עזרה תחבורה ציבורית במודיעין עילית

מ.ב.

משתמש מקצוען
אין אפשרות, יש נהגים שנוסעים לאט ויש שנוסעים מהר, יש אוטובוסים מפוצצים ויש ריקים.
יש מושג של 'זמן נסיעה ממוצע'
זה פשוט לא הגיוני שצריך לחכות 20 דקות ואז מקבלים 4 אוטובוסים
עם קצת מאמץ ומחשבה אפשר לשפר המון

רעואל

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש מושג של 'זמן נסיעה ממוצע'
זה פשוט לא הגיוני שצריך לחכות 20 דקות ואז מקבלים 4 אוטובוסים
עם קצת מאמץ ומחשבה אפשר לשפר המון
זה לא ילך.

יש נהגים שלא יוצאים בזמן בנוסף למה שכתבתי למעלה.

אחות

משתמש מקצוען
דווקא זה אחד הבאגים של העיר עצמה כל מי שביקר שם בגרין פארק ובחפציבה (אני רק עובד שם...)
לא קולט מה זה הדבר הזה של שתי שכונות גדולות שיש לשם כביש גישה אחד בלבד מספיק פקק אחד קטן וכל השכונה במצור (ע"ע הנחל בכניסה לגרין פארק)
למה אין שום כביש שמחבר בין שתי השכונות וכך ה240 ו340 לא יעשו את הסיבוב הנכס הזה???

רק 2 שכונות עם קו אחד????????????

עיר שלמה עם כביש גישה אחד!!!!!!!!!!!!!!!

עם ה' לא ישמור .........

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
למה מי שגר בנאות הפסגה / שערי תשובה צריך לבלות 20 דקות בסיבובים של ק"ס באוטובוס?
קו 340 / 240 ישירים לכניסה והרבה יותר נוחים.
הרבה יותר מ20 דקות, אני עולה בשערי תשובה רבע שעה אחרי שהאוטבוס יוצא ובקו 209 זה בערך עוד 20 דק' עד היציאה (בערבי שבת וחג) אז מי שעולה בתחנה הראשונה יקח לו לפחות 35 דקות לצאת מהעיר אם לא יותר

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי טעם להתלונן? אם כן איפה ולמי?
אתמול עמדתי בתחנה מק"ס לב"ב עבר קו 200 כמעט ריק אולי 10 אנשים בפנים ולא עצר למרות שניפנפנו לו שיעצור,
חיכיתי 35 דקות לאוטובוס שאחרי......
יש לציין שהאוטובוס שלא עצר היה של חברת קוים ולא אוטובוס קבלני......

תודה על כל מידע
היום נסעתי עם נהג ערבי ימ"ש וזכרו, בקיצור אישה עמדה לעלות בדלת האחורית והוא לא פתח אז אמרתי לו נהג נהג, כי גם התחיל לסוע, בקיצור הוא רק חיכה להזדמנות להתחיל ולהתעצבן והתחיל לצרוח, אני בעל הבית פה אני יחליט מה לפתוח ומתי, מאחורה רק יורדים, אחד אמר לו: בקושי עצרת לי בתחנה, נכון אני בעל הבית ואני מחליט באיזה תחנה לעצור, בוא תתלונן עלי כך פרטים, הנה תתלונן, וכך לאורך כל הדרך, נסע וקילל וגידף (כל מיני אמירות אנטישמיות!) פשוט הזוי, לקוים יש אפס הרתעה על הנהגים, הם בכיס של הנהגים ולא מענין אותם כלום, כי לא יעשו להם כלום וגם לא יפטרו, וזה עיקר הבעיה בתחבורה! הנהגים עושים מה בא להם יוצאים מתי בא להם, ואין לזה פתרון!:mad:
אלא אם כן עוד נהגים יהודים ישתכנעו להצטרף למשפחת קוים!:(

צל"ש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני נסעתי אתמול בקו 200 מב"ב (אוטובוס קווים)
והנהג עשה כרצונו..
לא עצר לאורך כל הדרך מהיציאה מב"ב ועד לכניסה לעיר
ואפילו בשילת לא הסכים להעלות אנשים..
כמובן ברור מהו הלאום שלו...

רעואל

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני נסעתי אתמול בקו 200 מב"ב (אוטובוס קווים)
והנהג עשה כרצונו..
לא עצר לאורך כל הדרך מהיציאה מב"ב ועד לכניסה לעיר
ואפילו בשילת לא הסכים להעלות אנשים..
כמובן ברור מהו הלאום שלו...
הוא לא שומר רמאדמאן????

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
היום נסעתי עם נהג ערבי ימ"ש וזכרו, בקיצור אישה עמדה לעלות בדלת האחורית והוא לא פתח אז אמרתי לו נהג נהג, כי גם התחיל לסוע, בקיצור הוא רק חיכה להזדמנות להתחיל ולהתעצבן והתחיל לצרוח, אני בעל הבית פה אני יחליט מה לפתוח ומתי, מאחורה רק יורדים, אחד אמר לו: בקושי עצרת לי בתחנה, נכון אני בעל הבית ואני מחליט באיזה תחנה לעצור, בוא תתלונן עלי כך פרטים, הנה תתלונן, וכך לאורך כל הדרך, נסע וקילל וגידף (כל מיני אמירות אנטישמיות!) פשוט הזוי, לקוים יש אפס הרתעה על הנהגים, הם בכיס של הנהגים ולא מענין אותם כלום, כי לא יעשו להם כלום וגם לא יפטרו, וזה עיקר הבעיה בתחבורה! הנהגים עושים מה בא להם יוצאים מתי בא להם, ואין לזה פתרון!:mad:
אלא אם כן עוד נהגים יהודים ישתכנעו להצטרף למשפחת קוים!:(
כי הוא יודע שאנשים לא מתלוננים.
אם יתלוננו עליו הוא כבר לא יתנהג ככה.

איפור כלות

משתמש צעיר
איזה נס!!!
אני המוזרה או מה? למי יש כח לנסוע עד המסוף כל פעם?
זה להיות תלויים באוטובוסים פנימיים שזה סיוט!
הכי קל ונח גם בלי ילדים ומזוודות להתישב על הבינעירוני והופ לנסוע..
יש גם צד שני למטבע.
למה בעצם עלה האשכול הזה? כי בעקבות השקט הפתאומי ששרר ברחובות בימי חגם שלשה ימים, אנשים נוכחו לראות פתאום באיזה המולה ורעש ופיח הם חיים כל הזמן. בעיר לא גרים רק כאלה שיוצאים ממנה, אלא גם כאלה שנשארים בה, והם לא יושבים באטובוס במזגן אלא הולכים במדרכה ועוברים במעברי חציה בין עשרות אוטובוסים דוהרים מרעישים ופולטי עשן ופיח, כשלעיתים הם פשוט מיותרים.
למי יש כוח לכל הרעש הזה? לפעמים אני חושב, איך יתכן לגור ברחוב לא מדי מרכזי בעיר לא מדי מרכזית ולסבול מרעש של תחנה מרכזית בכל שעות היממה (התח"צ מסתיימת קרוב ל2 בלילה, כשאחרוני האוטובוסים מגיעים מי-ם וב"ב).
אז מה שהצעתי זה לחפש את האיזון הנכון בין שני הצדדים.

אמא יש רק אחת

משתמש מקצוען
יש גם צד שני למטבע.
למה בעצם עלה האשכול הזה? כי בעקבות השקט הפתאומי ששרר ברחובות בימי חגם שלשה ימים, אנשים נוכחו לראות פתאום באיזה המולה ורעש ופיח הם חיים כל הזמן. בעיר לא גרים רק כאלה שיוצאים ממנה, אלא גם כאלה שנשארים בה, והם לא יושבים באטובוס במזגן אלא הולכים במדרכה ועוברים במעברי חציה בין עשרות אוטובוסים דוהרים מרעישים ופולטי עשן ופיח, כשלעיתים הם פשוט מיותרים.
למי יש כוח לכל הרעש הזה? לפעמים אני חושב, איך יתכן לגור ברחוב לא מדי מרכזי בעיר לא מדי מרכזית ולסבול מרעש של תחנה מרכזית בכל שעות היממה (התח"צ מסתיימת קרוב ל2 בלילה, כשאחרוני האוטובוסים מגיעים מי-ם וב"ב).
אז מה שהצעתי זה לחפש את האיזון הנכון בין שני הצדדים.
אוקיי נניח שאת צודקת, ( ולדעתי את ממש לא, כי אנשים שזה מפריע להם לא גרים בעיר אלא במושב)
אז מה ההבדל? מה שאת מציעה זה שיהיו אוטובוסים פנימיים למסוף ומשם יצאו הבינעירוניים אם הבנתי אותך נכון, אז מה זה משנה אם יש פיח ורעש ועשן מאוטובוסים פנימיים או מבינעירוניים?
כי תהיה כמות כפולה של אוטובוסים פנימיים שיסיעו אנשים למסוף?

רעואל

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אוקיי נניח שאת צודקת, ( ולדעתי את ממש לא, כי אנשים שזה מפריע להם לא גרים בעיר אלא במושב)
אז מה ההבדל? מה שאת מציעה זה שיהיו אוטובוסים פנימיים למסוף ומשם יצאו הבינעירוניים אם הבנתי אותך נכון, אז מה זה משנה אם יש פיח ורעש ועשן מאוטובוסים פנימיים או מבינעירוניים?
כי תהיה כמות כפולה של אוטובוסים פנימיים שיסיעו אנשים למסוף?

לא הצעתי שיסעו למסוף!

ההצעה הייתה שיהיה מסלול מרכזי ולאנשים מותר ללכת קצת ברגל רחוב אחד. לא בקשנו עד המסוף... לא יזיק לאף אחד לעשות קצת התעמלות;);)

efrat1

משתמש סופר מקצוען
לא הצעתי שיסעו למסוף!

ההצעה הייתה שיהיה מסלול מרכזי ולאנשים מותר ללכת קצת ברגל רחוב אחד. לא בקשנו עד המסוף... לא יזיק לאף אחד לעשות קצת התעמלות;);)
כבר ענו לך על זה.
זה מתאים למי שגר ברחובות הנכונים.

קפוצון

משתמש מקצוען
לא הצעתי שיסעו למסוף!

ואז במקום אוטובוסים יהיה מלא רכבים פרטים
תראו מה קורה ברחובות שאין שם אוטובוסים למשפחות שם יש שני רכבים....
ואז ידללו את כמות האוטובוסים כי הם חצי ריקים ואז למי שאין רכב יסבול.....

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
ההצעה לא היתה לבטל את האוטובוסים מהשכונות אלא לדלל אותם ולעשות קו מרכזי.
לצורך הענין, שעות לפני הצהריים של יום חול הן שעות של נוסעים בודדים בעיקר. לשם מה צריך כל חצי שעה אוטובוס שכונתי? לא עדיף קו מרכזי כל רבע שעה שגם אם פספסנו אותו הנזק לא כל כך גדול?
ביום ששי ומוצ"ש, באמת כדאי לתגבר את השכונתיים ואולי אפילו לבטל את המרכזי.

רעואל

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כבר ענו לך על זה.
זה מתאים למי שגר ברחובות הנכונים.
ואז במקום אוטובוסים יהיה מלא רכבים פרטים
תראו מה קורה ברחובות שאין שם אוטובוסים למשפחות שם יש שני רכבים....
ואז ידללו את כמות האוטובוסים כי הם חצי ריקים ואז למי שאין רכב יסבול.....
זה מה שקורה בירושלים?

אז מידיעה התשובה היא שלא.

ושם יש שכונות שלמות בלי אוטובוסים בינעירוניים חוץ מסופ"ש.

הרווח יהיה רק של תושבי העיר שיצאו עם אוטובוס כל 5/10 דק'.

קפוצון

משתמש מקצוען
זה מה שקורה בירושלים?

אז מידיעה התשובה היא שלא.

ושם יש שכונות שלמות בלי אוטובוסים בינעירוניים חוץ מסופ"ש.

הרווח יהיה רק של תושבי העיר שיצאו עם אוטובוס כל 5/10 דק'.

ההבדל בין ירושלים למודיעין עילית היא שהירושלימים עובדים בתוך העיר והק"ס רובם מחוץ לעיר.
אני לדוגמא (ועוד רבים כמוני) מכרתי את האותו כשהתחילו להוציא אוטובוס לאזור עבודתי, ביום שבו אני אצטרך להתאמץ מידי אני אוציא רכב כי הזמן שבן-אדם מסוגל לבזבז והכוחות של לעבור מאוטובוס אחד לשני הוא חשוב כשיש משמרת א' בבית

רעואל

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ההבדל בין ירושלים למודיעין עילית היא שהירושלימים עובדים בתוך העיר והק"ס רובם מחוץ לעיר.
אני לדוגמא (ועוד רבים כמוני) מכרתי את האותו כשהתחילו להוציא אוטובוס לאזור עבודתי, ביום שבו אני אצטרך להתאמץ מידי אני אוציא רכב כי הזמן שבן-אדם מסוגל לבזבז והכוחות של לעבור מאוטובוס אחד לשני הוא חשוב כשיש משמרת א' בבית
לפי דברייך נשמע שאת משתמשת בקו 304 ואו 209.

אם כך, למה שלא כל האוטובוסים יעשו את אותו מסלול?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
א. אכן הירושלמים סובלים
ב. קרית ספר נבנתה וכל הערים החדשות בצורה שיש תחבורה מכל שכונה,וכך כל הערים החדשות.
ג. אכן אלו שגרים בירושלים צריכים או לוקחים פעמים רבות מונית כדי להגיע הביתה מהאוטובוס (בירושלים יש רמת חיים גבוהה....)

לגבי עצם חברת קוים
השולטים לצערנו במודיעין עילית הם ערבים, ערבים מושלים בנו.
אין יועץ תחבורה בפועל לעיר מודיעין עילית
יש מגמה ברורה (ולא ברור למה) להוציא מכל שכונה את האוטובוסים בו זמנית ולא בהפרשים של 3 דקות מהאחד לשני וגם אם יש הבדל של 5 דקות בין קו 1 לקו 6 אבל יש מהגים שמאחרים או מתעכבים. וזה גם בקוים הבינערוני
(יש תאוריה שהסיבה לכך שכל האוטובוסים מגיעים באותו זמן 1. כדי שלא ישארו אנשים בתחנה, חברת קוים רוצה לנקות תחנות!! כדי שלא יהיה נוסע שיעביר מידע מהאחד לשני קו פלוני לא יצא ולא הגיע ולא עבר כבר למעלה מ20 דקות וכו')

והדבר הזה שיוצאים אוטובוסים באותו זמן נותן תחושה לאנשים שיש יותר מדי אוטובוסים וצריך לדלל.

הציבור החרדי שהוא משפחות ברוכות ילדים בפרט מודיעין עילית שזו בלעה"ר העיר אם הילודה הגדולה והמקום הראשון בארץ עם משפחות גדולות, לא מתאים אוטובוס במעבר. בפרט מוצ"ש שהילדים נרדמים וגם בלילות כשחוזרים משמחות.
קוי ה 10 20 30 40 למסוף נסבלים כי לא צריך לשלם בהם

efrat1

משתמש סופר מקצוען
[QUOTE="תאורת חרום, post: 6547019, member: 36673"
קוי ה 10 20 30 40 למסוף נסבלים כי לא צריך לשלם בהם[/QUOTE]
כמשתמשת קבועה באחד מהקויים הנ"ל. מציעה לכם להסתכל על האוטובוס בשעה שהוא מעמיס המוני משפחות, עגלות, ומזוודות ביום שישי ב2 בצהריים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה