מידע שימושי תושבי מודיעין עילית? אל תגידו לא ידענו/נזכרנו מאוחר! פעילויות ומופעים לילדים בימי חופשת ערב פסח

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
מדובר על הופעות לילדים , יש גם ככה רעש ובלגן
אם אני עם ילדה בת 4 שאינה יכולה ללכת ללא מבוגר אז מה אעשה עם התינוק ? מדובר על הופעות בשעות אחה"צ אני היחידה ששומרת עליהים בזמן הזה
או שנשלל ממנה ללכת להופעות כל עוד יש תינוק תורן

הופעות לנשים אני בחיים לא מגיעה עם תינוק - גם אני משלמת במיטב כספי כדי להנות ולא להיות עסוקה עם הבייבי
זה ענין של בטיחות שלא יהיה עגלות במעברים במקרי חרום

אבואלה

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
מדובר על הופעות לילדים , יש גם ככה רעש ובלגן
אם אני עם ילדה בת 4 שאינה יכולה ללכת ללא מבוגר אז מה אעשה עם התינוק ? מדובר על הופעות בשעות אחה"צ אני היחידה ששומרת עליהים בזמן הזה
או שנשלל ממנה ללכת להופעות כל עוד יש תינוק תורן

הופעות לנשים אני בחיים לא מגיעה עם תינוק - גם אני משלמת במיטב כספי כדי להנות ולא להיות עסוקה עם הבייבי
לגבי הופעות של אמהות וילדים הכללים שונים באמת, כמו שציינה אסנת שטיינהר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה