תחרות סיום פרוייקט קורס פרסום בלומדה י-ם

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
איציק כרמי, זה מאוד מאוד יפה, אבל תהרוג אותי (לא באמת...) ראיתי את זה כבר במקום אחר...
הקומפוזיציה שם הייתה קצת שונה ומאוד התלהבתי מהרעיון (שאגב יפה מאוד). נראה שלי גם שהסלוגן שם היה רק "בשחור זה לא עובד".
עכשיו שאלה ל"גליון" נכון שאת הביצה כבר מצאת שחורה ולא השחרת בעצמך?
פשוט הזיכרון שלי אף פעם לא מטעה אותי...
ו"אלי" - הרעיון שכמו שביצת עין שחורה "זה לא זה" ככה גם לעבוד בשחור "זה לא זה"...

agav

משתמש צעיר
נכתב ע"י ariels;348976:
כל מילה זהב, הנושא שנבחר מתחסד, מתחנף, מאשים ופוגע.
קודם שיפתרו את הבעיות הגדולות באמת במדינה הזו, קשרי הון-שלטון, הלבנות כספים מטורפות, מינויים תחת איומים/שוחד, הסתאבות כללית של מערכות המשפט והחקיקה.
תעזבו את יענקל המלמד בשקט, ה-200 ש"ח שלו זו בדיחה לעומת הסכומים ש"ראשי המדינה" מגלגלים מתחת לשטיחים ושולחנות.

ואולי מישהו ייטול יוזמה ויאסוף את כל הנתונים וישים אותם על השלחן אחת ולתמיד
(מנוף?)

כמה אחוזים של מס על כל ככר לחם שנכנסת לפיות של הילדים שלנו,
כמה אחוזי מס על המים, כמה על תח''צ, כמה על מוצרים שאין לנו פריבילגיה להביא מחו''ל פטור ממס,

כמה פטור אנחנו לא מקבלים על החינוך לילדים שלנו. כמה חוסכת הקופה הממשלתית מחוגים שהילדים שלנו לא נהנים מהם.

הכוללים מכניסים לארץ סכומי עתק של מטבע זר - וכמה מזה נכנס לקופת המדינה בצורת מיסים?

אה, כן, ותכניסו גם את מאות אלפי הדולרים שאנחנו משלמים לגמרי בלבן על הדירות שלנו - לפחות חצי מהם למיסים בשמות שונים ומשונים. תמורת הזכות לחכור חתיכת קרקע רוויה בשביל שיתירו לנו בטובם לגור בין ארבע קירות. פה. בארץ אבותינו.

שמישהו אולי יראה להם אחת ולתמיד איך אנחנו, הקומץ הקטן, משביע בעל כרחו את הארי עם הפה הגדול.

מישהו, אולי, ירים את הכפפה? או יותר טוב, יוריד את הכפפות

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
כל מילה פנינה, ואין לך מושג שכל מה שהזכרת הוא עדיין קצה קצהו של הקרחון.

איציק כרמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון.

הביצה מעשה ידי מחבתתי להתפאר. לא ראית את זה בשום מקום. אלא אם כן חדרת למחשב שלי!!!!

הרעיון זה שלבן זה טבעי ויפה.

שחור זה לא טבעי ודוחה.!

וגם אלמנט נוסף. זה ביצה עין.. אף אחד לא רוצה שיעבדו עליו בעיניים!

זה בשביל התת מודע.

ב. אי אפשר להביא נתונים מדוייקים. כי אנחנו לעולם לא נדע באמת מי וכמה מדווח.

תרד/י לשכנים ותעשי סקר.

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י eden7115;349350:
איציק כרמי, זה מאוד מאוד יפה, אבל תהרוג אותי (לא באמת...) ראיתי את זה כבר במקום אחר...
הקומפוזיציה שם הייתה קצת שונה ומאוד התלהבתי מהרעיון (שאגב יפה מאוד). נראה שלי גם שהסלוגן שם היה רק "בשחור זה לא עובד".
עכשיו שאלה ל"גליון" נכון שאת הביצה כבר מצאת שחורה ולא השחרת בעצמך?
פשוט הזיכרון שלי אף פעם לא מטעה אותי...
ו"אלי" - הרעיון שכמו שביצת עין שחורה "זה לא זה" ככה גם לעבוד בשחור "זה לא זה"...

אז ככה - כפי שנאמר, זו חביתה שצולמה ע"י איציק כרמי, ואני השחרתי אותה בפוטושופ.

ו-את המודעה ראית אולי במקרה ב"סיעור מוחות"?
אם לא, אז נשמע איפה.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מה הקשר לסיעור מוחות? זה היה שם? בתערוכה? בלימודים? איפה בדיוק?
מה שבטוח זה שעוד לפני שהוא העלה את המודעה ראיתי את הצילומים של קיר הכרזות בפשקוויל והכרזה הזו הציצה והתעמקתי בה כי ידעתי שכבר ראיתי אותה באיזה מקום...
אשמח אם תעזרי לי להזכר...
(יכול להיות שהבאת את המודעה לכיתה כשיעורי בית בטיפוגרפיה? זכור לי שהביצה היתה גדולה יותר והטיפוגרפיה היתה מעניינת יותר).

Smeshi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אולי היה לך דה ז'ה וו

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י eden7115;349431:
מה הקשר לסיעור מוחות? זה היה שם? בתערוכה? בלימודים? איפה בדיוק?
מה שבטוח זה שעוד לפני שהוא העלה את המודעה ראיתי את הצילומים של קיר הכרזות בפשקוויל והכרזה הזו הציצה והתעמקתי בה כי ידעתי שכבר ראיתי אותה באיזה מקום...
אשמח אם תעזרי לי להזכר...
(יכול להיות שהבאת את המודעה לכיתה כשיעורי בית בטיפוגרפיה? זכור לי שהביצה היתה גדולה יותר והטיפוגרפיה היתה מעניינת יותר).

לא, השתמשתי ברעיון הזה לשיעורי בית בתקופה שעבדתי על זה (ברשותו כמובן). זה הכל.
תני מייל, ואשלח לך את זה לוודא שמשם את זוכרת...

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אכן, משם זכרתי...
ואצטט את המייל ששלחתי לך כדי שכולם ישמעו את דעתי:
[FONT=&quot]מהבוקר אני הופכת את האינטרנט כדי לראות איפה ראיתי את זה (חשבתי שזה אתר של מעצב דגול...)[/FONT]
[FONT=&quot]מה שכן, זה אומר שמבחינתי העבודה הזו הייתה צריכה לזכות. אם היא נשארה לי בתודעה כ"כ הרבה זמן – זה פרסום שעובד!
אנצל במה זו כדי להתנצל בפני איציק כרמי וגיליון - עשיתם עבודה ברמה!!!
[/FONT]

פרסומאית

משתמש רשום
המודעה שלא זכתה

קיבלתי מודעה שהתמודדה בתחרות, אמנם לא עשיתי אותה, אך לענ"ד היתה אמורה להיות משלושת הזוכים.
מה דעתכם?

קבצים מצורפים

• פרסומת.jpg
    1.5 MB · צפיות: 13

איציק כרמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
המודעה לעיל.

עשה אותה אחד מהבוגרים בשם פיני מלוביצקי.

כל הכבוד !

דעתי היא שהיא בין ה3 הטובות!!

בנים

משתמש צעיר
גם לדעתי המודעה של מלוביציקי מצויינת ++.

חוץ מזה שהויז'ואל קצת לא מתחבר למסר וזה חבל.

בנים

משתמש צעיר

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נטיעות;350343:
אנלא ממש בענייני הלומדה, אבל איך שהסתבר, המטלה שם היתה בצד הקופי בלבד, ללא עיצוב הויזואל. (כפי שנראה גם ממודעתו של כרמי). אי לכך, הלז בצע את משימתו בשלמות. הקופי מצוין מאיפה שלא נסתכל עליו, מיותר (ואינלי כח...:eek:) אפילו לפרט.
טועה?

בנים

משתמש צעיר
לא למדו שם מגמת קופי, למדו שם פרסום בכלל.

אז נכון שאני לא מצפה לראות עבודות מעוצבות במיוחד כבסיום מגמת עיצוב של סיעור מוחות, אבל קריאייטיב חייב לעבור גם בויז'ואל. זה א' ב' של מודעה.

בנים

משתמש צעיר
לא למדו שם מגמת קופי, למדו שם פרסום בכלל.

אז נכון שאני לא מצפה לראות עבודות מעוצבות במיוחד כבסיום מגמת עיצוב של סיעור מוחות, אבל קריאייטיב חייב לעבור גם בויז'ואל. זה א' ב' של מודעה.

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נטיעות;350356:
קריאייטיב חייב לעבור גם בויז'ואל. זה א' ב' של מודעה.
ברור. אי אפשר לחשוב אחרת.

אבל עיצוב הויזואל זה כבר החלק של הביצועיסט /גרפיקאי, לא?
ואת זה- הם לא למדו!!! (כפי שהבנתי)
כך שאת חלקו- הוא ביצע בשלמות.
מחדלי היד המבצעת הם כבר לא אשמתו.
לא?

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הופס, אחזתי תטעות שלי. כנראה המעבד קרס תחת העומס, סורי...

צדקתי לגבי עיצוב הויזואל, אבל תכנונו כן מוטל על הארט/ קופי, שבמקרה זה חד הם.
וכאן אכן כבר התכנון של הויזואל לוקה בחסר, בעקר בחסר הקשר מספיק לקופי, כפי שהגדרת בעצמך קודם, אדון נטוע.
התנצלותי. :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה