתאום לא מונע.
ג"כ מניסיון מר...
הקפדת על הנקה עקבית - כל 3 שעות ונכנסת להריון?

DW

משתמש פעיל
אגב, מה עושים עם ילדה בת שנה+ שלא מוכנה בקבוק בשום אופן (!!!) רק עם מים (גם זה בניסים גדולים)
והיא חייבת לעלות במשקל...

מרים קלוגר

משתמש פעיל
ניסית פטמות סיליקון???
כי בעקרון פטמות זה ברעיון של בקבוק אז אם הילד שותה מבקבוק הוא יסכים גם את הפטמות.
לי היה בדיוק ככה ויועצת הנקה הראתה לי איך להניח את הפטמות שיהיה לתינוק קל לינוק וב"ה באמת הצלחתי להניק ככה.
אבל העיקר לא להתייאש!!!!

סוניהלה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ניסית פטמות סיליקון???
כי בעקרון פטמות זה ברעיון של בקבוק אז אם הילד שותה מבקבוק הוא יסכים גם את הפטמות.
לי היה בדיוק ככה ויועצת הנקה הראתה לי איך להניח את הפטמות שיהיה לתינוק קל לינוק וב"ה באמת הצלחתי להניק ככה.
אבל העיקר לא להתייאש!!!!
ניסתי לא עזר בכלל!

מרחבית

משתמש מקצוען
לפעמים לילד קשה לינוק כי משהו לא מורגש תפוס לו בשרירים, והוא לא יכול לפתוח את הפה מספיק.
שמעתי על מישהו בבני ברק שבודק ומשחרר את המקומות התפוסים בכל הגוף של התינוק, והתוצאות מורגשות מאוד.
הבעיה שאינני יודעת את שמו. אם אצליח לברר, אכתוב בל'נ.

רבקי לוריא

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
לא קראתי את כל התגובות, קרה לי אצל 2 מילדיי ומסתבר שהם פשוט התייבשו אז לא היה להם כח לאכול, פשוט שאבתי לבקבוק ועם מזרק הכנסתי בכח פנימה עוד קצת ועוד קצת עד שפשוט התינוק קיבל כח והמשיך לבד, חם נורא ומתייבשים מהר.
הרבה ס״ד, תבקשי מה.ב״ה שהכל ילך כשורה ומהרררררר

סמדר נובל

משתמש צעיר
לפעמים לילד קשה לינוק כי משהו לא מורגש תפוס לו בשרירים, והוא לא יכול לפתוח את הפה מספיק.
שמעתי על מישהו בבני ברק שבודק ומשחרר את המקומות התפוסים בכל הגוף של התינוק, והתוצאות מורגשות מאוד.
הבעיה שאינני יודעת את שמו. אם אצליח לברר, אכתוב בל'נ.

הוא אוסתאופט וקוראים לו רפאל הנייד של המזכירה שלו 0527688811
קחו בחשבון שהמתנה אצלו היא משהו כמו חודש, אבל לפעמים מצליחים להקדים מרשימת המתנה
400 ש"ח לטיפול, מקבל בב"ב
אצלי עזר לבעיה אחרת (טורטיקוליס) שגם השפיעה על ההנקה.
בהצלחה.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה