תזונת תינוק במעון

טיגר

משתמש מקצוען
בעבר כתבו כאן על כך שאם אני שולחת חלב אם למעון אני זכאית להחזר של 50 שקל לחודש.
חיפשתי מקור ולא מצאתי.
יש מישהי שיש לה אותו?

(מנהלת המעון טוענת ששמעה על כזה דבר בעבר אבל צריכה לברר אם נכון/ אם תקף על חלב אם במידה והילד יכול לאכול את המטרנה שהם מביאים/ ועוד כמה דחיות)

שושן ורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
רשום שמטרנה עולה 35 שקל איפה בדיוק?אני רצה לקנות.
אצלינו עולה 60, ברוב החנויות במרכז 50,
הרוב טובות בלהתחמק מתשלום צריך לתלות את המודעה ולהציג הוכחה

bp1

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הבת שלי אוכלת סימילאק כי היא אלרגית למטרנה, במעון אמרו לי שיורידו לי מהתשלום האחרון בסוף השנה 50 ש"ח לחודש עד מתי שהיא נהיית בת שנה, האם זה חוקי? (סימילאק עולה הרבה יותר מ-50 ש"ח, האם הם אמורים לספק לי את הסימילאק בעצמם?)

גיטרה

משתמש מקצוען
רשום שמטרנה עולה 35 שקל איפה בדיוק?אני רצה לקנות.
אצלינו עולה 60, ברוב החנויות במרכז 50,
הרוב טובות בלהתחמק מתשלום צריך לתלות את המודעה ולהציג הוכחה
כנראה שהכמות של המטרנה שמעון משתמש - זה לא הכמות שאת
משתמשת...
הם קונים את זה במרוכז מהחברות ומקבלים מחיר בהתאם.

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
הבת שלי אוכלת סימילאק כי היא אלרגית למטרנה, במעון אמרו לי שיורידו לי מהתשלום האחרון בסוף השנה 50 ש"ח לחודש עד מתי שהיא נהיית בת שנה, האם זה חוקי? (סימילאק עולה הרבה יותר מ-50 ש"ח, האם הם אמורים לספק לי את הסימילאק בעצמם?)
עד כמה שידוע לי, את אמורה לספק להם את הסימילאק והם צריכים להחזיר לך לפי הסכומים שיש במכתב הנ"ל.

CSDesign

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כתוב תחליפי חלב אם..
לא כתוב חלב אם ממש

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
כתוב שהמעון חייב לספק תזונה, כולל תחליף חלב אם
ובמקרה שלא סיפק את זה, צריך להחזיר את הכסף.
אין הגבלה על הסיבה לחוסר אספקת התמ"ל...
אבל אולי אפשר לטעון שהם מצידם מספקים מטרנה, וזו בעיה שלך שאת לא רוצה להתשמש בה.

ריקיה

משתמש מקצוען
כתוב שהמעון חייב לספק תזונה, כולל תחליף חלב אם
ובמקרה שלא סיפק את זה, צריך להחזיר את הכסף.
אין הגבלה על הסיבה לחוסר אספקת התמ"ל...
אבל אולי אפשר לטעון שהם מצידם מספקים מטרנה, וזו בעיה שלך שאת לא רוצה להתשמש בה.

כך טוענים אצלנו במעון, מגובים בתשובה כתובה של משרד הכלכלה בנושא זה

CSDesign

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלחתי מייל למזכירות המעון וזו התשובה שקיבלתי:

שלום וברכה,

מבחינת האגף למעונות יום המעון נדרש לספק מזון לכל הילדים הלומדים במסגרת, כולל תינוקות.
ואכן אצלנו במעון ילדים עד גיל חצי חודשים הניזונים מדייסה קונים עבורם מטרנה במעון. (בגיל גדול יותר- אוכלים פירות וירקות טחונים)
אולם ישנן אמהות המעדיפות להביא למעון חלב שאוב לתינוק שזה בריא יותר לילד ואנו מאפשרים זאת.

המכתב ששלחת מתייחס למעונות שבהן ההורים נדרשים להביא מהבית מטרנה עבור התינוק, במקרה כזה ההורים זכאים להחזר כספי.

חביבה

משתמש מקצוען
במכתב הזה גם היה רשום שתינוק במעון זכאי לקבל עד 6 כפיות מטרנה ליום, ידוע לכם? זה אומר שילד שאוכל בקבוק של 180 מ"ל זכאי ל-2 ארוחות ביום ולא יותר.
במעון אצלינו נותנים ללא הגבלה... תאמיני לי שעדיף להם לתת החזר מאשר לממן את המטרנה שהילד צורך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה