עזרה תזכירו לי שיש תינוק באוטו!!!

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מה דעתכם על היוזמה?
גם את/ה לא נהג/ת חדש/ה, את/ה יכול/ה לשים שלט בגב הרכב..
1714034338695.png

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
כשאני נוסע עם התינוק אני מוריד את הנעלים ומניח לידו. פשוטו כפשוטו. בחיים לא שוכח.
או שאתה נוסע איתו לעיתים ממש נדירות, או שאתה תופס ''חומרה'' שאתה עלול לוותר עליה בדיוק במקרה הקריטי ח''ו.
כנ''ל כל אלה ששמים שם את הפלאפון וכד'
הפיתרון צריך להיות בכיוון של קניית הרגל 'פשוט לביצוע' אלא שמרוב תרגול הוא הופך להיות טבע כמו הרבה הרגלים בהליכה ובנהיגה.
למשל סריקה של כל הרכב בסיום נסיעה, או דיווח לבן הזוג אחרי שליחת הילדים בבוקר.

saryk

משתמש מקצוען

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אם אפשר לשכוח ילד, אפשר לשכוח פעם להוריד את הנעלים
בדיוק, אם כבר ההרגל צריך להיות תמיד להניח את הנעל בספסל האחורי, בין אם יש ילד ובין אם אין, אבל גם זה לדעתי פעולה מאוד כבדה שכמעט אין מי שיתמיד בה.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
כשאדם מרגיש אחריות, זה לא יקרה לו בחיים שישכח ילד
אני עושה הרבה פעמים ליווי הסעות של תלמידים, ואין מצב בעולם שאני יורד מהאוטובוס בלי שאני עושה סריקה שלא נשאר ילד
כנ"ל פה. בדרך כלל אנשים אומרים "רק שניה אני קופץ לכאן ומיד חוזר" והמיד הזה קורה שמתארך הרבה זמן ואז בורח מהראש שיש ילד באוטו
אבל אם אדם יכניס לראש שאין מצב שאני יורד מהאוטו בלי סריקה או שמשאיר ילד באוטו - זה לא יקרה

מקליד...

משתמש פעיל
כשאני נוסע עם התינוק אני מוריד את הנעלים ומניח לידו. פשוטו כפשוטו. בחיים לא שוכח.
ברענון נהיגה זכור לי שמהבחינה החוקית זה אסור - לא בטיחותי, כיון שהרגל לא תלחץ חזק על הברקס בכל הכוח במקרה תאונה ח"ו, (אינסטיקטים של הכף הרגל) וכן שהרגל מגיבה אחרת בלי נעל..
וכמובן שכנ"ל מחברת הביטוח.

avi++

משתמש מקצוען
ברענון נהיגה זכור לי שמהבחינה החוקית זה אסור - לא בטיחותי, כיון שהרגל לא תלחץ חזק על הברקס בכל הכוח במקרה תאונה ח"ו, (אינסטיקטים של הכף הרגל) וכן שהרגל מגיבה אחרת בלי נעל..
וכמובן שכנ"ל מחברת הביטוח.
אז תוריד רק את נעל שמאל...

מקליד...

משתמש פעיל
אז תוריד רק את נעל שמאל...
זה רעיון, אבל בתור נהג עם רכב 24 שעות אני יודע שזה לא אקטואלי (לפחות בשבילי) כל פעם..
אני בד"כ שם שעון מעורר לזמן שאני משער שהנהיגה תסתיים, או מזכיר לאשתי שתתקשר אליי כשהיא משערת שהגעתי.

ה' אוהב אותך

משתמש פעיל
כשאדם מרגיש אחריות, זה לא יקרה לו בחיים שישכח ילד
אני עושה הרבה פעמים ליווי הסעות של תלמידים, ואין מצב בעולם שאני יורד מהאוטובוס בלי שאני עושה סריקה שלא נשאר ילד
כנ"ל פה. בדרך כלל אנשים אומרים "רק שניה אני קופץ לכאן ומיד חוזר" והמיד הזה קורה שמתארך הרבה זמן ואז בורח מהראש שיש ילד באוטו
אבל אם אדם יכניס לראש שאין מצב שאני יורד מהאוטו בלי סריקה או שמשאיר ילד באוטו - זה לא יקרה
זה לכשלעצמו חסר אחריות לומר ככה
מכירה אישית אדם שבחיים לא הבין איך יכול להיות מצב שישכחו ילד ברכב והוא טיפוס סופר אחראי ושכח את בתו -40 דק' ברכב!(נס שלא קרה לה כלום)
וכל יום אשתו מתקשרת ושואלת אם שם אותה בגן ועוד כמה דברים שנועדו לזכור וביום הזה הכל היה הפוך...
בקיצור אי אפשר להגיד לי זה לא יקרה , לא תמיד זו רשלנות.
לפעמים זו גזרה ורק בשמים יחליטו אם הדין של הורה זה או אחר הוא"רוצח" או לא.
צריך לעשות הההשתדלות הנכונה בעז"ה ולא להיות פרנואיד.

מקליד...

משתמש פעיל
לבעלי סמארטפון - הפתרון הכי קל זה מכשיר שמוכרים בדואר (נראה לי 75 ש"ח) שמתזכר אותך כשאתה מתרחק ממנו משהו כזה, הבעיה שלבעלי פלאפונים כשרים הם דורשים מחיר כפול על עוד איזה חלק מעצבן שנגזר עליך להסתובב איתו יום שלם בשביל לראות אם הוא משמיע איזה צפצוף קטן שהתרחקת מהאוטו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה