התייעצות תינוקת בת שנה... לא רוצה לישון...

רק בשמחה תמיד

משתמש רשום
קופצת על האשכול-
הבן שלי (שנתיים וחצי) נרדם רק כשיושבים לידו על מיטת המעבר שלו
בד"כ לא מפריע לי אך לפעמים זה ארוך....
יש דרך לגמול מזה?
לא מסוגלת להשאיר אותו לבכות עד שיירדם
קשה לי שילד נרדם בבכי ולא רגוע.....
או שאולי זה תקין?
מה אומרים?

רק בשמחה תמיד

משתמש רשום
אם זה ארוך כנראה שהוא לא עייף בשביל להרדם.
צודקת, יכול להיות
הוא ישן צהריים חצי שעה- שעה ואם לא ישן, נופל שדוד ב 6:00
אני לא רוצה שיירדם כל כך מוקדם כיון שאם נרדם כבר ב6:00, מתעורר בד"כ יותר בלילה....
מה עושים
ככה ישן עד ארבע (משתדלת) והולך לישון ב9:00 בד"כ נרדם בסדר- יש סדר קבוע של קריאת שמע, סיפור, דקלום לפני השינה ולילה טוב.......
השאלה שלי אם זה הגיוני ונורמלי שהוא צריך אותנו לידו לפני השינה- או את אבא או את אמא- שישבו לידו עד שנרדם

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
מה ששמתי לב, שלפעמים דווקא בזמן שאני מנהל שיחת טלפון על יד הילדים הם נרדמים יותר מהר.

ולכן אפשר להתחיל לנהל שיחת טלפון וללכת מהחדר ולהיכנס כשממשיכים בשיחת הטלפון, קרוב לחדר. כמו חדר ליד ובנתיים לסדר כביסה וכדו'
וככה מצד אחד הילד יודע שנמצאים די קרוב איליו, ומצד שני יכנס לרוגע של שינה. ומדי פעם ליכנס תוך כדי שיחה לחדר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה