תחפושות - מכלה לאחות בתינוקיה. עזרה ויעוץ

פרוסמדיה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נפלה החלטה גורלית בערב זה.
בת השש מתחפשת לאחות בתינוקיה.

ד"א מעניין לשמוע דעות ותגובות-
המתוקה שלי מאוד רוצה להיות כלה (כיתה א') והיה ברור לה שזו התחפושת להשנה.
בימים האחרונים היא חוזרת כל יום הביתה עם דעות מלומדות של חברותיה - שכלה זו תחפושת "צומיסטית" ועוד כהנה וכהנה.
מה דעתכן, מה אני אמורה לעשות? לתת לה גב ללכת מול ה"כולם" או ללכת עם כולם?
מצד אחד התייעצתי ואמרו לי שתחפושת הכלה זה דבר רגשי שצריך לתת לילדה כל עוד היא רוצה, מצד שני אני לא מסוגלת לעמוד באכזבה ובדמעות בחזור מהמסיבה אחרי תגובות הבנות.

בכל אופן נכון לעכשיו עלתה האפשרות של אחות בתינוקיה
ואני מחפשת "עריסת תינוק של בית חולים-בית החלמה"
שמעתי שמסתובבות כמה עריסות כאלו בבתים פרטיים, או שיש למישהיא קשר למקום כזה ואפשר לקבל עריסה שיצאה מהמחזור.
אשמח מאוד לקבל מידע שיקדם אותי בענין.

chayki8

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
את לא תתני לילדה שלך להסתובב עם עריסה של בית חולים.
הבת שלי התחפשה לפני שנה לאחות בתינוקיה.. אצרף לך תמונה איך בקלי קלות את בונה לעצמך עריסה נוחה (בגובה הילדה)

תור הזהב

משתמש מקצוען
אולי תארגני לה כלה ליום הפורים עצמו בחיק המשפחה והשכנים ותחפושת אחרת מקובלת-כמו האחות- למסיבה.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אחותי התחפשה לזה לפני שנתיים, ובית החולים 'מעייני הישועה' נתנו לה [בהשאלה] עריסת תינוק מהישנים שלהם.
היה חבל"ז!

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=70267&page=35
פה העלתי תמונה של אחו תבתינוקיה.
קחי בחשבון שזה תחפושת שהרבה ילדות בגנים מתחפשות
ובקשר לכלה- באמת בכתה א' הרבה פחות מתחםשים היום לכלה.
יותר בגנים.
גן חובה- זה ממש "בית הנשים", מי שלא כלה, פשוט אומללה......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה