דרוש מידע תוקף של פלא צום

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כתוב על פלא צום שזה ניתן לשימוש עד 3 חודשים מהפתיחה,
מישהו ייודע האם זה באמת כך?
האם זה רק לא מועיל או יכול להזיק?

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זה דווקא נוזל..
מה יכול להיות?

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בפלאצום כתוב בפנים שזה ל3 חודשים ועל האריזה החיצונית כתוב שזה לחצי שנה...
מה שאומר שזה רק בערך...
אין שום הגיון שיפוג לזה התוקף בפתיחה אם זה סגור!

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זה לא מועיל ולא מזיק לא אחרי התוקף ולא לפני

הכל תלוי אצל מי,
זה היה פתוח, משמע השתמשתי עם זה בעבר, ואכן זה מאד!!! הועיל לי, חסך ממני הרבה כאבי ראש וחולשה.

למעשה לקחתי משהו אחר - כדורים של "צום לייט", גם אמא שלי לחה את זה, ולשנינו זה משהו שאף פעם לא היה - אין לנו בכלל כאבי ראש, והרבה פחות חולשה, ואם אני כותב את זה עכשיו זה אומר שהמצב שלי ממש טוב!!!

מבחינתי - לא לכל שטות אני מאמין, אבל תכלס יש דברים שעובדים,
אולי לא לכל אחד - אבל עובד. (וזה ממש לא משהו פסיכולוגי ולא פלאצבו,)

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זאת מנין לך?

א. מפני שגם אפקט הפלאצבו מוגבל בהשפעתו, ואני צם קשה, ואם אכן זה רק פסיכולוגי, הייתי אמור להרגיש אחרת לגמרי.
ב. מפני שבמהלך השנים ניסיתי כל מיני סוגי דברים כאלו, ואכן - לא כולם עזרו לי, (בלי שמות...),
ויש גם כמה שכן עזרו לי, אז ממילא מוכח - שזה באמת עובד.
ג. - בכל מקרה - גם אם נאמר שזה עובד פסיכולוגית ובאפקט הפלאצבו - עדיין זה שווה, כי התוצאה הסופית היא - שקל לי לצום...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה