תח"צ תחבורת מודיעין עילית - חברת קווים

מצב
הנושא נעול.

A052

משתמש סופר מקצוען
אם המחסור הוא רק בנהגים - למה שלא ינהגו באוטובוסים של החברה הזכיינית?
הנהג יכול ומגיע מנסיעה פרטית בין ג'לג'וליה לקלקיליה, עושה נסיעה ממודי"ע לבני ברק, ועובר לנסיעה מטייבה לטובא-זנגרייה, ולכן הוא מגיע עם האוטובוס שלו.
או אולי מסיבות אחרות...

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
בתור תושב מודיעין עילית לשעבר, ובתור אחד שקצת התעסק בענייני תחבורה ציבורית, הבעיה מוכרת שבמשרד התחבורה אין עם מי לדבר! זה לא קשור לעירייה כלל, המצב בקווים שהיה במשך כמה שנים מנהל סניף שטיפח את יחסיו עם הנהגים בני דודינו והעדיף אותם מעל פני אחיו היהודים! ככה במשך כמה שנים, עד שהחברה פיטרה אותו בסופו של דבר אבל הנזק כבר נעשה, והנהגים בהחלט הרימו את הראש.
הפתרון היחיד שאני מכיר זה פשוט להציף את משרד התחבורה בתלונות אולי זה נראה כאילו שזה לא עוזר, אבל מאחורי הקלעים זה עוזר לא פותר את הבעיה אבל עוזר בהחלט, כל נסיעה שלא יצאה וכל תחנה שלא עלו בה נוסעים ישר להתלונן למשרד התחבורה, בסופו של דבר זה יכול לעזור.
במקום מגוריי כיום היו לי בעיות עם החברה המקומית של האוטובוסים והצפתי את משרד התחבורה בתלונות, והיה אחד שמאוד עודד את הציבור הנוסעים להתלונן, ויום אחד סיפר לי אחד הנהגים היהודים שכל הנהגים החברה הוזמנו לשימוע וריענון נהלים בגלל ריבוי התלונות.
לא יעזרו חסימות אוטובוסים וכדו' תתלוננו ותתלוננו.....
נ.ב. אין היום מנהל קשרי קהילה עם החברה? (א.צ. כבר לא מתעסק בדבר?).
א.צ מטפל בעניין ואמר לבעלי שאין לו מה לעשות על הרבה מאד דברים וזה בעיות מוכרות, ושהוא באמת ניסה ואין עם מי לדבר (ואנחנו מכירים אותו אישית)

z.k.

משתמש פעיל
זה סתם שאלה קשה.... ברור שהם משלמים לקבלנים יותר מנהג רגיל כי הוא מגיע עם אוטובוס, אז לכאורה הם מפסידים המון, אז יש טוענים שהם לא רוצים לקנות אוטובוסים.
זה מריח שיש להם איזה ריווח מהקבלנים אחרת התופעה לא הייתה נפוצה כל כך. מענין מאד לדעת.
עוד דבר, ידוע שמקצוע שיש אליו ביקוש גדול ומעט היצע המחיר עולה... אז איך משכורות הנהגים לא מרקיעים שחקים אם יש מחסור "חמור" בנהגים.
יש להם ריוח גדול מהקבלנים,
כי נניח נסיעה ממו"ע לב"ב עולה לקווים 800 ש"ח לשלם לקבלן, ותכלס הם מקבלים ממשרד התחבורה 1200 ש"ח תקצוב על הנסיעה הזאת,
לכן בסופו של דבר הם מרויחים מזה יותר ואין להם בעיה שכל האוטובוסים יהיו קבלניים,
כך אמר לי עובד בכיר בחברת קווים.

~dasi~

משתמש צעיר
הגשתי תלונות במשרד התחבורה, אחרי שחכיתי כמה ימים רצוף בתחנת יציאה וכמה אוטובוסים אחד אחרי השני לא יצאו. התקשרתי לקווים והם טוענים שהקו לא יצא עקב תקלה תפעולית.
אבל התגובות ממשרד התחבורה היו רק 'בנושאים כאלו אנחנו מטפלים מול החברה'.
מעניין אם זה גרד למישהו.

זעירא

משתמש פעיל
בסוף הם מגיבים,
תגובה לקונית משעממת...
אבל זה ודאי יותר יעיל מלהתמרמר ולא לעשות כלום.
נקוה שמישהו טוב יהיה עכשיו במשרד התחבורה....

יוסף מ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
איך הם מצליחים להוכיח כל יום מחדש שהשרות שלהם גרוע ביותר ..... (המוסיף גורע....)
ביום שישי קו 230 ממודיעין עילית לב"ב בשיא של הזמן לפני סוף השירות (סיום השרות 13:30)
12:30 - לא יצא אוטובוס
13:00 - לא עצר כבר מהתחנה השלישית
13:15 - לא יצא אוטובוס
13:30 - לא מילא אנשים מהתחנה השלישית
תארו לעצמכם כמה אנשים מחכים ב13:30 כבר יותר משעה בתחנה וזאת לאחר ארגון חפוז ולחץ מטורף לא להגיע בזמן האחרון ולהתקע בתחנה עד.... שבת(!)
מה שקרה בסוף אחרי אנדרלמוסיה נוראה ועירוב כוחות משטרה (לא הייתי כבר במקום) - יצאו המשפחות לעבר בני ברק והגיעו מתי???? - - - רבע שעה לפני הדלקת נרות!!!!!!!!!!!!
נורא!!! מזעזע!!!! מחפיר!!!!!! מזלזל!!!!!!!!
זיזלול נוראה בציבור הנוסעים וכל יום מחדש!
חייב טיפול מיידי!!!

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לאיזה כתובת אפשר לשלוח תלונה על אוטובוסים שלא יצאו?

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מאיפה לי מספר רישוי של האוטובוס ופרטי נהג??
יש לי שעה וקו, לא מספיק?

יוסף מ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
נכון לרגע זה שלחתי 4 פניות למשרד התחבורה
וכן לעיריית מודיעין עילת
בא נראה אם יעזור משהו

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  41  פעמים

לוח מודעות

למעלה