מידע שימושי תזכורת: בקשה לקבל תווי מזון - עד יום ראשון הזה 22.10 (יש לי שאלה דחופה בנושא)

שרחיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
האם צריך להגיש אסמכתא של מילגה של שנת 2022 או 2023?

מבקשים אסמכתא רלוונטית,
אבל את התלושים מבקשים של שנת 2022

תודה!

A052

משתמש סופר מקצוען
מה שאני יודע שבהנחה לארנונה מבקשים אישור כולל על סוף 22.

שרחיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נדמה לי שהתפרסם שהתאריך האחרון להגשה נדחה
נדחה עד לתאריך לא ידוע,
שמעתי את זה קודם בקו של אגודת ישראל או של התווי מזון, לא זוכרת

נערך לאחרונה ב:

הרב הגו-N

משתמש פעיל
מה עושים במסך הזה:
ינהבג.jpg

Tuki

משתמש פעיל
נדמה לי שהתפרסם שהתאריך האחרון להגשה נדחה
נדחה עד לתאריך לא ידוע,
שמעתי את זה קודם בקו של אגודת ישראל או של התווי מזון, לא זוכרת
חדשות 12: משרד הפנים הורה על הארכת מועד הגשת הבקשות לבדיקת זכאות לתווי מזון ל-31 בדצמבר בכדי לאפשר למי שעומד בקריטריונים ולא נמצא ברשימת הזכאים אוטומטית, להגיש בקשה לבדיקת זכאותו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה